Dzień Psa 2020. Małgorzata Rozenek z pupilami
Instagram

Dziś Dzień Psa! Pupil Małgorzaty Rozenek to niezły rozrabiaka! Nie uwierzycie, co podkrada 

Dzień Psa 2020. Małgorzata Rozenek z pupilami
Instagram

Dziś obchodzimy międzynarodowy Dzień Psa! Z tej okazji mamy dla Was zabawną historię, która przytrafiła się Małgorzacie Rozenek i Radosławowi Majdanowi. W roli głównej wystąpił George, czyli jeden z trzech piesków, które należą do ich rodziny. Ta anegdotka bardzo poprawiła humor internautom!

Zobacz także: Radek Majdan to bohater! Beztroskie popołudnie Majdanów mogło skończyć się nieprzyjemnie

Dzień Psa 2020: Pies Małgorzaty Rozenek kradnie smoczki Henia 

Małgorzata Rozenek ma sporą rodzinkę! Oczywiście w jej skład wchodzą także psy, dwa buldożki francuskie o imionach Sisi i Lili oraz buldog angielski Goerge. I to właśnie on jest bohaterem dzisiejszej zabawnej historii, którą podzielił się Radosław Majdan. Okazuje się, że Goerge upodobał sobie coś, co jest własnością Henia, najmłodszego członka rodziny Majdanów: 

Od jakiegoś czasu ginęły nam smoczki Henia😳 Henio co prawda nie jest jakimś wielkim fanem smoczków, i raczej leżały w gotowości niż były używane, ale to, że ciągle znikały było niepokojące, w końcu znaleźliśmy winowajcę😂😂😂🐶👍 teraz Georguś dostał swój 😁🐶

Radosław pokazał również zabawne zdjęcie Małgorzaty Rozenek trzymającej Georga, który otrzymał swój własny smoczek. I to się nazywa prezent z okazji Dnia Psa! A Wy świętujecie dzisiaj ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi?

Zobacz także: Internautki krytykują Małgorzatę Rozenek za pozycję, w jakiej śpi Henio! Faktycznie popełniła błąd?

Radosław Majdan pokazał zabawne zdjęcie z okazji Dnia Psa. Od jakiegoś czasu Heniowi znikają smoczki. Okazało się, że George bardzo je sobie upodobał! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan posiadają aż trzy psy. Nie wyobrażają sobie bez nich życia i... wygląda na to, że z wzajemnością!

Małgorzata Rozenek z synem na kanapie

 

Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59