Edyta Górniak o Dariuszu K.
ONS
Newsy

Dariusz K. straci prawa rodzicielskie? Edyta Górniak podjęła decyzję

Nowe doniesienia w sprawie Dariusza K. i Allana

Edyta Górniak przez ostatnie kilka miesięcy przechodziła trudny okres. Jej sprawy zawodowe nieco się skomplikowały, a i sprawy rodzinne nie były w najlepszej kondycji. Okazuje się jednak, że wokalistka ma obok siebie osobę, która ją wspiera. Zobacz: Górniak trafiła do szpitala. Pomagał jej znany muzyk. To romans?

Diwa chciała odetchnąć od zamieszania jakie wokół niej nastało, dlatego postanowiła spędzić święta w Lizbonie, gdzie ma swoją posiadłość. Jednak jak podaje "Rewia" Górniak wystawiła ją na sprzedaż, ponieważ prawie w niej nie przebywa. Z pewnością zaopatrzy się też w następną nieruchomość, ale wszystko w swoim czasie. Najpierw piosenkarka musi uporządkować swoje życie prywatne i wbrew temu, co podają tabloidy nie zamierza odcinać syna od Dariusza K.:

Allan bardzo to wszystko przeżywa. Edyta także, ale nieprawdziwe są plotki, że chce synowi zmienić nazwisko i pozbawić byłego męża praw rodzicielskich. Bez względu na to co się stało, Darek jest ojcem chłopca i przecież kiedyś wyjdzie z więzienia. Edyta nie chce zabierać mu syna. 


Jak zakończy się ta sprawa?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak na okładce "Party"
 
 

Edyta Górniak z tajemniczym mężczyzną na zakupach:

Syn Edyty Górniak przystąpi do Komunii Świętej
Instagram
Newsy
Syn Edyty Górniak idzie do komunii "W wieku 8 lat Allan nie miał świadomości" Gdzie odbędzie się uroczystość?
Allan ma teraz 13 lat. To odpowiedni wiek?

Edyta Górniak przygotowuje się do komunii swojego syna! Okazuje się, że dopiero teraz piosenkarka uznała, że Allan jest gotowy do przyjęcia sakramentu. Gwiazda chciałaby, żeby uroczystość odbyła się w Polsce i już załatwia sprawy związane z komunią chłopca. Edyta Górniak w rozmowie z Super Expressem zdradziła, dlaczego dopiero teraz w wieku 13 lat Allan przystąpi o komunii.   Edyta Górniak o komunii syna: "Teraz dopiero Allan stał się gotowy" Allan Krupa nie przystąpił do komunii, kiedy miał 8 lat. Edyta Górniak w rozmowie z tabloidem przyznała, że jej syn dopiero teraz, w wieku 13 lat, dojrzał do przyjęcia sakramentu.  Moim zdaniem w życiu bardzo ważne jest, by wszystko robić ze zrozumieniem tego, co się robi w danym momencie. Mój syn, kiedy wszystkie dzieci miały komunię, nie miał świadomości, a taki moment zasługuje na najwyższe zrozumienie i odczuwanie tego sakramentu - przyznała Edyta Górniak. Teraz dopiero Allan stał się gotowy. Wspólnie z mamą chrzestną Allana jesteśmy już po rozmowach z księdzem, bo chcę, żeby uroczystość odbyła się w Polsce. Myślę, że jego gotowość jest w dużym stopniu wynikiem nienachalnych rozmów o miłości Jezusa do nas, ludzi. Także tego, że najbliższa rodzina Allana jest katolicka a jednocześnie szkoła, do której uczęszcza, poszerzyła jego wiedzę, a tym samym rozumienie. Swoją gotowość na Komunię potwierdził podczas kilku mszy w czasie Świąt Wielkanocnych. Przyjęcie Komunii Świętej przez Allana z pewnością będzie radosnym wydarzeniem dla jego mamy, która od jakiegoś czasu nie ukrywa, że wiara katolicka stała się dla niej bardzo ważna.    Zobacz także:  Allan Krupa nie utrzymuje kontaktu z dziadkami! „Edyta nie chce go do tego zmuszać”   Edyta Górniak przygotowuje się do komunii syna.   Allan Krupa przystąpi do komunii w Polsce.

Edyta Górniak w srebrnej bluzce
Newsy
Edyta Górniak woli spędzić sylwestra z synem niż zarobić 100 tysięcy w jedną noc!
Edyta Górniak woli spędzić sylwestra z synem niż zarobić 100 tysięcy w jedną noc!

Po raz pierwszy od wielu lat Edyta Górniak nie zagra sylwestrowego koncertu! Artystka podjęła decyzję, że w tym roku święta i sylwestra spędzi w towarzystwie swojego syna Allana . Wspólnie wyjadą wypocząć do Miami. Edyta Górniak spędzi sylwestra z synem Edyta Górniak nie wystąpi na koncercie sylwestrowym TVP 2. Jak poinformował "Fakt" gwiazda podjęła decyzję, że Nowy Rok powita w Miami, dokąd zabierze swojego ukochanego syna Allana. To pierwszy raz od wielu lat, kiedy Edyta nie weźmie udziału w sylwestrowym show. Po intensywnej trasie koncertowej "Love2Love" oraz udziale w programie "The Voice of Poland" diwa chce wypocząć oraz poświęcić trochę czasu swojemu synowi.   Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta nie uległa nawet namowom producentów telewizyjnych, którzy oprócz wysokiej gaży, zaoferowali gwieździe także opłacenie przelotu z Florydy do Polski. Artystka jednak uznała, że w tym roku najważniejszy jest dla niej syn Allan i wybrała sylwestra w jego towarzystwie. Więź między Edytą i Allanem jest bardzo silna , dlatego gwiazda chce ostatnie dni w tym wyjątkowym dla niej roku spędzić z synem na wakacjach.   Przypominamy, że Edyta dostała propozycję występu w sylwestra od dwóch dużych stacji. Oferowano jej 100 tysięcy złotych za występ, ale diwa odrzuciła te oferty.   Zobacz też: Edyta Górniak zdradziła, co ja łączy z Wojciechem Modestem Amaro! Domyślacie się?   Edyta Górniak nie zagra sylwestrowego koncertu              

Edyta Górniak i Dariusz Krupa znaleźli porozumienie w kwestii syna
Newsy
Górniak kompromituje Krupę: To ja utrzymywałam rodzinę
Walka o wykształcenie Allana zakończona, ale są inne problemy

Od miesiąca na łamach magazynów o gwiazdach Edyta Górniak i Dariusz Krupa walczyli na argumenty w sprawie wykształcenia ich syna. Krupa chciał żeby Allan skończył publiczną szkołę w Milanówku, z kolei Górniak posłała chłopca do elitarnej szkoły dwujęzycznej. Jak donosi magazyn "Flesz", byli małżonkowie w końcu znaleźli porozumienie i wyjaśnili sobie prywatne sprawy. Krupa ostatecznie zgodził się by Allan kontynuował naukę w szkole wybranej przez Edytę. - Darek nie był początkowo zadowolony z pomysłu Edyty, bo ona go nie poinformowała o tym zmianach. Ale kiedy Allan z radością zaczął mu opowiadać o nowych kolegach, nauczycielach i ciekawych zajęciach obawy zniknęły - mówi "Fleszowi" znajoma Krupy. Edyta ucieszyła się z faktu, że były mąż zaakceptował jej decyzję. Teraz dyskutują nad kolejną sprawą. Górniak chce żeby Allan zamieszkał z nią w tygodniu , a weekendy spędzał z ojcem. Zobacz: "Albo Darek otworzy oczy, albo złożę pozew do sądu. Liczy się każdy dzień" - Przecież mój syn gdy tylko będzie chciał, może spędzać czas z tatą również popołudniami , kiedy nie będzie miał zajęć czy zadań domowych. Chodzi tylko o spójność edukacji Allana i zasad jego wychowania. Porozumienie jest zawsze lepsze, niż rozstrzyganie spraw w sądach. Jesteśmy na dobrej drodze by i w tej kwestii dogadać się - mówi "Fleszowi" Edyta. Darek nawet chce przeprowadzić się do stolicy by być bliżej syna. Od roku próbuje sprzedać willę w Milanówku, w której mieszkał z Edytą . Problem jednak w tym, że do dzisiaj para nie wyjaśniła sobie kto ma do niej prawa. Górniak włożyła mnóstwo pieniędzy w remont nieruchomości i jej utrzymanie. - Mam nadzieję, że mój były mąż rozliczy się w końcu ze mną. Przez siedem lat to ja utrzymywałam naszą rodzinę - żali się Górniak. Czy również w tej sprawie Edyta i...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner