Edyta Górniak Edyta Górniak Allan Krupa o swoim stanie zdrowia Allan Krupa na łóżku w szpitalu Allan Krupa, Edyta Górniak
Edyta Górniak
Instagram
1/10
Edyta Górniak
Instagram

Allan Krupa jest już w domu! Syn Edyty Górniak przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego. Chłopiec trafił do szpitala w Los Angeles nagle, półtora tygodnia temu, z silnymi bólami brzucha. Przez cały czas była przy nim mama, która dzieliła się swoimi przeżyciami z fanami na profilach społecznościowych. Trzy dni temu gwiazda poinformowała, że jej syn opuścił szpital i obecnie dochodzi do zdrowia w domowym zaciszu. Edyta Górniak jest przeszczęśliwa, że wszystko skończyło się dobrze, a Allan czuje się lepiej.

 

Zobacz też: Allan Krupa pisze ze szpitala jak się czuje i nawet żartuje z mamy! ;) Co napisał syn Edyty Górniak?

 

Artystka przez cały czas mogła liczyć na wsparcie bliskich sobie osób oraz wiernych fanów, którzy zamieszczali w internecie wpisy pełne ciepłych słów i zapewnień o modlitwie. Okazuje się jednak, że nie tylko oni podtrzymywali Edytę Górniak na duchu w trudnych chwilach. Był ktoś jeszcze... Zobaczcie, komu diwa podziękowała szczególnie.

 

Polecamy: Ból wyrostka robaczkowego – sposób postępowania

2/10
Edyta Górniak
Instagram

Cudowne wsparcie od rodziców z naszej szkoły. Bardzo dziękuję za uzdrawiającą rozmowę... - napisała Edyta Górniak na swoim Instagramie.

3/10
Allan Krupa o swoim stanie zdrowia

Allan Krupa wyszedł ze szpitala. Chłopiec czuje się lepiej. Cały czas jest przy nim troskliwa mama, która opiekuje się synem.

4/10
Allan Krupa na łóżku w szpitalu

Allan Krupa miał wycięty wyrostek robaczkowy. Nastolatek miał w szpitalu w Los Angeles świetną opiekę. Odwiedził go nawet pewien wesoły wolontariusz. ;)

5/10
Allan Krupa, Edyta Górniak
Instagram

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Allana Krupy!

6/10
Allan Krupa, Edyta Górniak
Instagram
7/10
Edyta Górniak, Allan Krupa
8/10
Edyta Górniak i Allan Krupa na spacerze po Krakowie
9/10
Edyta Górniak w białej koszuli
10/10
Edyta Górniak z synem Allanem w Warszawie