Doda na publicznej siłowni

Doda rozebrała się w publicznej siłowni za milion złotych! Pokazała gorące nagranie 

Doda na publicznej siłowni

Doda postanowiła zaangażować się w zbiórkę charytatywną na leczenie 18-letniej Julii Kuczały, która walczy z nowotworem złośliwym mózgu. Jedyną szansą na wyzdrowienie jest nowoczesne leczenie zakładające serię przeszczepów szpiku. Zdrowie nastolatki zostało wycenione na ponad 8 milionów złotych. Doda, znana z tego, że nie przechodzi obojętnie obok potrzebujących, postanowiła i tym razem zaangażować się w zbiórkę. Zmotywowała swoich fanów, że jeżeli uda im się wpłacić milion złotych na zbiórkę Julii, ona odbędzie seksowny trening na publicznej siłowni. 

Wysmaruje się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty jakie tylko mam - zapowiadała. 

Kolejny milion pojawił się na koncie dziewczyny w kilka dni, a Doda dotrzymała słowa. Sami zobaczcie. 

Zobacz także: "Wysmaruje się oliwką, założę najbardziej kuse szorty"... Szokujące wyzwanie Dody! Wszystko w szczytnym celu

Doda ćwiczy na publicznej siłowni. O co chodzi? 

W sieci pojawiło się seksowne nagranie z treningu Dody w publicznej siłowni. To efekt wyzwania, które pod koniec tygodnia piosenkarka rzuciła swoim fanom. A to wszystko w szczytnym celu! Chodziło o pomoc dla 18-letniej Julii Kuczały, której zdrowie zostało wycenione na ponad 8 milionów złotych. Doda przyłączyła się do zbiórki, obiecując wykonanie gorącego treningu na publicznej siłowni. Warunek? Milion złotych dla Julii. 

Hajsu potrzeba dużo, ale ja nie jestem pazerna. Jeżeli dobijemy do kolejnego miliona, to ja osobiście wysmaruje się cała oliwką, założę najbardziej kuse szorty jakie tylko mam, pójdę do publicznej siłowni i na oczach wszystkich zrobię najbardziej seksowny trening, bez przypału i umieszczę go tutaj. Zapraszam, hajsu nie szczędźcie. - powiedziała Doda 

Długo nie trzeba było czekać. Kolejny milion złotych na koncie Julii pojawił się błyskawicznie. Doda dotrzymała słowa i wczoraj udała się na obiecany trening na siłowni. Koniecznie musicie zobaczyć jej gorące nagranie! 

Jeżeli chcecie wspomóc zbiórkę na leczenie Julii, która walczy z nowotworem złośliwym mózgu możecie to zrobić TUTAJ. Nastolatce brakuje jeszcze ok. 1,7 miliona złotych. 

Zobacz także: Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni "Top Model" wystąpi w "Dziewczynach z Dubaju"! Pokazała zdjęcie z planu

Doda postanowiła pomóc 18-letniej Julii Kuczale w zbiórce pieniędzy na leczenie. Piosenkarka obiecała, że jeżeli jej fani uzbierają kolejny milion dla nastolatki odbędzie seksowny trening na publicznej siłowni. Na efekty nie trzeba było długo czekać! Nagranie z wykonanego treningu piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Doda skończyła 36 lat
East News

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51