Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Joanna Kuberska odchodzi z "M jak miłość"! Co dalej z dziewczyną Pawła?

Joanna Kuberska, Rafał Mroczek
instagram

Joanna Kuberska odchodzi z serialu! Postać Julki w „M jak miłość” pojawiła się trzy lata temu, a teraz aktorka poinformowała widzów o swojej rezygnacji za pomocą mediów społecznościowych. Kiedy zobaczymy ostatni odcinek z Julką i dlaczego Joanna Kuberska znika z „M jak miłość”?

Joanna Kuberska odchodzi z "M jak miłość" 

Julka w „M jak miłość” to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych postaci. Początkowo rola Joanny Kuberskiej była bardzo mała, ale z czasem jej wątek został rozbudowany i jej bohaterka była stale obecna w życiu Pawła Zduńskiego. Jednak aktorka podjęła decyzję o odejściu z serialu. Nakręciła już swoje ostatnie sceny w „M jak miłość”, a widzowie zobaczą je na początku 2020 roku. Na Facebooku Joanna Kuberska w ten sposób pożegnała się z fanami:

Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani M jak miłość . Po ponad trzech latach pracy ,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować całej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje - napisała Joanna Kuberska na Facebooku. 

Jak zakończą się losy Julki w "M jak miłość"?

Jeszcze nie wiadomo w jaki sposób scenarzyści zakończą wątek Julki w „M jak miłość”, ale raczej mało prawdopodobne, że postać zostanie uśmiercona. Być może postać Joanny Kuberskiej zdecyduje się wyjechać, kiedy zda sobie sprawę, że jej związek z Pawłem jednak nie ma przyszłości.

We wzruszającym i szczerym wpisie aktorka podziękowała nie tylko widzom i fanom, ale i całej ekipie serialu. Nie zdradziła powodów swojej decyzji, ale od niedawna gra w nowym serialu "Zawsze warto" i być może chce skupić się na nowej roli i rozwijać swoją karierę w innym kierunku.

Będziecie tęsknić za Julką?

 

Kłótnia Julki i Pawła z M jak miłość
Instagram

M jak miłość Paweł Julka
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43