Nowy singiel Edyty Górniak 2013
ONS

Wiemy kiedy premiera nowego singla Edyty Górniak

Nowy singiel Edyty Górniak 2013
ONS

Najbliższe miesiące zapowiadają się dla Edyty Górniak pracowicie. Wokalistka nie tylko zasiądzie na trenerskim fotelu w show "The Voice of Poland", ale i będzie intensywnie pracować nad materiałem na nowy album. Zobacz: Górniak pokazała jak pracuje w studiu nad nową płytą

Nam udało się porozmawiać z artystką podczas Sopot Top of the Top Festival. Diwa zdradziła nam, kiedy usłyszymy singiel zapowiadający nową płytę.

- W październiku startuje singiel, który będzie zapowiadała tę płytę. Tyle mogę powiedzieć. Miała być ta premiera we wrześniu, ale poprzez to, że przyjęłam zaproszenie do "The Voice", to jak spojrzałam na kalendarz działań różnych, to wymusiło zmianę tej premiery. Myślę, że to będzie koniec października - zdradziła Edyta Górniak w rozmowie z AfterParty.pl.


Wokalistka odpowiedziała nam również na pytanie, co dzieje się z jej koncertowym DVD, które jest wyczekiwane przez fanów:

- Ono jest dokończone, ale czeka jeszcze na podpisanie paru dokumentów przez partnerów, których zaprosiłam do współpracy. Te prace artystyczne były już zakończone w lutym. Mam nadzieje, że ten projekt uda się dokończyć jeszcze w tym roku.


Jesteśmy bardzo ciekawi, co tym razem muzycznie zaprezentuje nam Edyta Górniak. Przypominamy również, że pierwszy odcinek trzeciej edycji "The Voic of Poland" zobaczymy już 7 września.

Zobacz: Szalona Edyta Górniak zachwyciła na ramówce TVP
 

Edyta Górniak w Operze Leśnej w Sopocie:

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55