Dorota Szelągowska
EastNews

Jesienna ramówka stacji TVN już za nami! W czwartek telewizja zaprezentowała swoje propozycje na najbliższe miesiące. Zrobiła to podczas oficjalnej konferencji, na której pojawiła się plejada gwiazd. Na miejscu nie zabrakło Izabeli Janachowskiej, Małgorzaty Rozenek-Majdan, Andrzeja Piasecznego z mamą, Magdy Gessler, Mariny Łuczenko-Szczęsnej czy też Tomasza Karolaka. Pojawiła się również Dorota Szelągowska, która zachwycała swoim wyglądem! Zobaczcie zdjęcia.

1/3
Dorota Szelągowska smutna na ramówce TVN
ONS

Dorota Szelągowska na prezentacji jesiennej ramówki TVN

Dorota Szelągowska na prezentacji ramówki stacji TVN promowała swoje programy, które na antenie obejrzymy już jesienią. Gwiazda pomaga Polakom udekorować swoje mieszkania. Jej autorskie programy pt. "Dorota Was urządzi" w stacji TVN Style czy "Polowanie na mieszkanie" w stacji TVN cieszą się wielką popularnością wśród widzów. Projektantka doskonale wie, jakie meble pasują do pokoju dziecięcego, a także jakich kolorów powinniśmy unikać w jadalni. 

Zobacz także: Izabela Janachowska zachwyca figurą po ciąży na ramówce TVN. Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

2/3
Dorota Szelągowska smutna na ramówce TVN
EastNews

Niestety, gwiazda nie wyglądała na zadowoloną podczas ramówki stacji. Dorota Szelągowska ani razu nie uśmiechnęła się. Być może było to spowodowane porannymi informacjami o śmierci jej koleżanki męża ze stacji, Piotra Woźniaka-Staraka

3/3
Dorota Szelągowska smutna na ramówce TVN
EastNews

Dorota grzecznościowo zapozowała do kilku zdjęć na ściance. Projektantka wyglądała pięknie. Widać, że wróciła już do figury sprzed ciąży! Przypomnijmy, że w styczniu 2018 roku prezenterka drugi raz została mamą. Dorota urodziła córeczkę, która otrzymała na imię Wanda.

Co ciekawe, Szelągowska już drugi raz zaprezentowała się w tej samej marynarce. Ostatnio miała ją na sobie w maju na premierze książki jej matki, Katarzyny Grocholi. Naszym zdaniem to świetnie, że Dorota dwa razy chodzi w tych samych ubraniach. Gwiazda jako jedna z nielicznych nie uległa modzie zakładania jednorazowo ubrań. Brawo! 

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska