Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram
Newsy

Dodała Kubackiemu skrzydeł! To dzięki żonie Marcie Dawid osiągnął życiowy sukces?

Dodała Kubackiemu skrzydeł! To dzięki żonie Marcie Dawid osiągnął życiowy sukces?

Dawid Kubacki udowodnił, że warto walczyć o marzenia. Przed dzisiejszym i jutrzejszym konkursem skoków w Zakopanem jest bodaj najmocniejszym punktem biało-czerwonego teamu! I chyba cała Polska trzyma dziś kciuki za niego i chłopaków. Ale być może wcale nie odnosiłby takich sukcesów - w tym nie wygrałby Turnieju Czterech Skoczni, gdyby nie najwierniejsza fanka: żona Marta.

Do niedawna pozostawał w cieniu Kamila Stocha. Od 6 stycznia to on święci triumfy. Dawid Kubacki (30) jako trzeci Polak w historii wygrał Turniej Czterech Skoczni. Skromny chłopak z Podhala, który uważa, że „kamery go nie lubią”, po zawodach w Bischofshofen został gwiazdą. Gdy stał na podium, płakał z radości, ale też ze wzruszenia – jeszcze przed startem zorientował się, że na trybunach będzie jego żona. A tego zupełnie się nie spodziewał. Marta wraz z Edwardem Kubackim, ojcem Dawida, pojawiła się w Bischofshofen po wielogodzinnej podróży samochodem.

„Zrobili mi niespodziankę, ale dowiedziałem się, jadąc na skocznię, bo wypatrzyłem, że auto stało”, powiedział potem skoczek, któremu najwyraźniej dodało to skrzydeł. 

Zdjęcie gorącego pocałunku Dawida i Marty było tego dnia hitem Internetu.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka podczas Turnieju Czterech Skoczni 2020
East News

Zobacz także: Ile zarabia Dawid Kubacki? Więcej niż Kamil Stoch, ale to stawki Roberta Lewandowskiego nadal szokują najbardziej!

Jak trenerzy przyjęli Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"? "Pytała, jak to będzie, co ma robić"

Wsparcie żony, Marty Kubackiej

Nawet rodzice nie zawsze wierzyli, że ich syn może wspiąć się na szczyt. Dawid urodził się w Nowym Targu. Na skocznię trafił wcześniej niż do szkolnej ławki, już jako pięciolatek. Przykładał się i do sportu, i do nauki. O ile jednak bez problemu zdobywał świadectwa z czerwonym paskiem, w skakaniu nie był najlepszy.

Zbigniew Klimkowski, ówczesny trener jego i Kamila Stocha, zapamiętał Dawida z tamtych czasów jako pracowitego, upartego dzieciaka. Mimo to efekty wysiłków Kubackiego nie spełniały oczekiwań. Dlatego pod koniec gimnazjum tata Dawida powiedział: 

„Nadchodzi koniec zabawy i trzeba podjąć decyzję. Albo wybierasz sport, a jak nie, to trzeba uczyć się dalej i wybrać jakiś zawód”.

Dawid stwierdził, że nic nie wciąga go tak jak skoki. Ani na chwilę z nich nie zrezygnował. I dziś wiadomo, że miał rację. Co nie znaczy, że to sport jest dla niego całym światem. Kubacki po ślubie zaczął poważnie myśleć o życiowej stabilizacji.

Kubaccy, historia miłości

Z Martą (z domu Majcher) jest związany od pięciu lat. Poznali się podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. W maju w 2018 roku zaręczyli się podczas wakacji w Egipcie. Miesiąc później Marta zamieściła na Facebooku ich wspólne zdjęcie w strojach ludowych – szykowało się góralskie wesele! Posypały się gratulacje…

Dawid Kubacki i Marta Majcher
Instagram

Ślub wzięli 1 maja 2019 roku w drewnianym kościele na Bachledówce obok Zakopanego. Dawid napisał wtedy na Instagramie: 

„To pierwszy dzień nowego życia”, Marta dodała podziękowania dla gości. I tyle. Żadnych wyznań czy wspomnień, na które tak czekali dziennikarze.

Zobacz także: Kim jest żona Dawida Kubackiego, piękna Marta Kubacka? W maju wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia!

Po przypieczętowaniu przed ołtarzem związku z reprezentantem kadry narodowej Marta dołączyła do grona żon skoczków, które budzą duże zainteresowanie, i to nie tylko fanów skoków. Z niektórymi, jak z Ewą Bilan-Stoch, która wraz z mężem do białego rana szampańsko bawiła się na jej weselu, od dawna się przyjaźni. 

Ale Kubacka ewidentnie unika rozgłosu, przez co od razu zyskała opinię najbardziej tajemniczej z żon znanych sportowców. Choć przecież mogłaby być wśród nich gwiazdą, bo zawsze, gdy pokazuje się publicznie, jest komplementowana za naturalną urodę oraz klasę. Na pewno można liczyć na jej aktywność na forum, gdy sprawy dotyczą kariery Dawida. Dwa dni przed przyjazdem do Bischofshofen w jego imieniu odbierała wyróżnienie przyznane podczas 85. Gali Mistrzów Sportu.

Na swoim profilu na Facebooku pokazała wtedy zdjęcie z imprezy, na której wystąpiła w przepięknej sukni, i napisała:

„Raz do roku – na Nowy Rok”, a także #czegosięnierobidlamęża.

