W najnowszej Vivie Doda w wyjątkowej rozmowie z Krystyną Pytlakowską. Bardzo szczerej i bardzo refleksyjnej.
WIDEO…
- Dla mnie najważniejsze jest mieć miłość w sercu i żeby rodzice byli zdrowi. I żeby mnie nie bolał kręgosłup. Bo dzielę dni na chodzenie prosto i krzywo. Jak mogę prosto chodzić, to już luksus i takie szczęście… - stwierdziła piosenkarka w wywiadzie.
Czy ma poczucie krzywdy po historii z Nergalem? Czy z kimś się spotyka? Dowiesz się z najnowszej Vivy!

















