Paweł Królikowski
East News
Newsy

Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani żegnają "Kusego" z Rancza

Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Rodzina, przyjaciele i fani żegnają "Kusego" z Rancza

Dziś pożegnamy Pawła Królikowskiego. Pogrzeb uwielbianego "Kusego" z serialu Ranczo odbędzie się w czwartek, 5 marca, na warszawskich Powązkach. Jak przebiegać będą uroczystości, jaki będą miały charakter, kto i gdzie odprawi nabożeństwo żałobne, kto przybędzie pożegnać aktora, wreszcie gdzie spocznie Paweł Królikowski?

Zobaczcie, co wiadomo na temat pogrzebu Pawła Królikowskiego.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka ujawniała niepublikowane pozdrowienia dla Pawła Królikowskiego. Stacja nie zdążyła ich wyemitować!

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego

Popularny i kochany przez widzów w Polsce aktor zmarł w ostatni czwartek, po długiej chorobie. Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła Polską. Fani do samego końca mieli nadzieję, że pokona chorobę. Jednak los chciał inaczej...

Msza święta za duszę aktora odbędzie się o godz. 11 w kościele seminaryjnym pod wezwaniem Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ok. 13 Królikowski zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

Pogrzeb Królikowskiego będzie miał charakter państwowy, o czym poinformowało ministerstwo kultury. Podczas ceremonii najprawdopodobniej zostanie odczytany list od prezydenta RP, udział w niej zapowiedział minister Piotr Gliński.

W kościele i na Powązkach pożegna go rodzina, przyjaciele, ale również mieszkańcy Zduńskiej Woli, rodzinnego miasta Pawła Królikowskiego. Tam chodził do szkoły podstawowej i II Liceum Ogólnokształcącego. Dla wszystkich chętnych, którzy chcieli pożegnać Królikowskiego władze miasta zorganizowały darmowy transport. 

W uroczystości prawdopodobnie weźmie udział serialowa partnerka Królikowskiego, Ilona Ostrowska kilka dni temu zamieściła wpis, w którym poprosiła fanów, aby wspólnie pożegnać artystę.

Zobacz także: Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ważny apel Antka

Rodzina zmarłego prosiła, aby nie przynosić kwiatów. Na nekrologu pojawiła się prośba, by zamiast tego wpłacać pieniądze na kono funcacji "Kawałek Nieba" z przeznaczeniem na leczenie Kamila Ziółkowskiego.

Instagram

Najnowsze informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego zamieścimy na portalu Party.pl.

Paweł Królikowski - rodzice czuwali przy nim do końca
EastNews

East News
Newsy
Tomasz Kammel wspomina Pawła Królikowskiego. Zdradził, jaki był naprawdę - widzowie tego nie wiedzieli...
Tomasz Kammel wspomina Pawła Królikowskiego. Zdradził, jaki był naprawdę - widzowie tego nie wiedzieli...

W czwartek 27 lutego media obiegła tragiczna wiadomość. W wieku 58 lat, po długiej walce z ciężką chorobą zmarł Paweł Królikowski . Śmierć aktora to ogromna strata dla świata kultury, fanów, ale przede wszystkim dla jego przyjaciół i rodziny. Od wczoraj pojawiło się mnóstwo wzruszających wpisów gwiazd, które we wzruszających słowach żegnają i wspominają Pawła Królikowskiego. Piękny i emocjonalny post  w mediach społecznościowych zamieścił także dziennikarz Tomasz Kammel . Zobacz także:  Katarzyna Skrzynecka w wyjątkowym wpisie żegna Pawła Królikowskiego. "Gdy Cię kiedyś spotkam, będziemy nadal śmiać się razem do łez" Gdy przychodził do @pytanienasniadanie, jeszcze przed startem rozmowy, poza kamerą, opowiadał co z moim udzialem ostatnio widział lub słyszał, i co mu się podobało. A na deser dorzucał jeszcze moje cytaty. Żebym wiedział, jak on to co mówi poważnie traktuje. Aktorem był znakomitym, a człowiekiem wybornym👌 Tyle razy umawialiśmy się na prywatne pogaduchy, ale jak to w tym biznesie bywa, czasu wiecznie jak na lekarstwo - napisał Tomasz Kammel na swoim Instagramie.  W czwartek 27 lutego odbyła się także prezentacja wiosennej ramówki telewizji TVP. W tym roku była to wyjątkowo smutna uroczystość, ze względu na tragiczne wydarzenia, o których dowiedzieliśmy się kilka godzin wcześniej. Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP uczczono pamięć zmarłego aktora, a także Romualda Lipko i Jerzego Gruzy, którzy także odeszli w lutym tego roku.   Po zakończeniu prezentacji mieliśmy okazję, aby osobiści spytać Tomasza Kammela o to, jak wspomina Pawła Królikowskiego. Dziennikarz we wzruszających słowach opowiedział nam o niezwykłym zaangażowaniu aktora we wszystko co robił. Zobaczcie co jeszcze...

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski
East News
Newsy
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ważny apel Antka
Antoni Królikowski zamieścił ważny apel dotyczący pogrzebu swojego taty.

Pogrzeb Pawła Królikowskiego  odbędzie się w najbliższy czwartek, 5 marca. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Antoni Królikowski zamieścił w mediach społecznościowych nekrolog, w którym został wystosowany ważny apel do wszystkich, którzy chcą wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych artysty. Zobacz także:  Paweł i Antoni Królikowscy we wspólnym utworze "Tata mój". Dziś ciężko powstrzymać przy nim łzy Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Ważny apel od rodziny artysty Rodzina, przyjaciele i fani pożegnają Pawła Królikowskiego już w najbliższy czwartek, 5 marca. Msza święta rozpocznie się o godzinie 11. w kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie. Następnie ok. godz. 13. aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Na Instagramie syna zmarłego aktora, Antoniego Królikowskiego , pojawił się nekrolog, w którym jest ważny apel do wszystkich fanów chcących pożegnać artystę.  Rodzina zmarłego Pawła Królikowskiego poprosiła, aby nie przynosić kwiatów na uroczystości pogrzebowe. Zamiast tego poproszono o wpłaty na leczenie Kamila Ziółkowskiego. Na nekrologu znajduje się numer konta i nazwa Fundacji, na które można przelewać pieniądze.  Paweł Królikowski zmarł w czwartek 27 lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor miał 58 lat. Był kochającym mężem aktorki Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej i ojcem 5 dzieci.   

Paweł Królikowski nie żyje. Szczegóły pogrzebu
EastNews
Newsy
Mieszkańcy rodzinnego miasta Pawła Królikowskiego złożą mu hołd podczas pogrzebu! 
Pogrzeb Pawła Królikowskiego. Mieszkańcy jego rodzinnego miasta oddadzą mu hołd. Jak?

Jutro, 5 marca, odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego. Najpierw o godzinie jedenastej odbędzie się msza święta w kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie. O godzinie trzynastej gwiazdor zostanie pochowany na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie. Pogrzeb będzie mieć charakter państwowy - wezmą w nim udział przedstawiciele władzy. Swój udział w ceremonii planują także niektórzy mieszkańcy Zduńskiej Woli - rodzinnego miasta aktora.  Mieszkańcy rodzinnego miasta oddadzą hołd Pawłowi Królikowskiemu  Paweł Królikowski urodził się w Zduńskiej Woli 1 kwietnia 1961 roku. To właśnie tam chodził do szkoły, został absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego. Był od zawsze zaangażowany w rozwój kulturalny miasta. Jak czytamy na stronie zdunskawola.pl, miał wyjątkowe plany dotyczące Zduńskiej Woli: Rozpoczął rozmowy o zorganizowaniu u nas "Targów domowego ciepła", myślał o festiwalu... - czytamy na stronie. Władze miasta dla wszystkich chętnych mieszkańców, którzy chcą pożegnać Pawła Królikowskiego w Warszawie, organizują darmowy transport: Pogrzeb odbędzie się w czwartek 5 marca. O godzinie 11.00 w Kościele seminaryjnym (Kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca) przy ul. Krakowskie Przedmieście 52/54 w Warszawie odprawiona zostanie Msza Święta, ok. 13:00 pożegnanie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych mogą skorzystać ze zorganizowanego przez miasto transportu. Bezpłatny autobus będzie podstawiony w dniu 5 marca o godzinie 7:00 pod Ratuszem (parking główny). Jeśli chcecie Państwo z niego skorzystać, uprzejmie...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner