Newsy

"To nie jest fajne widzieć dziecko z bronią w ręku"! Niezwykłe wyznanie Edyty Górniak o synu Allanie

"To nie jest fajne widzieć dziecko z bronią w ręku"! Niezwykłe wyznanie Edyty Górniak o synu Allanie

Jeszcze nie tak dawno był małym Allankiem, a dziś… Edyta Górniak opowiedziała przed kamerą Party.pl jak jej synowi - Allanowi udało się zrealizować wielkie marzenie. W ubiegłym roku skończył szkołę w Los Angeles i, wraz z mamą, wrócił do Polski. Tu, mimo ledwie 14 lat, założył mundur i został uczniem liceum wojskowego. To wiąże się jednak z koniecznością noszenia broni. Jak radzi sobie z tym tak wrażliwa mama, jak Edyta Górniak? Zobaczcie, co nam powiedziała.

Zobacz także: Edyta Górniak wyszła nagle z konferencji "Agenta". Wiemy dlaczego

Edyta Górniak zamieszcza na Instagramie wzruszające zdjęcia z Allanem

Edyta Górniak z synem Allanem
Instagram

Doda - Koncert artyści przeciw nienawiści
Newsy
"Artyści przeciw nienawiści" to nie "koncert Dody"! Czy Chylińska i Górniak zmienią zdanie?
"Artyści przeciw nienawiści" to nie "koncert Dody"! Czy Chylińska i Górniak zmienią zdanie?

  Koncert "Artyści przeciw nienawiści" odbędzie się 27 lutego w Łodzi a Atlas Arenie. Organizatorzy, a wśród nich Agnieszka Hyży, rzecznik prasowy wydarzenia, tłumaczą, że nie jest to "koncert Dody", choć niewątpliwie była to jej inicjatywa. Czy z tego powodu z udziału zrezygnowały właśnie Agnieszka Chylińska i Edyta Górniak? Jaka jest idea tego koncertu? Zobacz, co zdradziła nam Agnieszka Hyży!   Zobacz:  Agnieszka Hyży pomaga organizować koncert "Artyści przeciw nienawiści"! Co sądzi o zachowaniu Górniak i Chylińskiej?   Koncert odbędzie się 27 lutego w Łodzi.   Rzecznikiem prasowym koncertu jest Agnieszka Hyży.  

Kinga Rusin
Newsy
Kinga Rusin skomentowała wyjście Edyty Górniak z konferencji prasowej "Agenta"
Kinga Rusin skomentowała wyjście Edyty Górniak z konferencji prasowej "Agenta"

Zaledwie kilka dni temu odbyło się spotkanie prasowe z udziałem gwiazd najnowszej edycji show "Agent - Gwiazdy". Na konferencji nie mogło zabraknąć m.in. Edyty Górniak, która zdecydowała się na udział w  czwartej odsłonie hitowego programu TVN. Podczas spotkania z dziennikarzami doszło do zaskakującej sytuacji z udziałem piosenkarki - Edyta Górniak przed projekcją pierwszego odcinka "Agenta" powiedziała, że nie chce oglądać premierowej odsłony show z całą grupą. Piosenkarka wyszła z sali i wróciła dopiero po zakończeniu pierwszego odcinka. Jak zachowanie Edyty Górniak komentuje Kinga Rusin? Kinga Rusin oceniła zachowanie Edyty Górniak Prowadząca program "Agent - Gwiazdy" w rozmowie z "Faktem" skomentowała wyjście Edyty Górniak z konferencji prasowej. Kinga Rusin nie ukrywa, że nie jest zaskoczona zachowaniem piosenkarki. Dlaczego? Rozmawiałyśmy z Edytą dosyć długo na temat tego, co tam się działo na planie i ile ją to kosztowało. Szczególnie ten pierwszy odcinek ją bardzo dużo kosztował- przyznała w rozmowie z dziennikiem. Rozumiem, że nie chciała tego dziś oglądać, ona mówiła, że chce to obejrzeć z rodziną, z synem przed telewizorem. Nie chciała w takiej celebrze tego oglądać.  Sama Edyta Górniak w rozmowie z nami przyznała, że nie była zachwycona tym, że podczas konferencji został pokazany pierwszy odcinek "Agenta". Artystka zdradziła, że nie chciała przeżywać tak wielkich emocji w obecności dziennikarzy i fotoreporterów.  Czekacie na pierwszy odcinek "Agenta"? Przypominamy, że premierową odsłonę show będziecie mogli zobaczyć już w środę, 27 lutego.  Zobacz także:  Iga Lis pokazała nagranie sprzed 13 lat. Zobaczcie, jak kibicowała swojej mamie w "Tańcu z Gwiazdami"! Kinga Rusin skomentowała zachowanie Edyty Górniak. Piosenkarka wyszła z konferencji prasowej przed projekcją pierwszego odcinka...

Gwiazdy na konferencji Agenta
ONS/EastNews
TV-Show
Oto wszystkie gwiazdy "Agenta"! Kołakowska przyćmiła na konferencji nawet Górniak?
Gwiazdy na konferencji programu Agent Gwiazdy 4. Kto wystąpi?

W Warszawie odbyła się dziś konferencja prasowa programu "Agent Gwiazdy 4" z udziałem wszystkich uczestników show TVN. Pojawili się m.in. Edyta Górniak, Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Damian Kordas czy Littlemooonster96 - czyli Andżelika Mucha. Nie zabrakło też prowadzącej show, Kingi Rusin. Jak prezentowały się gwiazdy? Zobacz zdjęcia poniżej! Zobacz także:  Musicie zobaczyć, jak Kinga Rusin skomentowała udział Edyty Górniak w "Agencie"!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner