Party Stories
Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram
Newsy

Dramatyczne pożegnanie Pawła i Julii w "M jak miłość"! Jak będzie wyglądać ich ostatnie spotkanie?

Już wkrótce piękna Julia (Joanna Kuberska) zniknie z "M jak miłość"! Okropny wypadek na zawsze rozdzieli ją i Pawła

Już wkrótce piękna Julia (Joanna Kuberska) zniknie z "M jak miłość"! Okropny wypadek na zawsze rozdzieli ją i Pawła. Co dokładnie wydarzy się uwielbianym przez widzów serialu i kiedy zostanie wyemitowany odcinek, w którym zobaczymy ostatnie pożegnanie Julii i Zduńskiego?

Na początku października zeszłego roku Joanna Kuberska na swoim profilu na Instagramie poinformowała, że odchodzi z "M jak miłość". Wszyscy zastanawiali się wówczas, w jaki sposób jej bohaterka zniknie z serialu. Teraz wszystko stało się jasne!

Jak gwiazdy "M jak miłość" będą wyglądać na starość? Zobacz!

Wzruszające pożegnanie Julii i Pawła w "M jak miłość"

Joanna Kuberska przez ponad trzy lata wcielała się w piękną Julię, która w "M jak miłość" walczyła o względy Pawła (Rafał Mroczek). I chociaż fani mieli nadzieję, że to właśnie przy Julii Zduński odnajdzie swoje szczęście, to okazało się, że ich związek zakończył się szybciej niż się rozpoczął. Teraz wiadomo już, że zakochani nigdy nie będą razem, a Julka na zawsze zniknie z życia Pawła.

Według doniesień portalu superseriale.se.pl, ostatnie pożegnanie Julki i Pawła zobaczymy w 1488. odcinku "M jak miłość". Właśnie wtedy Zduński przez przypadek spotka była partnerką i usłyszy o jej rodzinnym dramacie. Okazuje się bowiem, że Julka przez telefon dowie się, że jej mama miała poważny wypadek! Zduński zaoferuje pomoc i zawiezie ją do szpitala.

W trudnych chwilach Zduński będzie próbował zbliżyć się do byłej partnerki, ale Julka powie mu, żeby opuścił szpital i zostawił ją w spokoju. Później dojdzie do ich ponownego spotkania, a wtedy Julia powie Pawłowi, że przeprowadza się do Janowa i już nie będą więcej się widywać!

Jak Paweł zareaguje na wyznanie Julii? Czy załamie się kiedy zrozumie, że stracił ją na zawsze? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz także: Powrót Małgosi w "M jak miłość"?! Będzie grozić Joasi, że odbierze jej dzieci!

Julia już wkrótce przeprowadzi się do Janowa

Joanna Kuberska
Instagram

W 1488. odcinku "M jak miłość" Paweł po raz ostatni spotka się z Julią

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Iga Kreft z M jak miłość
Newsy
Dziś mija 19 lat od emisji 1. odcinka "M jak miłość"! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy serialu

Dziś, czyli 4 listopada 2019 roku, mija dokładnie 19 lat od premiery pierwszego odcinka "M jak miłość". Trudno w to uwierzyć, ale uwielbiany przez widzów serial zadebiutował na antenie Telewizyjnej Dwójki dokładnie 19 lat temu. I chociaż na początku nawet aktorzy podejrzewali, że "M jak miłość" zniknie już po pierwszym sezonie, to dziś fani nie wyobrażają sobie, że serial mógłby się zakończyć. "M jak Miłość" to dziś jeden z największych hitów, który wciąż przyciąga miliony widzów przed telewizory. A czy pamiętacie, jak na samym początku wyglądały największe gwiazdy "M jak miłość"? Niektórzy bardzo się zmienili przez ostatnie 19 lat! Zobaczcie sami!  

Iza i Marcin M jak miłość
Instagram
Newsy
Jak uważnie oglądałaś "M jak miłość" w 2019 roku? Sprawdź się w naszym QUIZIE

Rok 2019 okazał się wyjątkowy dla bohaterów serialu "M jak miłość". Wiele działo się w życiu Kingi i Piotrka, Magdy Marszałek, Uli i Bartka, zakończył się wątek Artura Skalskiego. Katia zaszła w ciążę, Iza miała wypadek a w związku Natalii i Franka pojawił się kryzys. 2019 rok nie dla wszystkich bohaterów okazał się sielanką, a co nas czeka w nowym roku? Mamy nadzieję, że równie ciekawe wątki.

Jeśli jesteś prawdziwym fanem serialu sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy naprawdę trudne pytania...

Rok 2019 okazał się wyjątkowy dla bohaterów serialu " M jak miłość ". Wiele działo się w życiu Kingi i Piotrka, Magdy Marszałek, Uli i Bartka, zakończył się wątek Artura Skalskiego. Katia zaszła w ciążę, Iza miała wypadek a w związku Natalii i Franka pojawił się kryzys. 2019 rok nie dla wszystkich bohaterów okazał się sielanką, a co nas czeka w nowym roku? Mamy nadzieję, że równie ciekawe wątki. Jeśli jesteś prawdziwym fanem serialu sprawdź się w naszym quizie! Przygotowaliśmy naprawdę trudne pytania...

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram
Seriale
W "M jak miłość" po rozstaniu Paweł będzie próbował odzyskać Julkę? Szokujące słowa Zduńskiego

Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) wrócą do siebie? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy fani  "M jak miłość".  Związek Zduńskiego i Julii od samego początku był bardzo burzliwy. Dziewczyna zakochała się w swoim pracodawcy, kiedy przeżywał trudne chwile po rozstaniu z żoną. Paweł długo bronił się przed nową miłością, ale po jakimś czasie zrozumiał, że przy Julce znów może być szczęśliwy. Niestety, ostatnio doszło między nimi do ostrej kłótni, po której dziewczyna zniknęła z jego życia. Czy po rozstaniu Paweł będzie walczył o Julkę? To koniec związku Julki i Pawła? W jednym z ostatnich odcinków najnowszego sezonu "M jak miłość" okazało się, że Julka i Paweł mają zupełnie różne wizje swojej przyszłości. Dziewczyna Zduńskiego przyznała wprost, że chce mieć z nim dziecko i myśli o ślubie, ale sam Paweł nie chciał o tym słyszeć. Para rozstała się i niestety wszystko wskazuje na to, że Julka i Paweł już do siebie nie wrócą! Skąd takie podejrzenia? Jak donosi portal superseriale.se.pl już wkrótce Zduński spotka się ze swoją matką i powie coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Paweł w rozmowie z Marią (Małgorzata Pieńkowska) przyzna, że nigdy nie traktował związku z Julką poważnie i niepotrzebnie robił dziewczynie nadzieję na coś więcej.  Od samego początku wiedziałem, że to się nie uda, ale zachowałem się egoistycznie - powie Zduński. Jak Maria zareaguje na szczere wyznanie syna? Czy Paweł rzeczywiście tak szybko zapomni o Julce i nie będzie próbował jej odzyskać? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Oglądacie nowy sezon serialu? Zobacz także:   Ula będzie w ciąży w "M jak miłość"? Test ciążowy wyjdzie pozytywnie Czy Paweł będzie...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner