księżna Kate na meczu tenisa Księżna Kate smutna Kate Middleton, księżna Kate
Kate Midletton w białej sukience na Wimbledon 2019
East News

Dziś uchodzi za wzór księżnej, jednak nie zawsze tak było. O wpadkach księżnej Cambridge mało się mówi, bo ukochana Williama od samego początku wiedziała z czym wiąże się związek z księciem i unikała kłopotliwych sytuacji. Kate swojego męża poznała w 2001 roku. Ulubienica Brytyjczyków była wtedy nastolatką. Miała dokładnie 19 lat. 

Wydaje się, że księżna Kate nigdy się nie myli i nie popełnia błędów. W przeciwieństwie do żony Harry'ego, - Meghan Markle jest niemal idealna! Ale "Sunday Express" dotarł do maila, którego Kate miała wysłać kilka lat temu. Jego treść zdecydowanie nie przystoi księżnej... Zobaczcie szczegóły poniżej.

1/3
księżna Kate na meczu tenisa
East News

Mąż Kate jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu. Ale spekuluje się, że to on obejmie tron zaraz po śmierci królowej Elżbiety II lub jej abdykacji. Aby to się stało, Książę Karol musiałby zrzec się korony na rzecz swojego syna. 

Księżna Kate od zawsze wiedziała na co się pisze wchodząc w związek z Williamem. Oczywiście zdarzały jej się wpadki, które nie przystoją żonie króla, jednak nie do końca ze swojej winy - np. gdy wiatr płatał jej figle i odsłaniał za bardzo nogi. Przypomnijmy, ostatnio królowa Elżbieta II została uderzona szalikiem w twarz! Oczywiście niespecjalnie. Wszystkiemu winna była pogoda. 

Zobacz także: Księżna Kate ostatni raz pokazała tak dużo 11 lat temu! Fani zachwyceni jej nogami

2/3
Księżna Kate smutna
East News

Wpadka z wiatrem to jednak nic w porównaniu do wiadomości, którą opublikował "Sunday Express". Podobno księżna na samym początku swojego życia w rodzinie królewskiej pragnęła, aby przestano zwracać się do niej Kate! Wysłała nawet w tej sprawie maila do swoich przyjaciół.

- Poinformowała przyjaciół, że chciałaby porzucić nieformalną "Kate" i chce być znana pod pełnym imieniem: "Catherine" – informuje Adam Helliker, królewski ekspert.

- Byliśmy trochę zaskoczeni prośbą, aby mówić do niej "Catherine" – dodaje jej znajomy. 

3/3
Kate Middleton, księżna Kate
EastNews

Wiadomość nie została miło przyjęta przez przyjaciół księżnej. Poza tym, takiego maila powinny też otrzymać media? Z biegiem lat żona Williama przyzwyczaiła się już do zdrobnienia swojego imienia. Choć na Instagramie książęcej pary Kate zawsze podpisywana jest "księżną Cambridge". 

 

Więcej na temat Kate Middleton