donatan-cleo-list_a-43300.jpg

Cleo: Nasze drogi z Donatanem rozeszły się! Czy to już koniec ich przyjaźni?

donatan-cleo-list_a-43300.jpg

Donatan i Cleo to jeden z najbardziej znanych duetów muzycznych ostatnich lat. Nagrali razem przebój “My Słowianie”, który podbił serca nie tylko polskiej publiczności, ale też całej Europy. Konkursu Eurowizji nie wygrali, ale zebrali za to dobre noty.

Ostatnio Donatan wyznał, że szuka nowej wokalistki. Pojawiły się plotki, że producent pokłócił się z Cleo i zakończył z nią współpracę. Jaka jest prawda?

"Nie jesteśmy pokłóceni, przyjaźnimy się. Jesteśmy jak brat z siostrą, jeździmy na koncerty, ale działamy twórczo już osobno. Ja szukam już nowych inspiracji. W tej chwili nasze drogi twórcze się rozeszły. Kibicuję Donatanowi i Maryli Rodowicz", powiedziała AfterParty.pl Cleo.

Czy Cleo jest zazdrosna o to, że Donatan współpracuje teraz z Marylą?

"Nie jestem. Ogromnie się cieszę, że on może się dalej rozwijać. Ich duet to taki eksperyment, ale zapewniam Was, że nagrali świetną piosenkę i jestem pewna, że zdobędą sympatię publiczności", powiedziała AfterParty.pl Cleo.

Cleo szuka nowych inspracji muzycznych i pracuje nad materiałem na płytę solową. Myślicie, że poradzi sobie bez Donatana?

donatan-cleo-maryla-rodowicz-GALLERY_BIG-43065.jpg


donatan-cleo-GALLERY_BIG-43301.jpg

Więcej na temat Donatan Cleo
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00