Dzieci gwiazd Dzieci gwiazd Róża Jeżyna Córki gwiazd Córki gwiazd
Córeczki Lewandowski i Szatan
Instagram

Podobno każdy mężczyzna marzy o synu. Chce z nim majstrować przy samochodach, uczyć go gry w piłkę nożną czy w przekazywać rady, jak podrywać dziewczyny. Płci dziecka nie da się zaplanować i czasem bywa i tak, że wszystkie samochodziki należy wymienić na lalki. Robert Lewandowski, Kuba Wesołowski czy Rafał Szatan doczekali się pięknych córeczek, które szybko zawróciły im w głowach. 

Zobaczcie, jak tatusiowie oszaleli na punkcie swoich dziewczyn. Ciekawe, który z nich nauczył się już zaplatać warkocze? 

1/6
Dzieci gwiazd
Instagram

W maju 2017 roku kapitan reprezentacji Polski doczekał się córki. Dziewczynka otrzymała na imię Klara. Szybko skradła serce tatusia! Od tej pory na profilu Roberta Lewandowskiego na Instagramie nie brakuje zdjęć dziewczynki. Piłkarz pokazał nam już, jak kopie piłkę z Klarą w ogrodzie, wozi ją na sankach czy bawi się z nią w dom! 

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa córeczki. Tak wygląda Hania Szatan

 

2/6
Dzieci gwiazd
Instagram

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan także są rodzicami jednej pociechy. W 2012 roku na świat przyszła ich córka Hania. Gwiazdy nie zasłaniają twarzy dziewczynki dodając jej zdjęcia do sieci. 

Hanna z pewnością w przyszłości pójdzie w ślady rodziców. Dziewczynka odziedziczyła po Basi i Rafale piękny głos! Z takimi nauczycielami wróżymy jej wielką karierę. 

3/6
Róża Jeżyna
Instagram

Jeśli jeszcze nie wiecie, kto jest na tym zdjęciu, to już śpieszymy z pomocą. Na fotce znajduje się oczywiście Róża Jeżyna w objęciach swoje taty, Piotra. Dziewczynka ma już trzy latka i jest jedynym dzieckiem Pauliny Sykut-Jeżyny i Piotra Jeżyny. Z pewnością traktowana jest w domu jak królewna! 

4/6
Córki gwiazd
Instagram

W 2016 roku imię Róża musiało być bardzo popularne, bo Kuba Wesołowski także nazwał tak swoją córeczkę! Aktor od pięciu lat jest w związku małżeńskim z Agnieszką Szczurek. Małżeństwo nie pokazuje dziewczynki w sieci. 

Czy dziewczynka odziedziczy po aktorze miłość do sportu i będzie z nim biegać długie dystanse? Para od pierwszych chwil próbuje zaszczepić w dziecku miłość do sportu. Tej zimy Róża była już w górach z rodzicami. Jeździła na nartach czy sankach? 

Bo najważniejsze to mieć pasje🤣🤣🤣 Pasją Róży jest jeżdżenie na wyciągu z taty🤦‍♂️🤣🤦‍♂️🤣 - napisał Kuba w sieci.

 

5/6
Córki gwiazd
Instagram

Ta biegająca dziewczynka, to oczywiście córeczka Sylwii Bomby i jej partnera, Jacka. Tosia nie ma jeszcze roku, a już próbuje uciekać przed rodzicami. Nad jej bezpieczeństwem czuwa oczywiście dumny tata. Na pewno złapał ją w porę przed upadkiem. :)

6/6
Ania Lewandowska pokazała twarz córki

Już wkrótce rodzina Lewandowskich powiększy się! Czy Robert będzie miał drugą córeczkę? A może doczeka się syna? Odpowiedź na to pytanie poznamy w kwietniu 2020 roku!