Doda była gościem programu "Szansa na Sukces: Opole 2023". To już trzeci raz, kiedy może zasiąść na kultowej kanapie i przyglądać się zmaganiom uczestników. Artystka po raz pierwszy zagościła w programie w 2005 roku, następie w 2010 roku i teraz:

Reklama

Po 13 latach znowu mam ten zaszczyt???????? - pisała w mediach społecznościowych.

Zobaczcie zdjęcia z nagrania odcinka. Trudno oderwać wzrok od Dody.

Doda ponownie w "Szansie na sukces". ZDJĘCIA

Jakiś czas temu w mediach pojawiały się plotki, że nie chcą Dody w TVP. Dodatkowo, że jej sytuacja miałaby się nie zmienić nawet po odejściu Joanny i Jacka Kurskich ze stanowisk. Jednocześnie wymieniono szereg jej przewinień, które miałyby świadczyć o tym, że nie powinna pojawiać się na antenie. Wówczas artystka zdecydowała się zabrać głos i przyznała, że to "zwykła dziennikarska kaczka" i nie chce jej się wierzyć, że ktoś mógłby argumentować to sytuacjami, po których z sukcesami występowała na antenie TVP. Wówczas zapowiedziała również, że w najbliższej przyszłości będzie gościem jednego z programów stacji. W ostatnich dniach potwierdziło się, że Doda była gościem "Szansy na Sukces", podczas której uczestnicy walczyli o występ podczas Opola 2023. W sieci pojawiły się już zdjęcia z wizyty gwiazdy w programie TVP.

fot. Piotr Podlewski/AKPA

Zobacz także: Doda nie poszła na własną studniówkę. Wszystko przez... znanego aktora!

Doda jest zadowolona, że mimo krzywdzących plotek, które pojawiają się na jej temat w sieci, utarła wszystkim nosa, pojawiając się na antenie TVP. Wspominając najnowszy udział w "Szansie na sukces", słowami piosenki Zbigniewa Wodeckiego, podkreśliła:

Zobacz także

Lubię wracać tam gdzie byłam już ????

"Szansa na sukces" nie jest jednak jedynym programem, w którym chętnie się widzi Doda. Artystka nie ukrywa, że chciałaby zasiąść w fotelu trenerskim "The Voice of Poland". Na razie jeszcze nie wiadomo oficjalnie, kto zasiądzie w jury nowego "The Voice of Poland". Doda przyznała, że "słyszała, że to będzie Marina".

Zobacz także: Doda zdradziła sekret Cleo. Fani nie mogą uwierzyć, jak to możliwe

Reklama

Podczas udziału w "Szansie na sukces" Doda zwracała uwagę nie tylko swoją osobowością czy głosem, który zagwarantował jej trwającą już ponad 20 lat karierę, ale również swoją kreacją. Tym razem Doda postawiła na nasyconą żółtą marynarkę, którą zestawiła z żółtymi kontrowersyjnymi rękawiczkami oraz czarne obcisłe spodnie, które wyeksponowały jej długie nogi i szczupłą talię. Widać, że artystka doskonale czuła się w takiej odsłonie i chętnie pozowała do zdjęć fotoreporterom. Zobaczcie efekty.

fot. Piotr Podlewski/AKPA
fot. Piotr Podlewski/AKPA
fot. Piotr Podlewski/AKPA
fot. Piotr Podlewski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama