Edyta Górniak o Dariuszu K.
ONS

Dariusz K. straci prawa rodzicielskie? Edyta Górniak podjęła decyzję

Edyta Górniak o Dariuszu K.
ONS

Edyta Górniak przez ostatnie kilka miesięcy przechodziła trudny okres. Jej sprawy zawodowe nieco się skomplikowały, a i sprawy rodzinne nie były w najlepszej kondycji. Okazuje się jednak, że wokalistka ma obok siebie osobę, która ją wspiera. Zobacz: Górniak trafiła do szpitala. Pomagał jej znany muzyk. To romans?

Diwa chciała odetchnąć od zamieszania jakie wokół niej nastało, dlatego postanowiła spędzić święta w Lizbonie, gdzie ma swoją posiadłość. Jednak jak podaje "Rewia" Górniak wystawiła ją na sprzedaż, ponieważ prawie w niej nie przebywa. Z pewnością zaopatrzy się też w następną nieruchomość, ale wszystko w swoim czasie. Najpierw piosenkarka musi uporządkować swoje życie prywatne i wbrew temu, co podają tabloidy nie zamierza odcinać syna od Dariusza K.:

Allan bardzo to wszystko przeżywa. Edyta także, ale nieprawdziwe są plotki, że chce synowi zmienić nazwisko i pozbawić byłego męża praw rodzicielskich. Bez względu na to co się stało, Darek jest ojcem chłopca i przecież kiedyś wyjdzie z więzienia. Edyta nie chce zabierać mu syna. 


Jak zakończy się ta sprawa?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak na okładce "Party"
 
 

Edyta Górniak z tajemniczym mężczyzną na zakupach:

Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11