Doda chce zemścić się na byłym partnerze?
ONS

Doda pisze autobiografię? Zabrała głos w sprawie!

Doda chce zemścić się na byłym partnerze?
ONS

Doda pisze autobiografię! Okazuje się, że piosenkarka dołączyła właśnie do grona piszących gwiazd. Według informacji Super Expressu, piosenkarka w  swojej książce nie zamierza nikogo oszczędzać - zwłaszcza swoich byłych partnerów. Autobiografia Dody ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Tabloid informuje, że najbardziej oberwie się Nergalowi, któremu Doda wciąż nie wybaczyła.

Cały czas trwają negocjacje z wydawnictwem, ale książka na pewno ukaże się jeszcze w tym roku. Doda ma już gotowe rozdziały. Wszystko najprawdopodobniej napisze sama, bo ma do tego talent. To będzie autobiografia, w której nie oszczędzi nikogo, ale nie zabraknie też humoru. Pisanie bardzo ją pochłonęło - zdradziła znajoma gwiazdy.

Ciekawe, czy w swojej autobiografii Doda napisze o kulisach jej wojny z Agnieszką Szulim, z którą zaledwie wczoraj przegrała w sądzie. Dwa lata temu dziennikarka oskarżyła piosenkarkę o pobicie w jednym z chorzowskich klubów, a sprawa zakończyła się dla Dody wyrokiem. Dorota Rabczewska została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym.

 

Już nie możemy doczekać się autobiografii Dody - zapowiada się na prawdziwy hit!

 

AKTUALIZACJA

Doda na swoim Instagramie napisała, że nie planuje napisać autobiografii:

peace😌 otrzyjcie pot z czoła 😛bliżej mi do pisanek niż pisania ....autobiografii.

Doda i Maja Sablewska na zakupach

 

 

Zobacz także: Szymon Majewski śmieje się z wyroku Dody. Jaką karę wymyślił dla "krnąbrnej nyguski z Ciechanowa"?

 

Doda pisze książkę.

Gwiazda będzie w niej pisać o swoim byłym partnerze.

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36