Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze

Czy Edyta Górniak rozmawia z synem o seksie? "Proszę go, żeby był ostrożny..."

Edyta Górniak z synem Allanem Krupą, który pozuje w mundurze

Edyta Górniak już od 15 lat spełnia się w najważniejszej roli swojego życia - mamy. Artystka wiele razy podkreślała, że to właśnie jej syn Allan jest dla niej najważniejszą osobą na świecie. Nastolatek z pewnością zawsze może liczyć na swoją mamę, która wspiera go na każdym kroku.

Teraz Edyta Górniak w najnowszym wywiadzie przyznała, że jej syn może rozmawiać z nią na każdy temat, nawet ten najbardziej intymny. Artystka nie boi się poruszać z Allanem tematu seksu! 

Edyta Górniak szczerze o swoim synu

Edyta Górniak w rozmowie z "Faktem" przyznała, że podczas rozmów z synem nie boi się poruszać tematu... seksu! Piosenkarka nie ukrywa, że ma świetny kontakt z Allanem i chce, żeby nastolatek wiedział, że ze swoją mamą może rozmawać nawet na tak intymne tematy. 

Chciałabym, żeby on miał komfort, że może z matką rozmawiać na różne tematy, ale też nie chciałabym go krępować. (...) Proszę go, żeby był ostrożny, rozważny. Dla mnie jako mamy jest najważniejszy aspekt emocjonalny, żeby ktoś po prostu nie złamał mu serca. Żeby kobiety, dziewczyny nie wykorzystywały jego wrażliwości, bo jest bardzo wrażliwy.

Jak mówi piosenkarka, gdy mieszkali razem w USA, było to prostsze:

W Stanach było to proste, bo wszystkie dziewczęta z którymi mógł mieć jakiekolwiek sympatie, dla nich ja byłam po prostu jego mamą. W Polsce jest troszeczkę inaczej, wiadomo dlatego ja go trochę uczulam - przyznała Edyta Górniak w rozmowie z Faktem.

Edyta Góniak zdradziła, że do tej pory Allan zawsze mówił jej o ważnych dla niego wydarzeniach.

On wie, że może mi mówić o wszystkim, tak jak mi powiedział o pierwszych pocałunkach, pierwszym wspólnym tańcu parę lat temu. 

Jak widać, Edyta Górniak ma naprawdę świetne relacje ze swoim synem! 

Zobacz także: Dramatyczne wyznanie Edyty Górniak! "Moje dziecko umierało"

Edyta Górniak zdradziła o czym rozmawia ze swoim synem.

Edyta Górniak i Allan Krupa na festiwalu w Opolu
East News

Piosenkarka już od 15 lat spełnia się w roli mamy.

Edyta Górniak w programie My way

 

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48