Piotr Woźniak-Starak
EastNews

"Dzień Dobry TVN" pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka. Poświęcono mu ostatnie minuty programu

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka rozpocznie się za kilka godzin. Producent filmowy zginął tragicznie w wieku 39 lat na mazurskim jeziorze Kisajno. Od jego śmierci minęły niespełna dwa tygodnie. Przyjaciele, koledzy i koleżanki z pracy, dalsi znajomi wciąż wspominają męża Agnieszki Woźniak-Starak. Czwartkowy program "Dzień Dobry TVN" również zakończył się wzruszającymi słowami o Piotrze. Ekipa wciąż nie może pogodzić się ze stratą przyjaciela. 

TVN pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka 

Stacja TVN jest pogrążona w żałobie. W nieszczęśliwym wypadku zginął mąż dziennikarki stacji, Piotr Woźniak-Starak. 39-latek był cenionym producentem filmowym. Odpowiadał za produkcję takich filmów, jak "Bogowie" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Już za kilka tygodni do kin wejdzie również "Ukryta gra", którą Woźniak-Starak produkował razem ze stacją TVN. 

Czwartkowe wydanie "Dzień Dobry TVN" zakończyło się inaczej niż dotychczas. Stacja pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka w bardzo emocjonalnym wideo. Słowa kolegów i koleżanek poruszają!

- Stworzył taką atmosferę na planie, że wszystkim zależało. To była praca zbiorowa. Ma... Miał niezwykłego nosa do ludzi - powiedział Piotr Adamczyk.

- Pierwsze spotkanie było śmieszne. Zrobiła na mnie wrażenie takie, że gdybym nie wiedział, że kolesie obok to ochrona, to pomyślałbym, że wychował się na podwórku obok. (...) Pozostaje nam teraz wierzyć, że możemy dokończyć to, co zaczął - dodał reżyser i scenarzysta Łukasz Palkowski.

- Był osobą niesamowicie rodzinną. Gdy wpadał na spotkania i był jakiś problem, zawsze mówił: "ja to ogarnę". Zawsze to powtarzał. "Ja to ogarnę". Zawsze był niezwykle oddany żonie, mamie, siostrze, tacie - wyznała Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Zobacz także: Anna Kalczyńska wspomina ostatnie spotkanie ze Starakiem. Producent chciał też ratować jej syna!

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno. Producent filmowy wypadł z łódki w nocy z 17 na 18 sierpnia. Nie udało mu się dopłynąć do brzegu. Ratownicy po czterech dniach poszukiwań potwierdzili najgorsze obawy. Piotr Woźniak-Starak nie żyje. 39-latek pozostawił ukochaną żonę Agnieszkę Woźniak-Starak.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek o godz. 19 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. Następnego dnia jego prochy spoczną na Mazurach. W uroczystości udział weźmie tylko rodzina.

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat 

Piotr i Agnieszka Woźniakowie Starakowie

Piotr Woźniak-Starak był cenionym producentem 

Michał Witkowski napisał felieton o Piotrze Woźniaku-Staraka

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48