Doda rozpoczyna rok 2023 z przytupem. Gwiazda właśnie pochwaliła się wspaniałą wiadomością - po 13 latach znów zobaczymy ją w popularnym programie muzycznym. Mowa o "Szansie na sukces"! Fani już nie mogą się doczekać na emisję odcinka z udziałem wspaniałej artystki.

Reklama

Doda w "Szansie na sukces"!

Rok 2022 obfitował w mnóstwo sukcesów w życiu Dody. Hitowy program "Doda. 12 kroków do miłości", album "Aquaria", który błyskawicznie zdobył status platynowej płyty, czy genialny recital wokalistki z okazji 20-lecia jej kariery to tylko początek. Oprócz tego piosenkarka znalazła również to, o czym tak długo marzyła, czyli prawdziwą miłość. Jak bowiem wiadomo, Doda od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku z Dariuszem Pachutem.

Nie mamy wątpliwości, że również rok 2023 będzie wspaniały dla piosenkarki. Właśnie Doda pochwaliła się, że po 13 latach znów zobaczymy ją w programie "Szansa na sukces".

- Pozdrawiam ze studia „szansy na sukces” ???????????? Pierwszy raz gościem byłam w 2005,potem w 2010 i po 13 latach znowu mam ten zaszczyt???????? - napisała Doda.

Zobacz także: Dariusz Pachut opublikował zdjęcia z romantycznej randki z Dodą. Jej reakcja bezcenna

Fani są zachwyceni wiadomością, którą właśnie przekazała artystka. Już nie mogą się doczekać, aż zobaczą odcinek z jej udziałem.

Zobacz także

- Aaaaa!! Tak się cieszę!!???????????? Specjalnie obejrzę ten odcinek z moją babcią, która jest Twoją fanką!!!????????????????????????

- Ale sztos! Nie mogę się doczekać???? takie informacje to ja lubię ❤️????????

- Boże, co za piękna informacja ❤️???? kiedy emisja?

- Super ♥️ kiedy będzie odcinek?

- O jak super!!????❤️???? - piszą internauci.

Zobacz także: Doda nie poszła na własną studniówkę. Wszystko przez... znanego aktora!

Fani mają również nadzieję, że udział Dody w "Szansie na sukces" jest tylko początkiem wspaniałych informacji. Jak bowiem wiadomo, artystka od dawna marzy o tym, aby zostać jurorką w programie "The Voice of Poland". Fani trzymają kciuki, aby to marzenie gwiazdy już wkrótce się spełniło.

- TVoP stoi zatem otworem! Czekamy na Twój fotel ❤️❤️❤️

- ???? Czyli drzwi zaczynają się otwierać. Życzę spełnienia marzenia o fotelu...

- No to teraz czekamy aż zasiądziesz w The Voice of Poland ❤️???? - dodają internauci.

Myślicie, że rzeczywiście coś może być na rzeczy? My oczywiście mocno trzymamy kciuki za to, aby wszystkie zawodowe marzenia Dody się spełniły i z niecierpliwością czekamy na odcinek "Szansy na sukces" z jej udziałem!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama