Reklama

Kolejna, nieznana odsłona konfliktu między Edytą Górniak a Dodą ujrzała światło dziennie. Edyta jakiś czas temu nagrała filmik, w którym tłumaczy, dlaczego nie przyjęła zaproszenia Dody na koncert "Artyści przeciw nienawiści". Wokalistka nie zostawiła suchej nitki na Rabczewskiej, wypominając jej chęć zrobienia sobie dobrego PRu oraz nieczyste intencje. Wielokrotnie zaznaczyła również, że ma zupełnie inny poziom wrażliwości niż Dorota. Padło naprawdę wiele mocnych słów:

Takie momenty, kiedy potrzebujemy czuć jedność, to jest bardzo ważne, to piękna emocja. Ale uważam, że ta emocja została użyta jako platforma do naprawienia PR-u przez Dorotę. Nie przemówiło do mnie to, że ktoś w toalecie, po kąpieli, nagrywa taki filmik w momencie, kiedy mamy żałobę narodową w Polsce. Gdyby Dorota miała więcej wyczucia, więcej wrażliwości na tę sytuację, to trafiłaby do mnie. Jest w Polsce znana jako osoba, która obraziła najwięcej ludzi w show-biznesie - mówiła Edyta na InstaStories.

Zobacz: Górniak odmówiła Dodzie! Teraz tłumaczy dlaczego

Zobacz także

Edyta Górniak śmieje się z Dody

Doda, po tak długim oświadczeniu Górniak, w sieci zamieściła tylko krótki komentarz:

Dobrze się widzi tylko sercem. Nie szata zdobi drugiego człowieka. Człowiek pokorny może być nagi.

Dorota w wielu wywiadach podkreślała, że nie ma zamiaru komentować decyzji artystek, które nie odpowiedziały na jej apel. Jej fanom nie spodobało się jednak, że Edyta znów atakuje ich idolkę. Dlatego znaleźli filmik sprzed prawie 14 lat, kiedy to Górniak była gościem Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda pozwoliła sobie na sporą uszczypliwość wobec 20-letniej wówczas Dody.

A zauważyłeś, jaka jest tendencja w tej chwili? Że niszczy się osobowości, a do nieosobowości dorabia się ideologię. Patrz! Doda - krowa - zaśmiała się gwiazda.

Czy to właśnie wtedy zaczął się ich konflikt?

Zobacz: TYLKO U NAS! Doda komentuje zachowanie Edyty Górniak

To nagranie ma 14 lat. Od tamtego czasu wiele się mogło zmienić.

Reklama

Czy ten konflikt przybierze na sile?

Reklama
Reklama
Reklama