Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki Edward Miszczak na gali Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta Małgorzata Rozenek na ramówce TVN Kuba Wojewódzki Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek w sukience Chaos za 1120 zł
Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki
ONS
1/5
Edward Miszczak, Małgorzata Rozenek, Kuba Wojewódzki
ONS

Edward Miszczak zabrał głos w sprawie konfliktu między pracownikami jego stacji - Małgorzatą Rozenek i Kubą Wojewódzkim. Dyrektor programowy TVN po raz pierwszy publicznie wypowiedział się na temat sporu, który od dłuższego czasu przetacza się przez media społecznościowe gwiazd. Po wywiadzie dla Party.pl, w którym Małgorzata Rozenek wyraziła zdziwienie, że Renata Kaczoruk zamierza wystąpić w "Tańcu z gwiazdami", konflikt między Rozenek a Wojewódzkim przybrał na sile.  Co o całej sprawie sądzi Edward Miszczak? Czy stanął po jednej ze stron sporu? 

 

Zobacz też: Największe zaskoczenie ramówki TVN! Małgorzata Rozenek zaśpiewała, Radek Majdan zagrał!

 

Przeczytajcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

2/5
Edward Miszczak na gali Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta
East News

Edward Miszczak pozostał bezstronny wobec konfliktu między pracownikami TVN - Małgorzatą Rozenek a Kubą Wojewódzkim. Dyrektor programowy zaznaczył, że spór, który od kilku tygodni jest na ustach wszystkich, ma charakter medialny.

- To jest bardziej konflikt medialny niż konflikt realny. Znam kilka konfliktów Kuby i one w jednym okresie miały większe wzloty, w drugim większe upadki. To jest ogromna grupa ludzi. Każdy gdzieś ma za sobą jakąś swoją historię. Cieszę się, że nie jest ona z teraz, tylko są to jakieś echa przeszłości. Myślę, że te konflikty chwilę trwały i zaraz wygasały - powiedział Miszczak w rozmowie z portalem se.pl.

3/5
Małgorzata Rozenek na ramówce TVN
East News

Przypomnijmy, że konflikt Małgorzaty Rozenek i Kuby Wojewódzkiego sięga czasów pierwszej edycji programu "Azja Express", w którym prezenterka wystąpiła z mężem Radosławem Majdanem. Jedną z uczestniczek show TVN była również Renata Kaczoruk, partnerka Wojewódzkiego. Na planie programu między Kaczoruk a Rozenek dochodziło do spięć. W obronie ukochanej stanął Kuba Wojewódzki. 

4/5
Kuba Wojewódzki
East News

Małgorzata Rozenek wytoczyła wówczas proces Kubie Wojewódzkiemu, który ostro zaatakował prezenterkę w wywiadzie dla portalu Playboy.pl. Sprawa w sądzie zakończyła się na korzyść Małgorzaty Rozenek. Kuba Wojewódzki musiał przeprosić Rozenek na łamach serwisu oraz wpłacić 30 tysięcy złotych na cele charytatywne.

5/5
Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek w sukience Chaos za 1120 zł

Konflikt między Rozenek i Wojewódzkim odżył po wypowiedzi prezenterki na temat udziału Renaty Kaczoruk w tanecznym show Polsatu. Czy będzie ciąg dalszy sporu?