Edyta Górniak, Joanna Krupa

Edyta Górniak o rozstaniu przyjaciółki - Joanny Krupy: "Wydawałoby się, że ma takie idealne życie..."

Edyta Górniak, Joanna Krupa

Edyta Górniak wspiera swoją przyjaciółkę Joannę Krupę w trudnych chwilach. Obie gwiazdy zaprzyjaźniły się po tym, jak piosenkarka przeprowadziła się do Los Angeles. Niedawno Joanna Krupa rozstała się z mężem - Romainem Zago po 10 latach związku. Obecnie para jest w separacji. Modelka nie ukrywa, że rozstanie jest dla niej bardzo bolesne, ponieważ to partner Joanny Krupy zadecydował o zakończeniu związku. 

 

W każdym związku są problemy, zdarzają się kryzysy, ale ja uważałam, że nas to nie dotyczy, że jesteśmy wyjątkowi. Romain nie chciał rozmawiać o przyczynach swoich decyzji. Ani o terapii małżeńskiej, którą proponowałam. Powiedział: „Koniec” i to było wszystko, co od niego usłyszałam. Wiem jednak, że przechodził trudne chwile, jakiś osobisty kryzys. Sądziłam jednak, że w takich momentach nikt nie chce być sam i nie wystawia za drzwi swojej żony - powiedziała modelka w wywiadzie dla "Vivy".

Na szczęście w trudnych chwilach, Joanna Krupa nie jest sama. Może liczyć na spore wsparcie swojej przyjaciółki, Edyty Górniak, która również przeszła rozwód.

 

Zobacz też: Joanna Krupa rozstała się z mężem i... menadżerką. Teraz pomagać jej będzie inna gwiazda TVN

 

Edyta Górniak wpiera Joannę Krupę po rozstaniu z mężem

Edyta Górniak stoi murem za Joanną Krupą, nie kryje współczucia dla przyjaciółki i deklaruje wsparcie bez względu na dalszy rozwój wydarzeń.

Bardzo jej teraz współczuję bo wydawałoby się, że ma takie idealne życie, a teraz nosi swoje kamienie i ma trudny czas. Staram się ją teraz wspierać z całych sił i rozpraszać. Sama przechodziłam rozwód, więc wiem jaki to trudny moment. A ona z mężem, którzy są teraz w krytycznej relacji byli razem 10 lat. To jest kawał życia. Albo to przetrwają albo nie. Nie ma nic pomiędzy. Jakakolwiek będzie jej decyzja to będę ją wspierać - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z "Faktem".

 

Taka przyjaciółka to skarb!

 

Polecamy: Joanna Krupa na wspólnym obiedzie w Los Angeles z Edytą Górniak, Żoną Hollywood i.. ZDJĘCIA

 

Edyta Górniak mocno wspiera Joannę Krupę. Sama przeszła rozwód, więc doradza przyjaciółce w trudnej sytuacji.

Edyta Górniak w sądzie walczyła o syna

Joanna Krupa rozstaje się z mężem Romainem Zago po 10 latach związku.

Joanna Krupa w białej bluzce

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05