Edyta Górniak kupiła mieszkanie dla syna
Newsy

Mocna deklaracja Edyty Górniak w sprawie koronawirusa: "Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić"! 

Mocna deklaracja Edyty Górniak w sprawie koronawirusa: "Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić"! 

Edyta Górniak była w piątek gościem telewizji wrealu24, która nie stroni od kontrowersyjnych pogladów. Gwiazda w bardzo zdecydowany sposób wypowiedziała się tam na temat epidemii koronawirusa i ewentualnych szczepień.

Edyta Górniak nie zamierza się zaszczepić, nie pozwoli na to również synowi. Gwiazda deklaruje jasno i dobitnie: "dopóki żyję, nie dam się zaszczepić", nawet "jeśli będzie to oznaczało zagładę dla nas".  I wyjaśnia dlaczego ma taki zdecydowany pogląd.

To trzeba przeczytać.

Zobacz także: Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Wiemy, kto w pierwszej kolejności ma ją otrzymać!

Skąd Izabela Janachowska zna Edytę Górniak? Diwa zaśpiewała na jej urodzinach

Edyta Górniak nie da się zaszczepić

Jak się okazało, piosenkarka wcześniej napisała sama z siebie emaila do stacji, w związku z poglądami jakie ta prezentuje na temat pandemii koronawirusa. Efektem tego maila był długi wywiad z dziennikarzem stacji, Marcinem Rolą. Edyta przedstawiła się tam jako przeciwnik oficjalnego sposobu podejścia do trwającej pandemii. 

Nie jestem osobą, którą można zaszufladkować. Mamy prawo do różnych punktów widzenia. Strach rozprzestrzenia się szybciej niż wirus. Paraliżuje wszystkich - mówiła.

Jej zdaniem "jest cel w tym żeby ludzi zastraszyć".

Myślę, że jest to po to, żeby zrobić szczepienia, przymusowe - stwierdziła.

Potem już było naprawdę mocno:

Ja muszę państwu powiedzieć tak: dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam państwu, jak tutaj jestem, że wolę odejść z tego świata niż pozwolić komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy żeby móc analitycznie pójść do laboratorium i faktycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzone do mojej krwi - mówiła w telewizji wrealu24. 

Jak dodała, nie pozwoli też zaszczepić się swojemu dziecku.

Ponieważ nie posiadam takiej wiedzy i nie mam takich możliwości weryfikacji i nikt z nas takiej możliwości nie będzie miał weryfikacji, to ja nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić, i sama się też nie zaszczepię. Jeśli będzie to oznaczało zagładę dla nas, to trudno

Edyta Górniak przyznała, że ma do tego radykalne podejście i zawsze był przeciwna szczepieniom. Na uwagę dziennikarza, że zaraz będzie ogłoszona pierwszym antyszczepionkowcem, stwierdziła krótko… Trudno!

Jeśli mamy być ludźmi, a nie cyborgami, to musimy żyć najmądrzej, najbezpieczniej, odpowiedzialnie, oczywiście za siebie, za innych, najlepiej jak potrafimy. Natomiast ja zawsze byłam przeciwna jakiejkolwiek chemii, jest bardzo niewiele tabletek, które ja w ogole od lat mogłabym przyjąć. To są tabletki czasem przeciwbólowe i jakieś lekkie witaminy - deklarowała. 

A co jeśli brak szczepienia będzie oznaczał jakieś ograniczenia, np. w lataniu?

To najwyżej będę się musiała odizolować od społeczeństwa, co byłoby smutne, bo kocham ludzi. Oddałam 30 lat życia scenie, ludziom. To i tak jest dosyć dużo. Nawet gdybym miała zamknąć swoją karierę artystyczną , to i tak mam nadzieję, że dużo w ludziach zostanie. 

I jeszcze raz podkreśliła:

Ja nie zgodzę się na szczepienia, mój syn nie zgodzi się na szczepienia. A jeśli będą nas chcieli za to rozstrzelać, to nas rozstrzelają. 

Jak sama się określiła, jest bardzo tolerancyjna, a radykalne poglądy ma jedynie w kilku kwestiach. Jedną z nich są właśnie szczepienia. 

Co myślicie o poglądach Edyty Górniak? Są bardzo różne od oficjalnych zaleceń. Zgadzacie się z nią?

Edyta Górniak na Sylwestrze TVN. Gwiazda ścięła włosy
ONS.pl

Edyta Górniak na ulicy bez maseczki
Newsy
Edyta Górniak w wywiadzie stwierdziła, że nie da się zaszczepić! A co zrobiła przed studiem?
Edyta Górniak w wywiadzie stwierdziła, że nie da się zaszczepić! A co zrobiła przed studiem?

