Edyta Górniak na Instagramie

Ostatnia afera kosztowała Górniak sporo emocji. Wyjechała na urlop, dodała zdjęcie i zaczęło się od nowa

Edyta Górniak na Instagramie

Ostatnie dni w show-biznesie należały do Edyty Górniak i rozpętanej przez nią afery "oponkowej". Diwa przyznała się do nietrafionej kreacji na Sylwestrze, kiedy to nieco przytyła przez święta i wbiła się w za ciasne spodnie. Kiedy jednak inni zaczęli ją krytykować, ostro odpowiadała, nie szczędząc gorzkich słów. Przypomnijmy: "Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu! DESPERACJA!"

Edycie chyba mocno dała w kość cała ta afera, ponieważ postanowiła zaszyć się z synem w górach i poświęcić czas na śnieżne szaleństwa.  Allanek wykonał słynnej mamie zdjęcie, którym podzieliła się na Instagramie. Górniak nie mogła oczywiście oszczędzić sobie kolejnego, emocjonalnego statusu, nawiązującego do fali krytyki, która na nią spadła.

Tradycyjnie już. Złym nie ten jest, który atakuje, lecz ten, który ataku nie akceptuje. But, I think to myself... What w wonderful World. - zachwycała się diwa widokami zza okna


Czy kiedykolwiek zapomni o tej aferze? A może kiedyś nauczy radzić sobie z konstruktywną krytyką?

Zobacz: Górniak agresywnie odpowiedziała Horodyńskiej. Stylistka zdradziła reakcje innych gwiazd

Edyta Górniak na Instagramie


Słynna oponka Górniak:

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58