Mama Edyty Górniak w szpitalu
Instagram
1/5
Mama Edyty Górniak w szpitalu
Instagram

 

Trudne chwile w życiu Edyty Górniak. Na początku sierpnia gwiazda przyleciała do Polski, żeby nagrać nowy klip i wziąć udział w nagraniach "The Voice Kids". Niestety, artystka nie wystąpi w nowej edycji show TVP, a jej miejsce zajmie Cleo. Co się stało? Gwiazda w ostatniej chwili musiała zrezygnować z udziału w show, ponieważ jej mama trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Edyta szybko znalazła zastępstwo, spakowała walizki i pojechała do Opola, gdzie mieszka jej rodzina. Jak się okazuje, artystka zadbała o to, żeby w szpitalu jej mamie niczego nie brakowało oraz sprowadziła do niej specjalistę z Wrocławia.

– Edyta budzi wśród personelu ogromny respekt. Zadbała o to, by jej mama miała najlepszą opiekę. Załatwiła jej nie tylko izolatkę, ale i sprowadziła do Opola najlepszego specjalistę z dziedziny neurologii z Wrocławia – zdradza informator "Faktu".

Jak teraz czuje się Grażyna Jasik? Gwiazda pokazała zdjęcie mamy ze szpitala!

Zobacz: Co dolega mamie Edyty Górniak? Gwiazda walczy o jej zdrowie! Nowe szczegóły i zdjęcia!

2/5
Allan Krupa odwiedził babcię w szpitalu
Instagram

Co dolega mamie Edyty Górniak? Grażyna Jasik skarżyła się na paraliż lewej ręki. Dopiero gdy paraliż zaczął przenosić się na lewą część ciała, obejmując nawet nogę, lekarze zaczęli podejrzewać udar. Mama Edyty Górniak przebywa obecnie w szpitalu, gdzie odwiedził ją wnuk, Allan. Co Edyta napisała na temat mamy? Zobacz kolejny slajd!

3/5
Grażyna Jasik w szpitalu
Instagram

- Tyle dobra od Was, tyle kwiatów i pięknych słów wsparcia dla mojej Mamy... Z całego serca pragnę wszystkim Wam za to Podziękować. Leżałam dziś przy Niej i czytałam Wasze piękne słowa. Widzieć Ją tak pokornie szczęśliwą, że jesteśmy tam wszyscy przy niej dla niej i zdziwioną troską tylu ludzi, to widok wart poświęcenia wszystkiego - napisała Edyta Górniak na Instagramie. 

4/5
Grażyna Jasik i Allan Krupa w szpitalu
Instagram

Grażyna Jasik była zachwycona tym, że Allan do niej przyjechał. 

5/5
Edyta Górniak, ojczym Górniak

Edyta Górniak od kilku dni przebywa w Opolu, gdzie regularnie odwiedza mamę. Żeby być blisko niej, zrezygnowała z udziału w show "The Voice Kids".

Niezależnie od naszych starań i planów, życie pisze własne scenariusze.. Zanim jeszcze zdążyłam podzielić się z Wami decyzją o udziale w nowej edycji ”The Voice Kids”, już musiałam z niej zrezygnować.To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy.. 
Dziś nadal ta decyzja pozostaje dla mnie trudna, ale wiem, że była konieczna- czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.  (...) Przepraszam wszystkie osoby współtworzące ten wspaniały program i bardzo dziękuję za słowa zrozumienia i wsparcia. Całuję moich Fanów i Fanów tego programu.  Być może spotkamy się w innym sezonie.  A póki co przygotowałam za siebie zastępstwo i życzę sukcesu kolejnej edycji ”The Voice Kids”.

Więcej na temat Edyta Górniak