Tabloidy o nowym facecie Edyty Górniak
Akpa

Górniak do pasażerów w samolocie: "Zaśpiewam państwu hymn". Zaskakująca sytuacja z udziałem gwiazdy

Tabloidy o nowym facecie Edyty Górniak
Akpa

Już jutro na legendarnej Wembley Arena wystąpią najpopularniejsi polscy artyści. Na brytyjskiej scenie swoja piosenki zaśpiewają m.in. Edyta Górniak, Patrycja Markowska, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Andrzej Piaseczny i LemON. Wydarzenie będzie transmitowane w internecie.

Jak ustaliło AfterParty.pl, polska ekipa przed chwilą wylądowała w Londynie. Lot opóźnił się aż o dwie godziny i być może trwałoby to jeszcze dłużej, gdyby nie... Edyta Górniak. Diwa stawiła się na pokładzie jako jedna z pierwszych pasażerek, dlatego też kiedy oczekiwanie na wylot z Warszawy przeciągało się, postanowiła wziąć los w swoje ręce.

Zobacz: W takich luksusach Górniak lata na wakacje do Tajlandii

- Siedziałam z mężem z przodu, aż tu nagle z głośników słyszymy "Dzień dobry Państwu, tu Edyta Górniak. Jeśli lot opóźni się o kolejną godzinę to zaśpiewam Państwu hymn", na koniec życząc przyjemnego lotu. Byliśmy zaskoczeni jej obecnością, a jeszcze bardziej tym, że jest tak bezpośrednią i ciepłą osobą. Kiedy już wystartowaliśmy, Edyta przejęła rolę stewardessy i roznosiła batoniki przekazując je wszystkim pasażerom razem z szerokim uśmiechem - relacjonuje nasza czytelniczkaJak to mogło wyglądać? Patrycja Markowska na swoim Facebooku pokazała zdjęcie z pokładu, na którym Edyta faktycznie trzyma koszyk z czekoladowymi wafelkami - typową przekąską dla klientów korzystających z usług Polskich Linii Lotniczych LOT.


 

Tym sposobem Edyta udowodniła, że ma do siebie dystans.

A co jutro zaśpiewa na Wembley Arena? Serwis jastrzabpost.pl doniósł, że gwiazda wykona trzy single: "Your High", "Glow On" i "Impossible". Nam udało się dowiedzieć, że "Glow On" zabrzmi w nowej aranżacji, którą od kilku tygodni artystka aktywnie promuje w stacjach radiowych i internecie.

Będziecie oglądać koncert Edyty?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak wylatuje do Australii!

Edyta Górniak na zakupach z nowym mężczyzną:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53