Donatan podczas Festiwalu w Opolu 2014
ONS
Newsy

Donatan wciąż nie może przeboleć przegranej na Eurowizji. Udowodnił to wczoraj w Opolu

Wygłosił przemowę odbierając nagrodę

W sobotni wieczór odbył się drugi dzień 51. edycji Festiwalu w Opolu. Na scenie zaprezentowała się cała plejada polskich gwiazd, a niektóre z nich zostały uhonorowane SuperJedynkami 2014 - nagrodami przyznawanymi w kilku prestiżowych kategoriach. Rywalizacja była niezwykle zacięta i nie brakowało kilku zaskakujących rozstrzygnięć. Przypomnijmy: SuperJedynki 2014 przyznane! Nie obyło się bez niespodzianek

Wśród wyróżnionych znaleźli się Donatan i Cleo, którym przyznano SuperJedynkę w kategorii "SuperGwiazda w sieci". W uzasadnieniu mogliśmy usłyszeć, że autorzy hitu "My Słowianie" to najpopularniejsi wykonawcy w polskim internecie, a statuetka jest też podziękowaniem za reprezentowanie kraju podczas Eurowizji.

Podczas swojej dziękczynnej przemowy Donatan odniósł się właśnie do wydarzeń z Kopenhagi. Po raz kolejny zasugerował, że wygrana Kobiety z brodą to efekt mody na inny kanon piękna w Europie i na świecie.
 

Słuchajcie moi drodzy, ja chciałem takie specjalne ogłoszenie zrobić. Cleo po raz pierwszy wystąpiła dokładnie rok temu, dokładnie na tej scenie i nikt jeszcze jej nie kojarzył. Ja pamiętam, że wyszedłem wtedy i powiedziałem, że do tej dziewczyny będzie należał rok 2014. I słuchajcie, tak też się stało, bo dzisiaj Cleo robi karierę nie tylko w Polsce. Jest najpopularniejszą wokalistką jeśli chodzi o internet, jeżeli chodzi o koncerty. Również w Europie robi dobrą robotę. Słuchajcie moi drodzy, zróbcie ogromny hałas dla Cleo! Słuchajcie, pamiętajcie też to, że ideał piękna nasz, naszych pięknych kobiet jest nieśmiertelny, niezależnie od tego, jaka moda panuje na świecie. Także zróbcie hałas dla naszych Słowianek! - mówił ze sceny w Opolu Donatan.


Swoją drogą, Cleo rzeczywiście tylko stała i prezentowała to nieśmiertelne piękno, bo producent nawet na chwilę nie dopuścił jej do głosu.

Zobacz: Donatan jak Józefowicz. Zdradził rygorystyczne warunki na jakich współpracuje z Cleo

Modelka Donatana w Opolu:

Szanse Donatana i Cleo na Eurowizji
ONS
Newsy
Wiadomość Donatana do fanów tuż przed wielkim finałem Eurowizji. Zmienił ton wypowiedzi
Mamy szansę na zwycięstwo?

Donatan to bardzo kontrowersyjna postać w polskim świecie muzyki. Wielu nie może przeboleć jego sukcesu, a on sam lubi wypowiadać się w sposób, który raczej nie przysparza mu zwolenników. Dało to o sobie znać również podczas Eurowizji 2014 , gdy producent nie mógł powstrzymać się od niezbyt mądrych komentarzy pod adresem słynnej "Kobiety z brodą". Przypomnijmy: Donatan nabija się z Kobiety z brodą. Popisał się jak zawsze Wielki finał już o 21:00 i wszyscy fani wierzą, że Polska będzie dziś w stanie zająć wysoką pozycję, a nasze seksowne Słowianki oczarują europejskich telewidzów. Tuż przed startem ostatecznej rozgrywki głos ponownie postanowił zabrać Donatan, ale w przeciwieństwie do jego wcześniejszych wpisów, zmienił nieco ton swojej wypowiedzi. W poście umieszczonym na Facebooku przyznał, że on już czuje się wygrany, niezależnie od miejsca, na którym uplasują się dziś "My Słowianie". Zwraca też uwagę na wielki talent Cleo , która zadebiutowała u jego boku dokładnie rok temu. Eurowizja zaczyna się o 21:00 a już WYGRALIŚMY to tak czy inaczej. Czemu? Jako jeden z dwóch krajów gramy kawałek w większości w ojczystym języku. Pokazujemy swoje stroje i nasz klimat. Na przekór wszystkim jesteśmy "seksistowscy" bo pokazujemy nasze piękne kobiety. Tak jak mówiłem wielokrotnie wyniki nie są istotne - ważne jest to że CLEO świetnie reprezentuje POLSKĘ i za to brawa dla niej. Dokładnie rok temu podczas festiwalu w Opolu pokazałem CLEO po raz pierwszy na scenie - powiedziałem wtedy że do tej Pani będzie należał rok 2014. Tak też się stało. Jestem dumnym producentem :) Zróbcie hałaaaaaaas! - zachęca Donatan. Zrobicie hałas podczas dzisiejszego finału Eurowizji? ;) Zobacz: Nie tylko krytyka. W Europie chwalą seksowny występ Cleo na Eurowizji Galeria zdjęć z drugiego półfinału Eurowizji z udziałem...

Występ Cleo na Top Trendy 2014
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Cleo i seksowne Słowianki na scenie Top Trendy 2014. Tak gorąco jeszcze nie było [WIDEO]
To oni byli największymi gwiazdami wieczoru

Podczas wczorajszego koncertu w ramach festiwalu Top Trendy 2014, wybrano największy przebój roku. Do rywalizacji stanęło dwanaście utworów, a o tym, który okaże się najlepszy decydowali widzowie wysyłając SMS-y na swoich idoli. Bezkonkurencyjna okazała się Sylwia Grzeszczak , ale nie zapomniano również o wielkim hicie Donatana i Cleo "My Słowianie", który otrzymał nagrodę słuchaczy radia RMF MAXXX. Przypomnijmy: Poznaliśmy największy przebój roku na Top Trendy 2014 Donatan i Cleo oraz ich gorące modelki, czyli Ola Ciupa i Paula Tumala byli niekwestionowanymi gwiazdami wieczoru. To właśnie oni byli chyba najdłużej fotografowaną ekipą. Oczywiście największe emocje wzbudziła Ola, która powoli wyrasta na nową celebrytkę. Również ich występ w ramach koncertu był niezwykle gorący, bowiem na scenie pojawiły się też inne tancerki w kusych strojach, a Ciupa już nie ubijała masła, tylko zdecydowała się na ugniatanie ciasta.   Czuję się bardzo dobrze, dzisiaj był mój debiut jeżeli chodzi o pieczenie chleba. Ugniatałam ciasto na pyszny słowiański chleb. Czekam na opinie co fajniejsze. Najbliższy festiwal w Opolu - jeszcze nie zdecydowałam co będę robiła na scenie. - zdradziła Zobaczcie nasze wideo na którym widać jak Donatan, Cleo i tancerki rozpalili publiczność oraz co robili, kiedy zeszli już ze sceny. Zobacz: Ola Ciupa gwiazdą w Sopocie na Top Trendy 2014       Donatan i Cleo oraz ich ekipa na Top Trendy 2014:

Cleo chce walczyć z promocją homoseksualizmu
ONS
Newsy
Cleo nie pogodziła się z przegraną na Eurowizji. Chce walczyć z promocją homoseksualizmu
Zachęca do tego ponad pól miliona Polaków

Donatan i Cleo w pierwszych komentarzach po finale Eurowizji 2014 zapewniali, że są zadowoleni z osiągniętego wyniku i cieszą się z udziału w imprezie. Wystarczyło jednak ujawnienie statystyk, które pokazały, że gdyby liczyć głosy tylko widzów to "My Słowianie" mogłoby znaleźć się w pierwszej piątce, a otworzył się worek z wylewaniem żali i szukaniem winnych. Producent szybko znalazł wytłumaczenie - Europa promuje homoseksualizm, a nie docenia "normalnych" i seksownych heteroseksualnych dziewczyn. Przypomnijmy: Donatan o wygranej Kobiety z Brodą: Wolę być seksistą niż... Wydawało się, że te śmiałe teorie to tylko jednorazowy przebłysk "geniuszu" Donatana, ale wszystko wskazuje na to, że zarówno on, jak i Cleo naprawdę uwierzyli w to, że padli ofiarą większego spisku ze strony homoseksualnego lobby - jakkolwiek groteskowo to brzmi. Do tej pory wokalistka tylko posłusznie przytakiwała swojemu mistrzowi, nawet gdy określał ją mianem "ślicznej kurki". Teraz jednak i ona zabrała głos publikując wpis skierowany do ponad pół miliona fanów na swoim Facebooku, po którego lekturze ciężko nie przewracać oczami w geście zdziwienia. I chyba też trochę zażenowania. Wpis generuje też olbrzymią ilość komentarzy o charakterze homofobicznym.   SŁUCHAJCIE! - zdecydowaliśmy z Donatanem że wypuścimy niebawem teledysk do kawałka w języku angielskim w którym mamy zamiar promować naturalne kobiece piękno i pokazać to w Europie. Z powodu walki o tolerancje dochodzi do przykrych rzeczy związanych z negatywnym ocenianiem wszystkiego co nie jest poparciem dla środowisk homoseksualnych. Powiedzmy to głośno żeby usłyszała cała Europa! Udostępniamy! - nawołuje Cleo na Facebooku. Nikt nie ma chyba nic przeciwko promocji polskiego piękna za granicą, ale czy trzeba robić to pod płaszczykiem wyimaginowanej wojny z "promocją homoseksualizmu"? A propos...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner