Edward Miszczak pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Poruszające słowa Edwarda Miszczaka o Woźniaku-Staraku. "Serce pęka"

Edward Miszczak pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Prezentacja jesiennej ramówki TVN odbyła się w cieniu wielkiej tragedii. Kilka godzin wcześniej wiceszef MSWiA ogłosił bowiem, że znaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. 39-latek był poszukiwany od czterech dni tuż po tym, jak wypadł z łodzi na jeziorze Kisajno. Edward Miszczak, który przyjaźnił się z mężem Agnieszki Woźniak-Starak, postanowił uczcić jego pamięć w wyjątkowy sposób...

Edward Miszczak o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Wśród gwiazd, które pojawiły się na prezentacji jesiennej ramówki TVN, czuć było smutek i niepokój. Sporo z nich postawiło na czarne kreacje. Być może w ten sposób chciały oddać hołd zmarłemu tragicznie Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Uwagę przyciągała przede wszystkim Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka przyjaźni się bowiem z Agnieszką Szulim. Z pewnością mocno przeżywa całą tragedię. 

Małgosia na ramówce pojawiła się ubrana cała na czarno. Gdy zdjęła ciemne okulary, na jej twarzy malował się ból i smutek. Choć pozowała do zdjęć, na żadnym z nich nie widać jej charakterystycznego uśmiechu.

Zoabcz także: Prezentacja jesiennej ramówki TVN! Marina, Rozenek, Widawska. Kto jeszcze pojawił się na imprezie?

Podobno scenariusz imprezy został zmieniony w ostatniej chwili. Na początku Marcin Prokop zaznaczył także, że wszyscy myślami są z ich koleżanką, Agnieszką Woźniak-Starak. Później swoje przemówienie wygłosił Edward Miszczak. Dyrektor programowy TVN wspomniał o tragedii, która wydarzyła się kilka dni temu...

Serce pęka, jak człowiek sobie uświadomi, co się wydarzyło na tym jeziorze - powiedział poruszony Edward Miszczak.

Przy okazji dyrektor programowy TVN zaznaczył, że już niedługo na ekrany wejdzie ostatni film, który wyprodukował Piotr Woźniak-Starak. Premiera "Ukrytej gry" została zaplanowana na 8 listopada.

Edward Miszczak wspomniał o swoim zmarłym przyjacielu

Edward Miszczak na prezentacji jesiennej ramówki TVN
East News

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48