Edyta Górniak wie jak sprawić, by było o niej głośno. Wielka gwiazda polskiej estrady wywołała ostatnio sporo kontrowersji, gdy zadeklarowała w telewizji, że nie zamierza się zaszczepić gdy już powstanie szczepionka na koronawirusa. Co więcej, nie pozwoli na to również synowi Alanowi. Ale wokalistka mówiła również o maseczkach. Co myśli o przymusie ich noszenia? Zobaczcie, bo jej poglądy również odbiegają nieco od oficjalnej linii. A jak pokazali fotoreporterzy, Edyta Górniak wprowadza je w czyn...

Reklama

Edyta Górniak była w piątek gościem telewizji wrealu24. Jak deklarowała prowadzącemu długi wywiad, woli odejść z tego świata, niż dać się zaszczepić!

Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam państwu, jak tutaj jestem, że wolę odejść z tego świata niż pozwolić komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam - mówiła w wrealu24.

Dodała bardzo dobitnie:

Jeśli będzie to oznaczało zagładę dla nas, to trudno. (...) Ja nie zgodzę się na szczepienia, mój syn nie zgodzi się na szczepienia. A jeśli będą nas chcieli za to rozstrzelać, to nas rozstrzelają.

Edyta Górniak o noszeniu maseczek

Górniak w wywiadzie mówiła dużo o epidemii i swoich poglądach na jej temat. Wątpliwości miała również co do noszenia maseczek. Co sądzi o przymusie ich noszenia?

Zdecydowanie należy podchodzić do zdrowia odpowiedzialnie i rozważnie. (…) Jeśli faktycznie stanowi to jakieś zagrożenie, że jesteśmy bez maseczek, to należy to szanować. Natomiast jesteśmy w lesie na spacerze, w parku na plaży, nie ma w pobliżu obcych osób, jesteśmy sami w aucie, to trzeba oddychać. Oddech to jest podstawowa funkcja życiowa. Nie można zabronić ludziom oddychać - mówiła Górniak w wrealu24.

Wokalistka miała też radę:

Zobacz także

Organizm trzeba dotleniać, dlatego jeśli idziecie państwo z rodziną, nie jesteście w jakimś tłumie, w autobusie, tylko gdzieś na powietrzu, to ja bym osobiście zdejmowała. Ja to po prostu robię, dlatego że się nie mogę udusić. Jak mam się udusić, to sobie strzelę w łeb, bo co to za życie, jak nie można oddychać - stwierdziła.

I rzeczywiście, widać to było przed studiem telewizyjnym, gdzie Górniak udzielała wywiadu. Na ulicy sfotografowano ją bez maseczki. Zobaczcie.

Zobacz także: Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Wiemy, kto w pierwszej kolejności ma ją otrzymać!

Idącą bez maseczki gwiazdę sfotografowali paparazzi.

Trzeba przyznać, że gwiazda wyglądała zjawiskowo.

Maseczkę niosła w ręku.

Edyta Górniak to prawdziwa gwiazda, dla fotografów ma zawsze promienny uśmiech. A jak zapewniła, przytuli zawsze każdego fana - czy w maseczce, czy bez.

Reklama

Zobacz także: Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Wiemy, kto w pierwszej kolejności ma ją otrzymać!

Reklama
Reklama
Reklama