Edyta Górniak podczas gali Miss Polonia 2012

4 stylizacje Górniak na gali Miss Polonia. Która najlepsza?

Edyta Górniak podczas gali Miss Polonia 2012

Wczoraj odbył się finał plebiscytu Miss Polonia 2012. Tytuł najpiękniejszej Polki w tym roku zdobyła 25-letnia Paulina Krupińska. Tak prestiżowa gala nie mogła odbyć się oczywiście bez oprawy muzycznej z najwyższej półki. Specjalnie dla gości imprezy, jak i telewidzów, zaśpiewała Edyta Górniak. Gwiazda wykonała swój przebój "Consequences" w otoczeniu grupki tancerzy oraz covery: "Nothing Else Matters" zespołu Metallica w akustycznej aranżacji oraz "A Natural Woman" przy akompaniamencie fortepianu.

Górniak za każdym razem gdy wychodziła na scenę prezentowała się w nowej kreacji. Podczas pierwszego występu miała na sobie granatową sukienkę Violi Piekut ze złotym paskiem Pinko w tali. W tym stroju Edyta wyglądała klasycznie i ponadczasowo.

Edyta Górniak podczas gali Miss Polonia 2012 w sukience Violi Piekut

Podczas drugiego wyjścia wokalistka zaprezentowała się w bardziej młodzieżowym wydaniu. Gwiazda wyglądała rewelacyjnie w marynarce Emilio Pucci z wyrazistymi guzikami, pod którą założyła biała bluzkę z aksamitną kokardą od włoskiego duetu Dolce&Gabbana. Całość zestawiła z modnymi spodniami z zamkami w dresowym stylu zaprojektowanymi przez Agę Guz.

Edyta Górniak podczas gali Miss Polonia 2012 w marynarce Emilio Pucci, bluzce Dolce&Gabbana i spodniach Agi Guz

W trakcie trzeciego występu Górniak zachwyciła wszystkich habrową sukienką Vintage od Grzegorza Kasperskiego i szpilkami od mistrza Louboutina. Mimo iż w pewnym momencie Edyta pod wpływem ogromnych emocji zapomniała tekstu piosenki, to swoim zjawiskowym wyglądem przyćmiła drobną wpadkę, która zdarzyć się może nawet największym artystom.

Edyta Górniak podczas gali Miss Polonia 2012 w sukience Grzegorz Kasperski Vintage

Edyta Górniak miała również czwartą kreację, w której pozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie. Wokalistka na ściance zaprezentowała się w... kocu za 9,99 złotych, który z tyłu spięła klamrą do włosów. Gratulujemy odwagi i pomysłowości ;)

Zagłosujcie w naszej sondzie i wybierzcie najlepszą stylizację Edyty Górniak z gali Miss Polonia 2012:

Porównajcie kreacje Edyty z innymi gwiazdami obecnymi na imprezie:

Więcej na temat Edyta Górniak Miss Polonia
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11