Donatan jest pewny, że Cleo odpadnie z Tańca z Gwiazdami
ONS

Donatan postawił przed Cleo wyzwanie! Nagroda? Zakupy w Mediolanie! O co chodzi?

Donatan jest pewny, że Cleo odpadnie z Tańca z Gwiazdami
ONS

Donatan zaproponował Cleo zakupy w Mediolanie! Producent podstawił przed piosenkarką nie lada wyzwanie! Tego nie było w polskim show-biznesie. Donatan obiecał na swoim profilu na Facebooku, że jeśli spodoba mu się materiał na nowej, solowej płycie Cleo, to może ona liczyć na zakupowe szaleństwo w Mediolanie! Piosenkarka niedawno ujawniła pierwszy singiel "Zabiorę nas", który promuje jej nowy album. Tym samym gwiazda oficjalnie zakończyła swoją współpracę z Donatanem. Jednak wszystko wskazuje na to, że przyjaźń między nimi nadal ma się dobrze. Jeśli Cleo sprosta wyzwaniu Donatana, czeka ją bardzo przyjemna nagroda.

Oficjalnie WYZWANIE DLA CLEO - wiem że stać Cię na to żeby zrobić zaje***** materiał jakiego w Polsce nie odważy się zrobić nikt inny. Wiesz że jestem marudny i wymagający - pokaż mi swój materiał na płytę tak żebym słuchając go wiedział że jesteś najlepsza! Jeśli mi się spodoba zabieram Cię na zakupy do Mediolanu (chyba o tym marzy każda kobieta) masz cały dzień, kupuje Ci co tylko będziesz chciała i "sky is no limit"! Przyjmujesz? - napisał muzyk na swoim Facebooku.

Cleo natychmiast odpowiedziała. Jak myślicie, zgodziła się? ;) Oczywiście, że tak!

Hahahahha - dobra Don - PRZYJMUJĘ WYZWANIE! Pracuje nad materiałem żeby był najlepszy ale pamiętaj, że w zakupach będę bezlitosna! - odpowiedziała artystka na swoim profilu.

Propozycja Donatan wzbudziła ogromne emocje wśród fanów artystki. Cleo może liczyć na wielkie wsparcie swoich wielbicieli, którzy teraz kibicują nie tylko jej nowemu albumowi, ale i... udanym zakupom w Mediolanie!

Donatan jest już bankrutem - żartują fani gwiazdy w komentarzach.

Jak myślicie, jaki będzie finał tego wyzwania? ;)

 

Zobacz też: Cleo doceniona przez producenta Britney Spears! "Dla mnie to zaszczyt, bardzo cieszę się z tej współpracy".

 

Cleo pracuje nad materiałem na solową płytę.

Cleo na ściance

Donatan obiecał Cleo zakupy w Mediolanie, jeśli spodoba mu się nowy album artystki.

Cleo i Donatan podczas drugiego dnia festiwalu w Opolu 2015

Więcej na temat Donatan Cleo
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04