Edyta Górniak

Edyta Górniak będzie gwiazdą w nowym programie TVN? Wystąpi w reality show!?

Edyta Górniak

Edyta Górniak wystąpi w nowym programie TVN. Gwiazda właśnie zakończyła swoje egzotyczne wakacje i pracuje na planie nowego spotu reklamowego stacji. Już w sierpniu podczas prezentacji jesiennej ramówki poznamy szczegóły programu, w którym wystąpi piosenkarka. To nie będzie jej pierwsza przygoda z telewizją! Jak poradzi sobie tym razem?

Edyta Górniak pojawi się w reality show TVN?

Gwiazda ostatnio jest naprawdę zajęta. Po powrocie z wakacji w Singapurze od razu wróciła na plan spotu reklamowego TVN. Niedługo trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych, a potem, jak informuje Onet – ruszają nagrania do nowego reality show z udziałem gwiazdy. Projekt jest jeszcze owiany tajemnicą, ale menadżer artystki potwierdził, że pojawi się ona w programie TVN:

W tym momencie mogę jedynie potwierdzić informację, że Edyta Górniak będzie gwiazdą jednego z programów TVN. Więcej szczegółów poznają państwo podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji, która odbędzie się w sierpniu - powiedział menadżer Edyty Górniak dla Onetu.

Edyta Górniak zostanie gwiazdą telewizji?

Edyta Górniak dotychczas pojawiła się w roli jurorki w programie "The Voice Kids", potem wystąpiła w hicie TVN "Agent-Gwiazdy", co prawda szybko pożegnała się z programem, ale jej kontrowersyjne odejście wywołało ogromne emocja i z przełożyło się na oglądalność. Teraz stacja znów zdecydowała się na współpracę z gwiazdą, a jej efekty widzowie mają zobaczyć od października?

Czy program z Edytą Górniak okaże się hitem jesiennej ramówki? Piosenkarka ma szansę stać się gwiazdą TVN z programem o największej oglądalności? Zobaczymy już jesienią!

 

Edyta Górniak dotychczas była jurorką "The Voice Kids"

Roksana Węgiel żałuje, że była w drużynie Edyty Górniak?
East News

Edyta Górniak teraz zacznie współpracę z TVN

Edyta Górniak zaśpiewała z Cugowskim
ONS.pl

 

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59