Marta umie wspierać Dawida, bo wie, czym jest rywalizacja sportowa: przez kilka lat trenowała szermierkę i brała udział w zawodach. Skoczek nie kryje, że ceni sobie chwile z żoną. Wprawdzie w wywiadach nie jest zbyt wylewny, ale kiedy między zawodami i zgrupowaniami uda mu się pobyć z Martą dłużej niż zwykle, spontaniczność bierze górę nad typową dla niego powściągliwością. 

„Chwila wolnego i wiatr we włosach”, napisał Dawid na Instagramie przy fotce, na której usta Marty dotykają jego policzka, jej oczy są przymknięte, a blond kosmyki faktycznie rozwiewa podhalański wiatr.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Dawid Kubacki: plany na przyszłość? 

Choć Dawid na razie nie musi się zastanawiać, co będzie robić, gdy zakończy karierę sportową, to przypierany do muru mówi, że prawdopodobnie zostanie trenerem. Marzy, aby w Zakopanem wyremontowano skocznię dla dzieci. W końcu chciałby szkolić następców! Koniecznie na Podhalu. Bo mimo że uczestnicząc w zawodach, zjeździł kawał świata, najlepiej czuje się w rodzinnych stronach. Właśnie tam Dawid i Marta planują założyć rodzinę. Teraz rozglądają się za działką, na której mogliby wybudować dom.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Dawid Kubacki i Marta Kubacka podczas Turnieju Czterech Skoczni 2020
East News
Newsy
Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy!
Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy!

Dawid Kubacki wygrał konkurs w Bischofshofen, tym samym zwyciężając w 68. Turnieju Czterech Skoczni! Jest trzecim Polakiem, który osiągnął taki sukces - wcześniej tę imprezę wygrywali Adam Małysz oraz  Kamil Stoch. Podczas tego najważniejszego momentu w karierze młody skoczek mógł liczyć na wsparcie swojej pięknej żony! Marta Kubacka wspiera poczynania sportowe swojego ukochanego i zawsze kibicuje mu pod skocznią. Nie inaczej było podczas poniedziałkowego finału! Ukochana Dawida nie ukrywa, że jest jego największą fanką i każdorazowo trzyma kciuki za jego sukcesy. Tylko spójrzcie na ten pocałunek zwycięzcy!  Dawid Kubacki i Marta Kubacka powiedzieli sobie "tak" w maju zeszłego roku. Kim jest piękna żona polskiego skoczka? Zobacz także:  Dawid Kubacki już po ślubie! Skoczek ożenił się z Martą Majcher. Wśród gości Żyła i Stoch. Zobaczcie ich zdjęcia!

Doda na TeleKamerach 2020 w czarnej kreacji z rozcięciem
EastNews
Fleszstyle
Doda znów przyćmiła wszystkich na TeleKamerach 2020! Co za odważne wycięcie!
Doda znów przyćmiła wszystkich na TeleKamerach 2020! Co za odważne wycięcie!

Na wielkiej gali TeleKamer 2020 pojawiła się oczywiście Doda, która za każdym razem zaskakuje swoją stylizacją podczas tej imprezy! Nie inaczej było tym razem - gwiazda na czerwonym dywanie pojawiła się w kreacji z bardzo odważnym wycięciem! Prezentowała się zjawiskowo! Kto jej towarzyszył? Zobaczcie więcej zdjęć w galerii poniżej! Zobacz także:   Doda nadal walczy z ogromnym bólem: "Moja decyzja była błędem! Ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy!"

Dawid Kubacki z żoną
Instagram
Newsy
Kim jest żona Dawida Kubackiego, piękna Marta Kubacka? W maju wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia!
Kim jest żona Dawida Kubackiego, piękna Marta Kubacka? W maju wzięli ślub. Zobaczcie zdjęcia!

W środę 1 maja 2019 roku odbył się ślub Dawida Kubackiego i Marty Majcher (obecnie Kubackiej). Słynny polski skoczek i jego wieloletnia partnerka powiedzieli sobie sakramentalne TAK w sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. Panna młoda wybrała jasną suknię z koronkową górą i tiulowym dołem, a pan młody zaprezentował się w granatowym garniturze. Kto pojawił się na ślubie pary? Zobacz także:  Tak Marta Kubacka kibicowała mężowi na Turnieju Czterech Skoczni. Oto pocałunek zwycięzcy! Ślub Dawida Kubackiego i Marty Kubackiej Według doniesień mediów, na ślubie utalentowanego sportowca pojawili się m.in.  jego koledzy ze skoczni, Kamil Stoch z żoną Ewą Bilan-Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula oraz Maciej Kot. Partnerka Macieja Kota opublikowała w sieci zdjęcia młodej pary na weselu. Kim jest Marta Kubacka - żona Dawida Kubackiego? Dawid Kubacki i Marta Kubacka są parą od kilku lat. Para zaręczyła się w 2018 roku podczas wakacji w Egipcie, a w maju 2019 roku zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Marta Majcher bardzo wspiera swojego męża w karierze. Co ciekawe, też kiedyś była sportsmenką. Studiowała też na AWF, uprawiała szermierkę. Marta Majcher razem z mężem mieszka w Zakopanem. Dawid Kubacki i Marta Kubacka wzięli ślub w maju 2019 roku. Dawid Kubacki oświadczył się Marcie na wczasach w Egipcie. Znamy się od dawna, więc było to naturalne, ale Marta znalazła się w sytuacji, której chyba nie oczekiwała. Cieszę się, że pierścionek przyjęła i że wszystko idzie w kierunku ustatkowania się - mówił wówczas Dawid Kubacki w rozmowie z Super Expressem. 1 maja para powiedziała sobie sakramentalne TAK.  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner