Party Stories
Anna Kalczyńska, Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy

Anna Kalczyńska wspomina ostatnie spotkanie ze Starakiem. Producent chciał też ratować jej syna!

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek, 29 sierpnia. Rodzina, przyjaciele, koledzy z pracy i fani będą mogli pożegnać producenta filmowego podczas mszy żałobnej w Konstancinie Jeziornej, która rozpocznie się o godzinie 19. Przyjaciele męża Agnieszki Woźniak-Starak od kilku dni żegnają go również w mediach społecznościowych. 39-latek miał wielkie serce i każdemu starał się pomóc tak jak tylko mógł. Teraz kilka słów więcej o nim opowiedziała Anna Kalczyńska. Obok jej krzywdy producent filmowy też nie przeszedł obojętnie. 

Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?

Anna Kalczyńska wspomina Piotra Woźniaka-Staraka

W rozmowie z "Faktem" Anna Kalczyńska potwierdziła to, o czym wszystkie gwiazdy mówią od kilku dni. Piotr Woźniak-Starak był niezastąpiony i nigdy nie przechodził obojętnie obok ludzkiej krzywdy. Kilka miesięcy temu dziennikarka TVN wraz z rodziną spędzała ferie zimowe w górach. Nagle jej syn Jan dostał wysokiej gorączki. Zmartwiona Anna na swojej drodze spotkała Piotra Woźniaka-Staraka, któremu zwierzyła się z obaw o zdrowie chłopca.

Wspomniałam mu, że martwię się o syna. Jego reakcja była natychmiastowa! Powiedział: "Słuchaj, może ci pomóc? Ja mam prywatny helikopter. Zawieziemy Jasia do szpitala". Poruszona stwierdziłam, że nie ma takiej potrzeby, bo syn z tego wyjdzie i nie chciałam nikogo kłopotać. Byłam mu jednak ogromnie wdzięczna – powiedziała Anna.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża pięknymi słowami. "Daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać"

Kalczyńska dodała, że żałuje, że już nigdy nie spotka się z Piotrem. Producent filmowy uwielbiał ponoć dzieci. Gdy na kilka dni przed tragedią spotkali się w Sopocie, nie zdążyli porozmawiać. Córka Kalczyńskiej wykonała za to do Woźniaka-Staraka "głupią minę". W odwecie Piotrek odpowiedział jej tym samym. 

To zostanie mi w pamięci na zawsze – powiedziała dziennikowi Anna Kalczyńska.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno. Producent filmowy wypadł z łódki w nocy z 17 na 18 sierpnia. Nie udało mu się dopłynąć do brzegu. Ratownicy po czterech dniach poszukiwań potwierdzili najgorsze obawy. Piotr Woźniak-Starak nie żyje. 39-latek pozostawił ukochaną żonę Agnieszkę Woźniak-Starak.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w czwartek o godz. 19 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. Następnego dnia jego prochy spoczną na Mazurach. W uroczystości udział weźmie tylko rodzina.

Piotr Woźniak-Starak miał 39 lat 

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Dziennikarka przyjaźniła się z mężem Agnieszki Woźniak-Starak

Anna Kalczyńska na Balu Dziennikarzy
East News

Piotr Woźniak-Starak w czarnej koszuli, Edward Miszczak w jasnej marynarce
East News
Newsy
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN dyrektor programowy stacji nie ukrywał wzruszenia, kiedy wspominał dramatyczny wypadek producenta filmowego. Niestety, kilka godzin przed prezentacją ramówki  wiceszef MSWiA poinformował o smutnym finale poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka- służby znalazły ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno.  Po prezentacji ramówki udało nam się porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. Jak dyrektor programowy wspomina Piotra Woźniaka-Staraka? Posłuchajcie wzruszającego komentarza Edwarda Miszczaka!  Zobaczcie również, jak stacja TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie producenta filmowego i poruszający wpis. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Agnieszko, myślami jesteśmy z Tobą i Twoimi bliskimi 🖤 Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sie 22, 2019 o 9:00 PDT Edward Miszczak wspomina swojego przyjaciela.

zdjęcia ze ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków
Newsy
To był ślub jak z bajki! Dziś Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie świętowaliby 3. rocznicę ślubu...

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie mieli ślub jak z bajki . Para pobrała się dokładnie 3 lata temu, 27 sierpnia 2016 roku, w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy Canal Grande w Wenecji. Wesele odbyło się w Pisani Mioretta, a państwo młodzi i ich goście poruszali się wodnymi taksówkami po mieście. Na ślubie Agnieszki i Piotra zjawiła się cała plejada polskich gwiazd, wśród których nie zabrakło Magdaleny Boczarskiej, Mateusza Banasiuka, Nergala, Zosi Ślotały i Kamila Haidara, a także Edwarda Miszczaka czy Katarzyny Kolendy Zaleskiej. Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywała potem w rozmowie z nami, że Wenecja nie była jej pomysłem , ale od razu na niego przystała, bo - jak sama powiedziała: Mam wrażenie, że wszystko o czym sobie zamarzysz, jest właśnie we Włoszech Ślub pary był naprawdę wyjątkowy. Zobaczcie poniżej zdjęcia!

Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy
"Dzień Dobry TVN" pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka. Poświęcono mu ostatnie minuty programu

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka rozpocznie się za kilka godzin. Producent filmowy zginął tragicznie w wieku 39 lat na mazurskim jeziorze Kisajno. Od jego śmierci minęły niespełna dwa tygodnie. Przyjaciele, koledzy i koleżanki z pracy, dalsi znajomi wciąż wspominają męża Agnieszki Woźniak-Starak . Czwartkowy program "Dzień Dobry TVN" również zakończył się wzruszającymi słowami o Piotrze. Ekipa wciąż nie może pogodzić się ze stratą przyjaciela.  TVN pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka  Stacja TVN jest pogrążona w żałobie. W nieszczęśliwym wypadku zginął mąż dziennikarki stacji, Piotr Woźniak-Starak. 39-latek był cenionym producentem filmowym. Odpowiadał za produkcję takich filmów, jak "Bogowie" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Już za kilka tygodni do kin wejdzie również "Ukryta gra", którą Woźniak-Starak produkował razem ze stacją TVN.  Czwartkowe wydanie "Dzień Dobry TVN" zakończyło się inaczej niż dotychczas. Stacja pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka w bardzo emocjonalnym wideo. Słowa kolegów i koleżanek poruszają! - Stworzył taką atmosferę na planie, że wszystkim zależało. To była praca zbiorowa. Ma... Miał niezwykłego nosa do ludzi - powiedział Piotr Adamczyk. - Pierwsze spotkanie było śmieszne. Zrobiła na mnie wrażenie takie, że gdybym nie wiedział, że kolesie obok to ochrona, to pomyślałbym, że wychował się na podwórku obok. (...) Pozostaje nam teraz wierzyć, że możemy dokończyć to, co zaczął - dodał reżyser i scenarzysta Łukasz Palkowski. - Był osobą niesamowicie rodzinną. Gdy wpadał na spotkania i był jakiś problem, zawsze mówił: "ja to ogarnę". Zawsze to powtarzał. "Ja to ogarnę". Zawsze był niezwykle oddany żonie, mamie, siostrze, tacie - wyznała...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner