Sylwia Grzeszczak na sylwestrze TVN
EastNews
Newsy

Oto siedem rzeczy, których nie wiecie o Sylwii Grzeszczak! Dziś gwiazda kończy 32 lata! 

Życiorys i ciekawostki o Sylwii Grzeszczak na 32 urodziny. Czego o niej nie wiecie?

Sylwia Grzeszczak dziś (7 kwietnia) obchodzi 32. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was 7 rzeczy, których być może o niej nie wiecie. Gwiazda jest jedną z najbardziej dyskretnych artystek w polskim show-biznesie, niezwykle rzadko udziela wywiadów! Dlatego parę rzeczy na jej temat mogło Wam umknąć! 

Jak trenerzy przyjęli Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"? "Pytała, jak to będzie, co ma robić"


1. Ile lat miała Sylwia Grzeszczak, gdy poznała Libera?

Sylwia Grzeszczak i Liber, czyli Marcin Piotrowski należą do grona gwiazd, które nie opowiadają o swoim związku oraz o ich małej córeczce. Czasem jednak robią wyjątek! Zakochani poznali się, gdy Sylwia miała 16 lat i dopiero wkraczała do świata show-biznesu. Na początku wspólne plany zawodowe nie wypaliły. Ale z czasem, nie dość, że zaczęli pracować razem, to połączyło ich wielkie uczucie! Artyści w tajemnicy przed mediami wzięli ślub w 2014 roku. Mają pięcioletnią córkę Bognę.

„Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości”, napisała wówczas Sylwia Grzeszczak.


2. Kto wspiera wokalistkę oprócz męża?

Sylwia ma o cztery lata starszego brata Mateusza. „Oboje jesteśmy wrażliwcami”, mówi. Gwiazda w jednym z wywiadów powiedziała, że brat bardzo teraz ją wspiera, choć w dzieciństwie lubili się kłócić. Niedawno opublikowała jego zdjęcie ze ślubu. Największym oparcie Sylwii jest jednak jej mama.

„Szczególnie dziękuję mojej mamie, która sama ma piękny głos i kiedyś bardzo chciała szkolić się w muzycznym kierunku, ale los inaczej pokierował jej życiem. Potem kiedy ja uczyłam się grać, mama niezwykle mi pomagała, chociaż nie znała nut. Dowiadywała się wszystkiego od nauczycieli i w domu mi to cierpliwie tłumaczyła. To był dla mnie absolutny fenomen” - opowiadała w "Party"


3. Jak Sylwia Grzeszczak dba o figurę?

Gwiazda nie lubi tego pytania. Twierdzi, że jest naturalnie szczupłą osobą. Lubi jeść, nie jest ani wegetarianką ani osobą wybredną kulinarnie. Twierdzi, że chciałaby nawet trochę przytyć, bo wtedy czułaby się zdrowiej.


4. Ile miała lat w czasie debiutu?

Trudno w to uwierzyć, że Sylwia Grzeszczak miała tylko pięć lat, gdy wystąpiła przed kamerami w programie „Od przedszkola do Opola” w odcinku z... Krzysztofem Krawczykiem! Gwiazda wspomina, że dzień przed tym występem wypadły jej przednie zęby mleczne i… wyglądałam strasznie. To było dla dziewczynki ogromne przeżycie.

„Pierwsze melodie tworzyłam, gdy miałam kilka lat. Muzykę „Bezdroży” skomponowałam, mając 15 lat. Schowałam ją do szuflady i dopiero niedawno poczułam, że chcę mieć teraz ten utwór płycie”, opowiadała w Party.

5. Jakie danie jest popisowym Sylwii Grzeszczak?

Zdradził je podczas wywiadu mąż gwiazdy Liber. Według niego Sylwia, jak na mieszkankę Poznania przystało, przyrządza doskonałe pyry z gzikiem. Co to takiego? Jest to postne danie kuchni wielkopolskiej z ziemniaków oraz przyprawionego twarogu. Ziemniaki najczęściej gotowane są w mundurkach. Całość może być doprawiona śmietaną, solą, pieprzem i olejem. Gwiazda uwielbia Poznań i nie zmierza przeprowadzić się do Warszawy.

„Moim ukochanym miastem jest Poznań. Tu się urodziłam, tu jest mój dom i te wszystkie wydeptane dróżki, dziadkowie, rodzina, mąż, córka, czyli wszystko, co kocham”, opowiada.


6. Jaka z charakteru jest wokalistka?

Sylwia twierdzi, że jako zodiakalny baran jest strasznym uparciuchem. Wielu postrzega ją jako osobę nieśmiałą. Ale to nieprawda!

„Na koncertach jest bardzo dużo ludzi i ja to uwielbiam, nie boję się wcale. Wychodzę na scenę i doskonale wiem, co chcę ludziom przekazać. A potem jak z niej schodzę, emocje puszczają, wchodzę do garderoby i nagle jest cisza. Zostaję sama ze sobą i wtedy czuję się często smutna”, opowiada. „Ale na co dzień na pewno nie jestem osobą nieśmiałą. Nie jestem samotnikiem ani kimś, kto chowa się pod stół w dużym towarzystwie (śmiech). Na przemian raz jestem cicha, skupiona, spokojna, a innym razem uwielbiam ten cały koncertowy hałas.

7. Kim chciała być w dzieciństwie?

Zawsze chciała być pianistką. Jako kilkulatka wierciła rodzicom dziurę w brzuchu, by kupili jej instrument.

„Wydali na pianino wtedy ostatnie pieniądze. Pamiętam, że kilka osób wnosiło to pianino na czwarte piętro w bloku, a kiedy już postawili je w pokoju, to okazało się, że jest popsute i nie nadaje się do użytku. To był cios. Wydawało się, że wszystko stracone. Na szczęście jakiś czas później zostało kupione drugie pianino. Gram na nim do teraz, jest najcudowniejsze!

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk uratował Sylwię Grzeszczak na najważniejszym występie w jej życiu. "Dziś ze łzami wracam do tego"

Z okazji urodzin życzymy Sylwii wszystkiego najlepszego!

Sylwia Grzeszczak z córką na czarno białym zdjęciu
Instagram

Sylwia Grzeszczak z mężem, Liberem.

Sylwia Grzeszczak i Liber wychodzą z DDTVN

Zobacz także
Sylwia Grzeszczak i Liber wychodzą z DDTVN

Sylwia Grzeszczak i Liber zdradzili, jak wygląda ich małżeństwo! "Ja jestem taki urwis" przyznała artystka

Sylwia Grzeszczak na Sylwestrze Polsatu 2020/2021

Sylwia Grzeszczak zachwyciła swoim występem i stylizacjami na Sylwestrze Polsatu 2020/2021! 

 

Sylwia Grzeszczak i Liber wychodzą z DDTVN
Newsy
Sylwia Grzeszczak i Liber zdradzili, jak wygląda ich małżeństwo! "Ja jestem taki urwis" przyznała artystka
Sylwia Grzeszczak i Liber zdradzili, jakim są małżeństwem. Para bardzo dba o swoje życie prywatne, ale w "Dzień Dobry TVN" uchylili rąbka tajemnicy!

Sylwia Grzeszczak i Liber zdradzili, jakim są małżeństwem. Para bardzo dba o swoje życie prywatne, ale w "Dzień Dobry TVN" uchylili rąbka tajemnicy! Sylwia Grzeszczak i Liber należą do grona gwiazd, które nie opowiadają o swoim związku oraz o ich małej córeczce- teraz jednak zrobili wyjątek! Zakochani poznali się, gdy Sylwia miała 17 lat i dopiero wkraczała do świata show-biznesu. Szybko połączyło ich wielkie uczucie, ale od samego początku para nie komentowała plotek na swój temat. Artyści w tajemnicy przed mediami wzięli ślub w 2014 roku.  Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości- napisała wówczas Sylwia Grzeszczak.  Cztery lata temu na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Sylwii Grzeszczak i Libera, ale para bardzo rzadko pokazuje w sieci zdjęcia ze swoją pociechą. Teraz w "DDTVN" padło pytanie o małą Bognę i ich małżeństwo! Zobaczcie, co zdradzili. Sylwia Grzeszczak szczerze o swoim związku Sylwia Grzeszczak i Liber już wkrótce zaśpiewają na wielkiej imprezie sylwestrowej organizowanej przez TVN. W programie "DDTVN" zdradzili, czego ich fani mogą spodziewać się podczas ich występów. Prowadzący próbowali jednak dowiedzieć się również czegoś o ich życiu prywatnym. W pewnym momencie artystka uchyliła rąbka tajemnicy! Czy między artystami pojawia się zazdrość? Ja chyba jestem taki urwis, a Ty jesteś spokojny. Tak mi się wydaje, to jest takie wyważone uchylając rąbka tajemnicy. Natomiast zazdrości nie ma, być może też dlatego, że na początku kompletnie nie posiadaliśmy- mówię tutaj wspólnie- menadżera,...

Sylwia Grzeszczak i Michał Szpak w "The Voice of Poland"
Mateusz Jagielski/East News
TV-Show
Sylwia Grzeszczak trenerem w "The Voice of Poland"? "Telewizja Polska od wielu lat zabiegała o współpracę..."
W "The Voice of Poland" prawdziwe zmiany. W fotelu jurorskim nie zobaczymy już Michała Szpaka czy Urszuli Dudziak. Czy Sylwia Grzeszczak przyjęła już propozycje TVP i to ona będzie nowym trenerem?

"The Voice of Poland" cieszy się ogromną popularnością. Najnowsza edycja jest bardzo oczekiwana przez wiernych widzów, choć należy przyznać, że zmiany w obsadzie trenerów mocno rozemocjonowały fanów. Najgorzej internauci przyjęli informację o tym, że w programie nie zobaczymy już Michała Szpaka. Zrezygnowała także uwielbiana Urszula Dudziak.  Przez długi czas mówiło się o tym, że trenerem będzie Rafał Brzozowski , jednak muzyk zdementował te informacje i potwierdził swój udział jako prowadzący w "The Voice of Senior". Informator "Pudelka" podał, że Telewizji Polskiej bardzo zależy na tym, żeby w jury "The Voice of Poland" zasiadła Sylwia Grzeszczak. Artystka ponoć otrzymywała już liczne oferty współpracy, jednak do tej pory była skupiona na własnej twórczości i rodzinie. Teraz podobno się to zmieniło.  Sylwia Grzeszczak jako gwiazda TVP. Zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"? Sylwia Grzeszczak ponoć przyjęła już ofertę współpracy. Telewizja Polska ma być z tego kontraktu bardzo zadowolona. Wszystko dlatego, że gwiazda nie tylko zachwyca swoim talentem, ale ma też wyjątkową osobowość medialną: Zamiast Michała Szpaka w nowej edycji zobaczymy Sylwię Grzeszczak. Telewizja Polska od wielu lat zabiegała o współpracę z wokalistką, jednak ta konsekwentnie odmawiała. Miała wiele zobowiązań zawodowych, ponadto poświęcała się rodzinie - podaje informator "Pudelka", pracownik Telewizji Polskiej.  Podobno władze TVP są zachwycone skromnością Sylwii Grzeszczak. Mają pewność, że nawiązują współpracę z bardzo twórczą i niezwykłą osobą: Sylwia słynie z tego, że pilnie strzeże swojej prywatności, nie chodzi po ściankach i nie zwierza...

Sylwia Grzeszczak w sukience z piórami
EastNews
Newsy
Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Czy planuje przerwę w karierze? Wiemy!
Sylwia Grzeszczak i Liber spodziewają się drugiego dziecka

To wspaniała wiadomość dla fanów Sylwii Grzeszczak ! Wokalistka spodziewa się drugiego dziecka! Sylwia Grzeszczak i jej mąż, raper Liber, nie posiadają się z radości. Informacja o ciąży zbiegła się z szóstą rocznicą ich związku. Sylwia niedawno obchodziła także trzydzieste urodziny. Jak się czuje jako przyszła mama? – To dopiero pierwsze miesiące ciąży - mówi "Fleszowi" osoba z otoczenia Sylwii i Libera Sylwia Grzeszczak pójdzie na urlop macierzyński? Wspaniałe wiadomości przyszły, kiedy Sylwia była w środku trasy koncertowej. W sierpniu wystąpi na festiwalu Top of the Top Sopot Festival. Za chwilę na rynku pojawi się również jej kolejny singiel. Czas tylko dla siebie gwiazda będzie miała dopiero na początku przyszłego roku. Wtedy razem z Liberem zamierzają  skupić się na przygotowaniach do narodzin maleństwa. Czy jej drugie dziecko też otrzyma tradycyjne imię, tak jak czteroletnia córeczka Bogna? Tego na razie nie wiadomo. Sylwia nie planuje także zbyt długiego urlopu macierzyńskiego.  Więcej o piosenkarce i jej najbliższych planach przeczytacie w nowym numerze magazynu "Flesz" Sylwia i Liber są już rodzicami czteroletniej Bogny  

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik