Edyta Górniak podczas gali Miss Polonia 2012

Wczoraj odbył się finał plebiscytu Miss Polonia 2012. Tytuł najpiękniejszej Polki w tym roku zdobyła 25-letnia Paulina Krupińska. Tak prestiżowa gala nie mogła odbyć się oczywiście bez oprawy muzycznej z najwyższej półki. Specjalnie dla gości imprezy, jak i telewidzów, zaśpiewała Edyta Górniak. Gwiazda wykonała swój przebój "Consequences" w otoczeniu grupki tancerzy oraz covery: "Nothing Else Matters" zespołu Metallica w akustycznej aranżacji oraz "A Natural Woman" przy akompaniamencie fortepianu.

Górniak za każdym razem gdy wychodziła na scenę prezentowała się w nowej kreacji. Podczas pierwszego występu miała na sobie granatową sukienkę Violi Piekut ze złotym paskiem Pinko w tali. W tym stroju Edyta wyglądała klasycznie i ponadczasowo.

Podczas drugiego wyjścia wokalistka zaprezentowała się w bardziej młodzieżowym wydaniu. Gwiazda wyglądała rewelacyjnie w marynarce Emilio Pucci z wyrazistymi guzikami, pod którą założyła biała bluzkę z aksamitną kokardą od włoskiego duetu Dolce&Gabbana. Całość zestawiła z modnymi spodniami z zamkami w dresowym stylu zaprojektowanymi przez Agę Guz.

W trakcie trzeciego występu Górniak zachwyciła wszystkich habrową sukienką Vintage od Grzegorza Kasperskiego i szpilkami od mistrza Louboutina. Mimo iż w pewnym momencie Edyta pod wpływem ogromnych emocji zapomniała tekstu piosenki, to swoim zjawiskowym wyglądem przyćmiła drobną wpadkę, która zdarzyć się może nawet największym artystom.

Edyta Górniak miała również czwartą kreację, w której pozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie. Wokalistka na ściance zaprezentowała się w... kocu za 9,99 złotych, który z tyłu spięła klamrą do włosów. Gratulujemy odwagi i pomysłowości ;)

Zagłosujcie w naszej sondzie i wybierzcie najlepszą stylizację Edyty Górniak z gali Miss Polonia 2012:

Porównajcie kreacje Edyty z innymi gwiazdami obecnymi na imprezie:

Więcej na temat Edyta Górniak Miss Polonia