Edyta Górniak wie jak sprawić, by było o niej głośno. Wielka gwiazda polskiej estrady wywołała ostatnio sporo kontrowersji, gdy zadeklarowała w telewizji, że  nie zamierza się zaszczepić gdy już powstanie szczepionka na koronawirusa. Co więcej, nie pozwoli na to również synowi Alanowi. Ale wokalistka mówiła również o maseczkach. Co myśli o przymusie ich noszenia? Zobaczcie, bo jej poglądy również odbiegają nieco od oficjalnej linii. A jak pokazali fotoreporterzy, Edyta Górniak wprowadza je w czyn... Edyta Górniak była w piątek gościem telewizji wrealu24. Jak deklarowała prowadzącemu długi wywiad, woli odejść z tego świata, niż dać się zaszczepić! Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam państwu, jak tutaj jestem, że wolę odejść z tego świata niż pozwolić komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam - mówiła w wrealu24.  Dodała bardzo dobitnie: Jeśli będzie to oznaczało zagładę dla nas, to trudno. (...) Ja nie zgodzę się na szczepienia, mój syn nie zgodzi się na szczepienia. A jeśli będą nas chcieli za to rozstrzelać, to nas rozstrzelają.  Edyta Górniak o noszeniu maseczek Górniak w wywiadzie mówiła dużo o epidemii i swoich poglądach na jej temat. Wątpliwości miała również co do noszenia maseczek. Co sądzi o przymusie ich noszenia? Zdecydowanie należy podchodzić do zdrowia odpowiedzialnie i rozważnie. (…) Jeśli faktycznie stanowi to jakieś zagrożenie, że jesteśmy bez maseczek, to należy to szanować. Natomiast jesteśmy w lesie na spacerze, w parku na plaży, nie ma w pobliżu obcych osób, jesteśmy sami w aucie, to trzeba oddychać. Oddech to jest podstawowa funkcja życiowa. Nie można zabronić ludziom oddychać - mówiła...

Edyta Górniak na planie programu Demakijaż
East News
Newsy
Edyta Górniak wyzywa ministra zdrowia do publicznej debaty! "Może zmieni Pan zdanie tak jak w temacie maseczek"
Edyta Górniak wyzywa ministra zdrowia do publicznej debaty! "Może zmieni Pan zdanie tak jak w temacie maseczek"

Edyta Górniak w ostatnich dniach udzieliła bardzo kontrowersyjnego wywiadu, w którym oznajmiła nie zamierza się zaszczepić, nie pozwoli na to również synowi. Zadeklarowała: dopóki żyję, nie dam się zaszczepić Nie musiała długo czekać na odpowiedź ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który spokojnie oznajmił, że artystka powinna zaufać Urzędowi Rejestracji Produktów Leczniczych. Podkreślił autorytet ekspertów, którym powierza się badania oraz sprawdzanie przygotowywanych leków. Dodał również:  Ja nie zastanawiam się, jak jest zbudowany silnik samolotu, jak do niego wsiadam Edyta Górniak podtrzymuje jednak swoje zdanie. Jest pewna swojego stanowiska do tego stopnia, że wywołała ministra zdrowia na publiczną debatę!  Zobacz także:  Mocna deklaracja Edyty Górniak w sprawie koronawirusa: "Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić"! Edyta Górniak wywołuje ministra zdrowia na publiczną debatę Edyta Górniak nie boi się wygłaszać swoich poglądów na temat koronawirusa. Oznajmiła jasno, że nie zaszczepi się ani nie pozwoli zaszczepić swojego syna. Nie przekonały ją również słowa ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który odniósł się bezpośrednio do jej wypowiedzi. Na swoim profilu na Facebooku postanowiła wystosować specjalny post skierowany do ministra zdrowia:  Jestem bardzo szczęśliwa, iż opinia moja dotycząca przymusowych szczepień Polaków zwróciła Pana uwagę. Odbieram to jako namiastkę troski o ludzi żyjących w Naszym pięknym kraju. Porównanie szczepień do lotów samolotem jakkolwiek mocno abstrakcyjne.. zrzucę na kark Pana stresu z powodu publicznego wystąpienia.. - zaczęła swój post  Dodatkowo wytknęła Łukaszowi...

Edyta Górniak w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Edyta Górniak jednak wierzy w pandemię?! "Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów" 
Edyta Górniak jednak wierzy w pandemię?! "Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów" 

Edyta Górniak ponownie zabrała głos na temat  koronawirusa . Gwiazda do tej pory bardzo sceptycznie podchodziła do tematu pandemii, a jej słowa były szeroko komentowane przez inne gwiazdy, a nawet medyków i specjalistów. Teraz jednak na InstaStory piosenkarki pojawiło się oświadczenie, w którym artystka informuje, że jej niedawne wypowiedzi zostały źle zrozumiane i zmanipulowane. Edyta Górniak przyznała również, że nigdy nie wątpiła w pandemię koronawirusa! Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Magda Gessler o teoriach spiskowych Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko!" Jest mocna odpowiedź piosenkarki Edyta Górniak jednak wierzy w pandemię koronawirusa? Edyta Górniak jakiś czas temu głosiła teorie na temat pandemii koronawirusa, które wzbudziły ogromne kontrowersje. Ostatnio dość głośno zrobiło się wokół wypowiedzi artystki na temat szczepień na COVID-19 - gwiazda przyznała, że jeśli będą obowiązkowe, to wyjedzie z kraju.  Nie planuję się zaczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię. A jeśli byłyby jakiekolwiek przymusy, to niestety będziemy musieli się pożegnać.  Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii - wyznała Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem".  Ponadto Edyta Górniak w jednej z transmisji na żywo mówiła m.in. że w szpitalach leżą statyści, a obowiązek noszenia maseczek ma skłócić Polaków. Słowa artystki oburzyły wiele osób, które stanowczo sprzeciwiły się jej teorii spiskowej. Ale teraz jej najnowsza wypowiedź na temat pandemii może niektórych nieco zdziwić.  Czyżby...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner