Fani Luny na chwilę wtrzymali oddech: reprezentantka Polski podczas tegorocznej Eurowizji zmaga się z problemami zdrowotnymi i właśnie przekazała, że nie pojawi się na zaplanowanych występach. Choć miała już spakowane bagaże, decyzja jest nieodwracalna! Czy wielbiciele Eurowizji mają powody do niepokoju?

Reklama

Luna odwołuje koncerty. Co z Eurowizją?

Do rozpoczęcia Eurowizji 2024 pozostał zaledwie miesiąc, a organizatorzy najbardziej prestiżowego konkursu piosenki rozpoczęli już promocję muzycznych zmagań serią koncertów, w których miała wziąć udział m.in. Luna. Niestety, w ostatniej chwili okazało się, że wokalistka nie dotrze na scenę. Wszystko za sprawą problemów zdrowotnych - Luna straciła głos! Czy ten fakt odciśnie piętno też na jej eurowizyjnych zmaganiach?

Luna postanowiła zwrócić się do swoich fanów bezpośrednio i wyjaśnić im, co stoi za jej decyzją o odwołaniu występów. Gołym okiem widać, że młoda gwiazda nie jest w najlepszej formie:

Jak widzicie, byłam już spakowana do Amsterdamu i Sztokholmu. Bardzo chciałam was zobaczyć, bo muzyka i spotkania z wami są niezwykle uzdrawiające, ale niestety muszę najpierw wyleczyć swój głos.
- przekazała fanom Luna, pokazując walizki.
Luna odwołuje koncerty
Instagram @musicofluna

Luna nie ukrywa, że jest jej bardzo przykro w związku z brakiem pojawienia się przed międzynarodową publicznością jeszcze przed Eurowizją. Gwiazda poprosiła swoich fanów o wybaczenie i wsparcie mimo nagłej niedyspozycji:

Jak słyszycie… Jest mi bardzo, bardzo przykro. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Moje serce jest z wami. Liczę, że będę mogła przyjechać i zobaczyć Amsterdam oraz Sztokholm tak szybko, jak to możliwe
- dodała wokalistka.
Eurowizja 2024: Luna
Mateusz Grochocki/DDTVN/East News

O złym stanie zdrowia Luny informował też jej management. Sztab reprezentantki Polski na Eurowizji wyraził nadzieję, że wokalistka szybko powróci do pełni sił:

Zobacz także
Luna walczy z infekcją gardła. Nie tylko ona. (…) Większość reprezentantów nawet nie pojawia się na wszystkich przedeurowizyjnych koncertach. Luna jest jedną z nielicznych, jak nie jedyną, która występuje na każdej z tych imprez. Teraz jest fokus na szybki powrót do zdrowia, pewnie najpierw wrócą treningi związane z choreografią, a później wokalne. Luna jest bardzo zmotywowana i nie chce nic odpuszczać, ale choroba nie wybiera. Co do awansu, to Luna i cały jej zespół robią wszystko, aby efekt był jak najlepszy
- przekazał ''Pudelkowi'' management Luny.

Co ciekawe, podobna sytuacja spotkała w ubiegłym roku Blankę, która zrezygnowała przedeurowizyjnych występów. Myślicie, że Luna może liczyć na nieco lepszą passę? My trzymamy kciuki za jej szybki powrót do pełni sił!

Reklama

Zobacz także: Luna straciła głos tuż przed Eurowizją! "Nie jest dobrze"

Luna
AKPA/Niemiec
Reklama
Reklama
Reklama