Po świetnym 2022 roku, również rok 2023 Doda rozpoczyna z przytupem. W niedzielę, 5 marca, po dłuższej nieobecności artystki w TVP, znów mogliśmy ją zobaczyć na antenie tej stacji. Gwiazda dała show w "Pytaniu na śniadanie" i zaśpiewała swój najnowszy singiel "Zatańczę z aniołami". Zobaczcie relację!

Reklama

"Pytanie na śniadanie": Doda znów w TVP! Dała świetne show. ZDJĘCIA

Choć Doda jest obecna w polskim show biznesie już od ponad 20 lat, to jej popularność ani na moment nie przestała słabnąć. Wręcz przeciwnie - artystka wciąż podbija serca milionów Polaków, a jej najnowsza płyta "Aquaria", której premiera odbyła się w październiku, jest prawdziwym hitem! Jeszcze przed premierą, album pokrył się złotem, a w grudniu 2022 roku, artystka mogła się już pochwalić platyną.

Dziś, 5 marca, gwiazda po dłuższej przerwie wróciła również na antenę TVP. Z samego rana zobaczyliśmy ją w "Pytaniu na śniadanie". Zobaczcie relację!

Akpa/podlewski

Zobacz także: Doda w mrocznej stylizacji na pokazie Konrada Bikowskiego i Karola Prochackiego. ZDJĘCIA

Doda została przywitana w TVP jak na prawdziwą, wielką gwiazdę przystało. Nie zabrakło czerwonego dywanu i tłumu fanów, który wiwatował na jej widok. Artystka otrzymała również od nich kwiaty i po przywitaniu się z wielbicielami, udała się do studia "Pytania na śniadanie" na rozmowę i występ.

Zobacz także
Akpa/podlewski

Zobacz także: Eurowizja 2023: Doda wsparła Nataszę Urbańską w preselekcjach. Zdradziła, co dla niej zrobiła

Wygląda na to, że powrót Dody na antenę TVP nie jest jednorazowy! Artystka w rozmowie z Idą Nowakowską i Tomaszem Wolnym przyznała, że najprawdopodobniej zobaczymy ją również na festiwalu w Opolu. Przypominamy również, że już dziś, 5 marca, zostanie wyemitowany także odcinek "Szansy na sukces" z Dodą - gwiazda pojawiła się znów w muzycznym programie po 13 latach przerwy! Będziecie oglądać?

Reklama

Tymczasem zobaczcie relację z wizyty Dody w studiu "Pytania na śniadanie"!

akpa/podlewski
Akpa/podlewski
Akpa/podlewski
Akpa/podlewski
akpa/podlewski
akpa/podlewski
Reklama
Reklama
Reklama