Związek Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak
AKPA/EastNews
Newsy

Edward Miszczak świętuje 68. urodziny. Po śmierci pierwszej żony szczęście odnalazł u boku Anny Cieślak

Edward Miszczak i Anna Cieślak są szczęśliwym małżeństwem od prawie dwóch lat. Coraz częściej pokazują się razem i mówią o swoim związku.

Kiedy wiosną 2020 roku media obiegła informacja, że Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą, nie wszyscy mogli w to uwierzyć. A jednak! Już kilka miesięcy później ówczesny dyrektor programowy TVN w jednym z wywiadów przyznał, że jest szczęśliwie zakochany w młodszej o 25 lat aktorce:

Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie - mówił w rozmowie z "Newsweek" w 2020 roku. 

Dziś Edward Miszczak kończy 68 lat i coraz częściej wraz z Anną mówią o swoim małżeństwie. Jaki jest ich przepis na miłość?

Anna Cieślak i Bartłomiej Topa na wyjątkowym IV Zlocie Mitsubishi! Nie uwierzycie, ile osób przyjechało świętować

Edward Miszczak i Anna Cieślak - historia miłości

W 2019 roku, w wyniku choroby nowotworowej, zmarła pierwsza żona Edwarda Miszczaka, Małgorzata, która od zawsze chroniła swoją prywatność. Na co dzień mieszkała w Krakowie, gdzie zajmowała się domem i wychowywała synów - Szymona i Szczepana. W jednym z ostatnich wywiadów Miszczak szczerze przyznał, że z Małgorzatą żyli głównie na odległość. W przypadku drugiej żony, Anny Cieślak, jest zupełnie na odwrót, co dla aktualnego dyrektora programowego Polsatu jest swojego rodzaju nowością:

Z moją pierwszą żoną żyliśmy troszkę na odległość, ona w Krakowie ja w Warszawie. A tutaj żona jest razem ze mną w Warszawie, w mieszkaniu, w domu, w samochodzie więc muszę się do tego przyzwyczajać, ale coraz lepiej mi idzie - mówił niedawno w rozmowie z fakt.pl.

Anna Cieślak i Edward Miszczak wzięli ślub w sierpniu 2021 roku w Krakowie. Było to ogromne wydarzenie towarzyskie, na którym pojawiła się prawdziwa elita - od największych gwiazd TVN na czele z Agnieszką Woźniak-Starak, Ewą Drzyzgą czy Moniką Olejnik po wpływowych biznesmenów. Na miejscu nie zabrakło paparazzi i... tłumów mieszkańców, którzy z wielką chęcią przyglądali się parze młodej. 

Zobacz: Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Tak wyglądała suknia ślubna panny młodej!

Anna Cieślak w sukni ślubnej
Instagram

Tak ogromne zainteresowanie tym związkiem budziło zdziwienie samej Anny Cieślak, która jeszcze przed ślubem nie do końca to rozumiała:

Jeśli chodzi o moją obecną sytuację życiową, to wiele osób zadaje sobie pytanie „Jak to możliwe?”, ale już z tym nie walczę i nie tłumaczę, bo w sumie wiem, że nic z tym nie zrobię. „To się po prostu dobrze klika” – mówią mi. Cóż, jeśli ktoś żyje tylko w ten sposób, że podgląda innych, zamiast zrobić coś konstruktywnego dla siebie, to ja mogę mu tylko współczuć - mówiła w rozmowie z kobieta.pl.

Aktorka oczywiście zdawała sobie sprawę z tego, że kluczem jest tu spora różnica wieku, wynosząca 25 lat. W jednym z ostatnich wywiadów Cieślak wyznała, że jeszcze na początku przejmowała się hejtami, dziś wszelkie komentarze nie robią na niej wrażenia:

Ludzie piszą, że popełniam błąd, że co ja wyprawiam, że gdybym miała taką córkę, tobym się jej wstydziła. Kiedyś wiele nocy przepłakałam, teraz to mnie w ogóle nie dotyka. Smutne jest tylko to, że hejtują głównie kobiety - mówiła w rozmowie ze "Zwierciadłem".

Edward Miszczak i Anna Cieślak
Pawel Wodzynski/East News

Edward Miszczak i Anna Cieślak coraz częściej pokazują się razem na wszelkich imprezach - głównie premierach i festiwalach filmowych. Oboje bowiem kochają sztukę i to właśnie ona jest ich największą pasją oraz tematem do rozmów. Aktorka przyznaje, że w wielu kwestiach zawodowych Miszczak jest dla niej prawdziwym autorytetem.

I choć nadal oboje unikają wywiadów, od czasu do czasu zdarza im się odsłonić kulisy małżeństwa. Na jednej z imprez ramówkowych TVN, tuż po ślubie, Cieślak o mężu mówiła z dużą czułością:

Wystarczy spojrzeć na niego... To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość

Tak jest do teraz. Życzymy więc szczęścia!

Edward Miszczak o małżeństwie z Anną Cieślak
AKPA

Miszczak i Cieślak na premierze Zadry
VIPHOTO/East Ne

Edward Miszczak i Anna Cieślak
EOS

Edward Miszczak wyznaje miłość Annie Cieślak na ramówce TVN
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Edward Miszczak zdradza tajemnicę miłości pięć dni po ślubie! I to ze sceny! 
Podczas ramówki TVN Edward Miszczak we wzruszających słowach nawiązał do Anna Cieślak. Tego nikt się nie spodziewał! Co powiedział?

Anna Cieślak i Edward Miszczak pojawili się dziś podczas uroczystej prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021. Podczas tego ważnego wydarzenia dla stacji TVN, dyrektor programowy zdecydował się powiedzieć kilka słów o miłości do swojej świeżo poślubionej żony, Anny Cieślak. Tego zgromadzone gwiazdy, dziennikarze oraz goście się nie spodziewali. Edward Miszczak zdradził tajemnicę miłości zaledwie 5 dni po ślubie. Co powiedział? Zobacz także:  Anna Cieślak na ramówce TVN! Żona dyrektora Miszczaka nie ukrywa już swojego szczęścia (ZDJĘCIA) Edward Miszczak o miłości do Anny Cieślak podczas ramówki TVN 26 sierpnia odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki TVN. Pokazano przepiękny spot , w którym wystąpiły największe gwiazdy TVN i przedstawiono uwielbiane przez widzów formaty a także nowe propozycje, jakie jesienią będzie można zobaczyć na antenie. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd. Oczy wszystkich były również zwrócone w kierunku Anny Cieślak . Wraz z Edwardem Miszczakiem wzięli ślub w Krakowie zaledwie pięć dni temu.  Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak przy okazji prezentacji nowości stacji, zdecydował się na małą prywatę i powiedział kilka słów o swojej miłości do Anny Cieślak. Zapowiadając nowości zatrzymał się przy prezentacji nowego serialu pt. "Tajemnice miłości". Nowy serial proponowany przez TVN będzie opowiadał o losach małżeństw czy par będących w nieformalnych związkach, a także o osobach które dopiero szukają miłości. Przy okazji miłosnej tematyki Edward Miszczak powiedział ze sceny:  Ta miłość zdarza się w każdym odcinku i dotyka normalnych ludzi. Mnie też dotknęła Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w Krakowie w kościele św. Anny 21 sierpnia 2021 roku.  Zobacz...

Co zaserwowano na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
TRICOLORS/East News
Newsy
Anna Cieślak i Edward Miszczak zapewnili na weselu wykwintne menu. Zamiast rosołu był... 
Anna Cieślak i Edward Miszczak na swoim weselu postawili na wykwintne menu. Było nietypowo. Skusilibyście się?

W minioną sobotę, Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie. Zaproszono ponad 200 gości, w tym mnóstwo gwiazd, m. in. Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Sochę, Andrzeja Seweryna, Martę Żmudę Trzebiatowską z mężem Kamilem Kulą czy Monikę Olejnik. Gwiazdorskie towarzystwo oraz najbliższa rodzina zostali ugoszczeni na przyjęciu weselnym daniami z najwyższej półki. Co było na stole? Oto menu weselne Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka.  Zobacz także:  Anna Cieślak i Edward Miszczak są już małżeństwem. Co połączyło najbardziej tajemniczą parę show-biznesu? Co goście jedli na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka?  Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w Krakowie. Goście weselni bawili się w luksusowej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Msza ślubna również odbyła się tylko w gronie zaproszonych gości , a przy drzwiach stała ochrona pilnująca listy gości. Na czas ceremonii, świątynia była wyłączona z użytku wiernych. Dyrektor programowy TVN i jego małżonka chcieli utrzymać swój ślub w tajemnicy i przeżyć go tylko w gronie najbliższych. Pod kościołem pojawili się paparazzi, jednak udało im się uchwycić parę młodą jedynie z daleka. W mediach pojawia się coraz to więcej szczegółów z jednego z najbardziej tajemniczych ślubów roku. Wiadomo już, że para młoda zamiast prezentów wolała poprosić gości o cegiełki dla Fundacji TVN, a teraz na jaw wyszło, co serwowano gościom podczas wesela.  Młoda para zapewniła weselnikom nie tylko krakowskiego pianistę, ale i wykwintne dania. Jak podaje Super Express, kelnerzy zaserwowali zamiast rosołu, zupę borowikową. Następnie goście zajadali risotto i różne sałatki, a osłodzili się musem malinowym z gorzką czekoladą. Z pewnością...

Małgorzata Socha na ślubie Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak
Newsy
Małgorzata Socha pokazała zdjęcie po weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
"Musiała być niezła imprezka" skomentowała zdjęcie Anna Mucha. Małgorzata Socha zdradziła, o której godzinie wybrała się na śniadanie.

Małgorzata Socha była jedną z gwiazd, które zostały zaproszone na ślub i wesele Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Aktorka na wyjątkowej uroczystości zorganizowanej w Krakowie zaprezentowała się w kremowej, dopasowanej sukience na którą narzuciła białą marynarkę. Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Socha świetnie bawiła się na weselu i wyszła z imprezy dopiero nad ranem- aktorka w najnowszym wpisie w sieci zdradziła bowiem o której godzinie wybrała się na śniadanie. Wpis gwiazdy skomentowała Anna Mucha! Anna Mucha komentuje wesele Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka Ależ to był ślub! Anna Cieślak i Edward Miszczak dokładnie 21 sierpnia powiedzieli sobie "tak". 40-letnia aktorka i 66-letni dyrektor programowy TVN wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie, a po uroczystości para młoda i goście bawili się na weselu w jednej z krakowskich restauracji.  Zobacz także:  Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Tak wyglądała suknia ślubna panny młodej! Na weselu nie zabrakło gwiazd. Anna Cieślak i Edward Miszczak świętowali m.in. w towarzystwie Moniki Olejnik, Agnieszki Woźniak-Starak, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Natalii Jaroszewskiej oraz Dominiki Kulczyk. Na ślubie pary nie zabrakło również Małgorzaty Sochy. Aktorka nie publikowała w sieci nagrań i zdjęć ze ślubu i wesela Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka, ale następnego dnia pokazała zdjęcia ze śniadania. No takie rzeczy tylko w Krakowie - śniadanie o 15:00 😜😜 Jeśli zastanawiacie się czy to wszystko zjedliśmy, odpowiedź brzmi - oczywiście że tak 😋😋- napisała Małgorzata Socha.            Wyświetl ten post na Instagramie.            ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik