O konflikcie między Edytą Górniak a Dodą znów jest bardzo głośno. Wszystko za sprawą spotkania gwiazd podczas konferencji przed zbliżającym się Polsat SuperHit Festiwal. To właśnie wtedy doszło do niezręcznej sytuacji - Edyta Górniak nie podała ręki Dodzie, która usiadła między Edwardem Miszczakiem a Niną Terentiew. Edyta Górniak w jednej z relacji na Instagramie sugerowała, że Doda usiadła na miejscu, które wcale nie było przygotowane dla niej. Teraz głos w tej sprawie zabrali przedstawiciele Polsatu!

Reklama

Polsat komentuje słowa Edyty Górniak

Zaledwie kilka dni temu doszło do sytuacji, o której do dziś mówią chyba wszyscy. Edyta Górniak przybyła na konferencję Polsat SuperHit Festiwal i podczas przywitania z Edwardem Miszczakiem i Niną Terentiew pominęła Dodę, która siedziała obok nich. Doda w rozmowie z Party.pl skomentowała zachowanie Edyty Górniak wyznająć, że piosenkarka "zawsze miała taki złośliwy charakter". Później Edyta Górniak uderzyła w Dodę i podczas relacji na InstaStories opowiedziała, co wydarzyło się na konferencji prasowej.

Gwiazda przekazała, że uśmiechnęła się do Dody i powiedziała "cześć", a kiedy usłyszała odpowiedź zajęła miejsce. Edyta Górniak sugerowała również, że Doda specjalnie usiadła obok Edwarda Miszczaka i Niny Terentiew, chociaż produkcja przygotowała dla niej inne miejsce. Teraz sprawę skomentował przedstawiciel Polsatu.

Zobacz także: Syn Edyty Górniak zaskoczył wyznaniem: "Śmieszy mnie Doda". Skomentował konflikt gwiazd

East NewsAdam Jankowski/REPORTER

Serwis Plotek.pl skontaktował się z osobą zatrudnioną w dziale PR Polsatu, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście Doda zajęła nieswoje miejsce. Taki wniosek można było wysnuć, oglądając nagranie z InstaStories Krzysztofa Ibisza. Wynikało z niego, że miejsce dla 39-latki przygotowano gdzie indziej. Informator stanowczo jednak temu zaprzeczył:

Zobacz także

To, co było widoczne na stories Krzysztofa Ibisza, było roboczym, przypadkowym ułożeniem kartek. Artyści nie mieli wpływu na to, gdzie usiądą. To nieprawda, że Doda usiadła nie na swoim miejscu - czytamy

East NewsAdam Jankowski/REPORTER

Przypomnijmy, że Doda i Edyta Górniak będą miały kolejną okazję do spotkania, bowiem obie wystąpią na także podczas 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Co prawda nie zaśpiewają tego samego dnia, ale jest szansa, że ponownie na siebie wpadną.

Instagram/edytagorniak

A co wy na to? Uważacie, że jest jeszcze szansa, żeby piosenkarki doszły do porozumienia?

Reklama

Zobacz także: Doda znów spotka się z Edytą Górniak? "Jutro podejście numer dwa"

EastNews
Reklama
Reklama
Reklama