Występ Edyty Górniak na Wembley Arena. Fani skrytykowali gwiazdę
Facebook/Akpa

Fani rozczarowani występem Edyty Górniak na Wembley Arena: "Nietrafione w dźwięki! Wypadła wiejsko i kiczowato!"

Występ Edyty Górniak na Wembley Arena. Fani skrytykowali gwiazdę
Facebook/Akpa

W weekend Edyta Górniak była jedną z gwiazd koncertu na Wembley Arena. Artystka zaśpiewała trzy piosenki - dwa ostatnie single i utwór wybrany przez fanów w internetowym głosowaniu. Wykonanie "Impossible" nie do końca przypadło fanom Górniak do gustu. Wyraz swojego rozczarowania dali na Facebooku publikując serię negatywnych komentarzy.

Zobacz: Górniak do pasażerów w samolocie: "Zaśpiewam Państwu hymn!"

Czuję duże rozczarowanie. Impossible - nietrafione w dźwięki, Glow on i Your High bez pazura, stonowano i... nudno. Moim zdaniem wina braku koncertów, za duża przerwa, technicznie słabo jak na Edytę Górniak. Nie wiem co to było, ale spodziewałem się zdecydowanie więcej od tego występu skoro tyle miesięcy było gadania o tym - napisał TomaszInny fan podkreślił, że przekazał swoje uwagi Edycie za pośrednictwem Facebooka, ale ta... usunęła komentarz:

Były próby próby próby i nic z tego nie wyszło ... Śpiewała te piosenki tak jakby nie były jej !!!! To nie jest prawdziwa Edyta Górniak .... Nowy trend ? Tańczycie ? Do czego ??? Hehe masakra to dobre na 2 piosenki i tyle .... I zachowanie jakie mnie spotkało !!!!! Zawiedziony na całej linii !!!!!!!!!!!!!!!!! - skomentował Paweł dodając: - Edyta wczoraj usunęła moja opinie i zablokowała mnie na fb !!! Jestem zażenowany jej zachowaniem i zawiedziony .... Bo ja w ogień bym skoczył za Nią ! Ale nie moge być ślepy i mieć klapki na oczach ! Mam prawo do własnego zdania i opini ! Nawet o osobie która podziwiam szanuje ...Wielbiciele mieli też sporo zastrzeżeń do stylizacji Edyty, w której wystąpiła na Wembley Arena w Londynie:

no nie porwała mnie dziś..trochę tak "na odwal się"..ale przede wszystkim nie pofobalz mi się w tym ubraniu. Jej piękna figura zginęła w tych spodniach i pochówce...Fajnie wyglądała e radiu - stwierdziła Magda, której wtórowali inni: Ubrana jak robotnik drogowy podczas ulewy okropny wisior który był z innej bajki wszędzie paski od stop ... Szkoda ze na czole nie namalowali jej jeszcze czarnego paska ... Wypadło wiejsko i kiczowato ! Sztab stylistów ... ????Czy naprawdę występ Edyty w Londynie należy rozpatrywać w kategoriach wpadki? Poniżej możecie obejrzeć całe show przygotowane przez diwę i zaledwie garstkę z dziesiątek krytycznych opinii.

Podzielacie zdanie najwierniejszych fanów Edyty Górniak? Najwyraźniej sama wokalistka nie do końca...

Aktualizacja: Dlaczego fani skrytykowali Górniak? Jastrzębska ujawnia powody

Edyta Górniak na Wembley Arena. Fani rozczarowani występem


Edyta Górniak na Wembley Arena. Fani rozczarowani występem


Edyta Górniak na Wembley Arena. Fani rozczarowani występem

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak wylatuje do Australii

Edyta Górniak na Wembley Arena. Fani rozczarowani występem

Edyta Górniak z tajemniczym mężczyzną na zakupach:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56