Edyta Górniak spoliczkowała Donatana
Newsy

Donatan złapał Górniak za pupę, a teraz się tłumaczy!

Nie uwierzycie, co napisał

 

Donatan skomentował swoje zachowanie podczas pozowania do zdjęć z Edytą Górniak w Opolu! Producent muzyczny zaskoczył wszystkich, kiedy złapał za pupę stojącą obok niego piosenkarkę. Artystka nie zwracając uwagi na tłumy fotoreporterów spoliczkowała muzyka, dając mu jasno do zrozumienia, że mocno przesadził. Sama Edyta Górniak w rozmowie z portalem Pudelek.pl przyznała, że zrobiła to ponieważ "są sytuacje, których nie można ignorować". Teraz całe zamieszanie skomentował również Donatan! Jak? Będziecie zaskoczeni! 

Czytaj dalej pod wideo

 

Górniak spoliczkowała Donatana. Popek dosadnie to skomentowała! Po czyjej jest stronie?

Zaskakujący wpis Donatana!

Donatan zamieścił na Facebooku wpis, w którym tłumaczy się ze swojego zachowania. Co ciekawe, producent muzyczny twierdzi, że to co zrobił podczas pozowania z Edytą Górniak wcale nie było przypadkowe! 

W odpowiedzi na liczne pytania. Celowo pobudziłem ludzi do bardzo ciekawej-słusznej dyskusji i mam nadzieję do jeszcze słuszniejszych wniosków. Zwracając uwagę na ważny i aktualny temat "Są granice których nie możemy przekraczać" - czyli starajmy się umieć walczyć o swoją przestrzeń w każdej postaci. Nie chodzi tylko o przerysowaną sytuację w przykładzie, ale też o życiową asertywność :)- czytamy w krótkim oświadczeniu na portalu społecznościowym.

Jak na wpis Donatana zareagowali internauci? Jeden z fanów zapytał go wprost, czy o jego planach wiedziała sama Edyta Górniak. Jak Donatan im odpowiedział?

Donatan komentuje swoje zachowanie w Opolu
Facebook

Donatan zapewnia również, że wcale nie dotknął pupy Edyty Górniak! Przekonuje Was tłumaczenie Donatana? Co o tym sądzicie?

 

Zobacz także: Górniak spoliczkowała Donatana za to, że złapał ją za pupę! Korwin Piotrowska komentuje jej zachowanie!

 

Donatan komentuje swoje zachowanie.

Donatan komentuje aferę z Opola
Facebook

 

Co sądzicie o takim tłumaczeniu producenta muzycznego?

Edyta Górniak spoliczkowała Donatana

 

Edyta Górniak w serialu "Leśniczówka"
Newsy
Donatan złapał Górniak publicznie za pupę, ale... nie on pierwszy! To WIDEO zszokowało fanów!
Widzieliście to?!

Festiwal w Opolu zdominowała afera, która wybuchła trzeciego dnia imprezy. Podczas pozowania na ściance Donatan dopuścił się dość swobodnego zachowania wobec Edyty Górniak. Producent muzyczny w pewnym momencie położył swoją rękę na jej pupie, co udało się uchwycić obecnym tam operatorom. W tym samym momencie Edyta Górniak wymierzyła Donatanowi policzek!   Zobacz: Edyta Górniak spoliczkowała Donatana na ściance w Opolu! Co zrobił? ZOBACZ   Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy Edyta Górniak musiała walczyć z natrętnym adoratorem, który w ten sposób okazywał jej sympatię. Podczas 6. edycji programu "The Voice of Poland" jeden z uczestników również złapał jurorkę za pupę! Adrian Wojtków tłumaczył to tym, że uwielbia Edytę Górniak. Ta, nieco zmieszana, przyjęła ten komplement, ale zaznaczyła, że nie może jej łapać za pupę!     Jak myślicie, czy ta afera przekreśli szansę Donatana na dalszą współpracę z Edytą Górniak? Przypomnijmy, że muzyk wyprodukował jej kawałek pt. "Andromeda".   POLECAMY: Górniak spoliczkowała Donatana za to, że złapał ją za pupę! Korwin Piotrowska komentuje jej zachowanie   Donatan nie spodziewał się chyba takiej reakcji   W "The Voice of Poland 6" Górniak również musiała walczyć z adoratorem

East News
Newsy
"Są sytuacje, których nie można ignorować" Edyta Górniak komentuje szokujące zachowanie Donatana!
Co jeszcze powiedziała gwiazda?

Edyta Górniak komentuje zachowanie Donatana , który podczas wspólnego pozowania przed fotoreporterami na festiwalu w Opolu, złapał artystkę za pupę! Piosenkarka spoliczkowała producenta muzycznego, wyraźnie pokazując mu, że przekroczył wszelkie granice, kiedy jego ręka znalazła się na jej pośladku. Donatan do tej pory nie skomentował całej sytuacji- teraz zrobiła to sama Edyta Górniak!  Poniżej ciąg dalszy artykułu Edyta Górniak żałuje, że spoliczkowała Donatana? Artystka w rozmowie z portalem Pudelek.pl skomentowała szokujące zachowanie producenta muzycznego, z którym współpracowała przy powstawaniu utworu "Andromeda". Co powiedziała Edyta Górniak?  Są sytuacje, których nie można ignorować. Mam nadzieję, że ten gest wyznaczy granice, których nie można przekraczać - przyznała w rozmowie z portalem.  Myślicie, że   Donatan odniesie się do sytuacji z Opola? Przeprosi Edytę Górniak?  Zobacz także:  Edyta Górniak  ubezpieczyła  głos! „Miesięczny koszt to ponoć...’’ Edyta Górniak komentuje zachowanie Donatana. Artystka nie ukrywa, że jest wściekła na producenta muzycznego.  

Donatan o Górniak
Newsy
"Czuję się teraz wykorzystany" - Donatan odpowiada Edycie Górniak!
MOCNE słowa!

  Ciąg dalszy afery z Edytą Górniak i Donatanem z Festiwalu w Opolu.  Diwa  spoliczkowała producenta muzycznego, kiedy poczuła jego rękę tam, gdzie nie trzeba. Wszystko uwieczniły telefony komórkowe.    Górniak postanowiła wydać oświadczenie, w którym wytłumaczyła, dlaczego to zrobiła. Donatan poczuł się dotknięty jej słowami i wydał swoje. Jak się tłumaczy?   Zobacz:  Donatan złapał Górniak za pupę, a teraz się tłumaczy!   Oświadczenie Donatana w sprawie afery z Edytą Górniak   Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo - to faktycznie przepraszam.  Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała. Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, "super, skradliśmy Opole". Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms'owaliśmy o tym od paru dni... Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany - widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego. Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę - napisał Donatan an swoim Facebooku.     Zobacz:  Górniak spoliczkowała Donatana. Polska aktorka dosadnie to komentuje: "Jeśli ktoś wyznacza granice..."   Niektórzy fani bronią zachowania Donatana i uważają, że afera z ręką została rozdmuchana.   Inni pytają, czemu tłumaczy się publicznie, skoro powinien zadzwonić do Edyty.    Donatan twierdzi, że zrobił co powinien - przeprosił Edytę...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner