Doda ujawnia kulisy afery z WOŚP i TVN
East NewsPiotr BLAWICKI/East News
Newsy

Doda zdradziła kulisy afery z WOŚP i TVN: "Pocałowałam klamkę"

W programie "Hejt Park" Doda wróciła do swojego konfliktu z TVN. Piosenkarka zdradziła, że nie została wpuszczona na wydarzenie charytatywne, organizowane przez WOŚP.

Nikogo już chyba nie przekonywać do tego, że Doda rzadko gryzie się w język - nawet podczas wywiadów. Piosenkarka została niedawno zaproszona przez Krzysztofa Stanowskiego do programu "Hejt Park", w którym opowiedziała m.in. o kulisach jej głośnego konfliktu ze TVN. Artystka ujawniła, że przez kiepskie stosunki ze stacją nie została wpuszczona na charytatywne wydarzenie, które zorganizowała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Doda nie ukrywała, że ma za to duży żal i zawiodła się na Jurku Owsiaku. Co się stało?

Jurek Owsiak zdradził, skąd wziął się pomysł na zbiórkę dla dzieci! Tak narodził się WOŚP!

Doda chciała wziąć udział w charytatywnej akcji WOŚP i... "pocałowała klamkę": "Jurek się za mną nie wstawił"

Rozmawiając z Krzysztofem Stanowskim w programie "Hejt Park", Doda opowiadała o swoim kontrowersyjnym wizerunku. Dziennikarz wypytywał piosenkarkę także o jej konflikty z innymi gwiazdami. Choć jej napięte stosunki z TVN nie są tajemnicą, artystka ujawniła, że spotkała ją bardzo przykra sytuacja, związana z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Doda zaznaczyła, że wspierała Jurka Owsiaka i jego organizację, odkąd była nastolatką. Dodała, że dyrektor WOŚP zawsze mógł na nią liczyć - także w trudnych momentach, gdy niektórzy go opuszczali.

WOŚP mnie wspierało, ale do tej pory mam "blok" w TVN-nie i nawet WOŚP, gdzie pomagałam Jurkowi Owsiakowi od 14-tego roku życia, czyli od kiedy stała się ta sytuacja, było równe 20 lat... Kiedy inni artyści odwracali się od niego, ja zawsze byłam z nim ramię w ramię - powiedziała Doda.

Zobacz także: Doda przebrana za króliczka chwali się wielkanocną choinką: "Rozpoczynam nowy trend"

Doda o konflikcie z WOŚP i TVN
Piotr BLAWICKI/East News

Po tym, jak wybuch konflikt z TVN, Doda została zaproszona do studia przez WOŚP na wydarzenie charytatywne. Podczas programu trwała licytacja sukienki piosenkarki. Choć artystka pojawiła się na miejscu, to statecznie nie mogła wejść do budynku i "pocałowała klamkę". Gwiazda przyznała, że ma spory żal do Jurka Owsiaka, który się za nią nie wstawił. Od tego momentu jej podejście mocno się zmieniło.

Moja sukienka była licytowana za jakaś kolosalną sumę i zaprosił mnie [przyp. red. - Jurek Owsiak], jak zwykle na antenę do studia. Czy ty sobie wyobrażasz, że ja pocałowałam klamkę? Mnie nie wpuścili do tego TVN-u na program charytatywny. I Jurek się za mną nie wstawił. Bardzo niehonorowe i bardzo nieprzyjacielskie, dlatego od tamtej pory powiedziałam "No". Nigdy więcej. Mam tego bana w TVN od wielu lat... - wyjaśniła Doda.

Doda nie została wpuszczona do programu WOŚP
Piotr BLAWICKI/East News

Zobacz także: Doda zaskoczyła odważną metamorfozą! Fani: "Ale ci ślicznie"

W trakcie programu nie brakowało tematów, które wywołują emocje. Doda została zapytana na wizji o Radosława Majdana. Piosenkarka w bardzo mocnych słowach opowiedziała o tym, co musiała przeżywać przez byłego męża. Warto przypomnieć, że konflikt między piosenkarką a TVN trwa od ponad sześciu lat i gwiazda nie ma wstępu do budynku stacji po tym, jak starła się z Agnieszką Szulim.

Jerzy Owsiak
EastNews
Newsy
Jurek Owsiak pierwszy raz sam przyznał ile zarabia!
Myślicie, że to dużo?

Jerzy Owsiak po raz sam powiedział ile zarabia! Główny dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udzielił wywiadu magazynowi "Newsweek", gdzie po raz pierwszy zdradził, ile faktycznie zarabia w Fundacji WOŚP. Zarobki Jurka Owsiaka od lat wzbudzają ogromne emocje i kontrowersje. Temat powrócił przy okazji 25. finału WOŚP, który odbył się 15 stycznia 2017 roku. Teraz Jurek Owsiak sam ujawnił swoje zarobki. Radosław Omachel, dziennikarz zajmujący się biznesem, pochylił się nad działaniami Fundacji WOŚP - nie tylko tym jednodniowym, spektakularnym, ale przede wszystkim nad Fundacją codziennych działań, naszych finansów i struktury organizacyjnej całego przedsięwzięcia. Jemu pierwszemu odpowiedziałem na pytanie: Ile w Fundacji WOŚP zarabia Jurek Owsiak? Jemu pierwszemu, bo konkretnie mnie o to zapytał - napisał Jerzy Owsiak na swoim Facebooku. Ostatnio na temat zarobków szefa WOŚP pisały media - ZOBACZ  Ile zarabia Jerzy Owsiak? Ta suma Was mocno zdziwi...   Ile zarabia Jurek Owsiak? Według informacji z "Newsweeka", Jerzy Owsiak pełni funkcję prezesa i szefa studia graficznego spółki Złoty Melon, która jest integralną częścią Fundacji WOŚP. Wyraźnie oddzielenie działalności statutowej fundacji od działalności komercyjnej doradzili nam audytorzy, którzy kontrolują nasze sprawozdania finansowe. Raz, że upraszcza to strukturę organizacyjną, dwa, że jako całość, płacimy niższe podatki - powiedział Jurek Owsiak w "Newsweeku". Spółka Złoty Melon jest producentem Przystanku Woodstock, obsługuje sponsorów WOŚP oraz prowadzi sklep internetowy Fundacji. Spółka przygotowuje również dla WOŚP projekty graficzne, wydaje płyty z muzyką etc. Za swoją pracę Jurek Owsiak pobiera wynagrodzenie wysokości około 9 tysięcy złotych miesięcznie. Wynagrodzenie Owsiaka nie pochodzi bezpośrednio ze środków Fundacji, lecz z...

Jurek Owsiak w żółtej bluzce
Newsy
Jest pomysł pokojowego Nobla dla Jurka Owsiaka! Ale czy to w ogóle możliwe?
Jest pomysł pokojowego Nobla dla Jurka Owsiaka! Ale czy to w ogóle możliwe?

Jerzy Owsiak otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla? Pomysł ma coraz więcej fanów! 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w minioną niedzielę (15 stycznia), okazał się ogromnym sukcesem! Kolejny raz akcja Jurka Owsiaka pobiła rekord. Z inicjatywą nominowania pomysłodawcy WOŚP-u do tej prestiżowej nagrody wyszedł Krzysztof W. Kasprzyk, były konsul RP w Nowym Jorku i Vancouver. Oglądam w TVN tego wspaniałego wariata Owsiaka i cały ten wielki dobroczynny happening. W Stanach i w Kanadzie uczestniczyłem w licznych fund-raiserach, oglądałem wiele teletonów, akcji charytatywnych i pokrewnych przedsięwzięć. Powiem krótko: nikt i nic nie dorasta WOŚP do pięt. Wyzwalany przez Jurka wulkan pozytywnej energii to doprawdy ewenement na skalę światową. Extra podziw budzi profesjonalizm tego gigantycznego projektu i panowanie nad logistyką, której podłożem jest przecież młodość (a często dzieciństwo), żywioł, entuzjazm i rock & roll. A wszystko w kraju ogarniętym kaczą smutą i nienawiścią, jako istotną składową obecnego sprawowania władzy. U kogoś przeczytałem dziś żeby promować Owsiaka i Orkiestrę do pokojowego Nobla. Słuchajcie, to nie jest taki głupi pomysł ! Jurek Owsiak zostanie nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla?   Pomysł takiego uhonorowania  Jerzego Owsiaka   zyskał szybko wielu zwolenników. Internauci bardzo wspierają tę inicjatywnę. Oficjalne zgłoszenie szefa Orkiestry zadeklarowała na Twitterze Joanna Schmidt z Nowoczesnej: Będę zgłaszać Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla. #WOŚP to nasze wspólne dobro, nie tylko narodowe. — Joanna Schmidt (@Schmidt_PL) 17 stycznia 2017 Ale są też osoby, które wątpią w powodzenie akcji. Dlaczego? Aby otrzymać Pokojową Nagrodę Nobla należy "wykonać największą lub najlepszą pracę na rzecz braterstwa między narodami,...

Jerzy Owsiak z mikrofonem
Newsy
Jerzy Owsiak otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla? Komitet Norweski przyjął jego nominację!
Poznaj szczegóły!

  Zaledwie wczoraj, 14 stycznia 2019 roku, Jerzy Owsiak złożył rezygnację z pełnienia funkcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a zarząd ją przyjął. Przez 27 lat Jerzy Owsiak jednak robił wszystko, by pomagać potrzebującym i motywował do pomocy innych. Teraz, w tej trudnej dla niego chwili, Polacy jednoczą się, żeby okazać mu wsparcie. Tłumaczy przyłączyły się do akcji #MuremZaOwsiakiem, a niektórzy poszli o krok dalej, jak dziennikarz TVN Turbo, Rafał Collins, który zgłosił Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla.   Zobacz:  "W tym momencie się poddałem" Najsłynniejszy wolontariusz WOŚP rezygnuje!   Jerzy Owsiak otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla?   Rafał Collins przy wsparciu posła Andrzeja Kobylarza zgłosił Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla, a Komitet Norweski zaakceptował nominację.    Zdecydowałem się pójść o krok dalej w wspieraniu Jurek Owsiak oraz WOŚP. Dzisiaj, 15 stycznia 2019 Komitet Norweski przyjął moją nominację dla Jurka Owsiaka jako laureata Pokojowej Nagrody Nobla 2019" – napisał  Rafał Collins na Facebooku.   Dziennikarz dołączył również screena wiadomości e-mail otrzymanej od przedstawicieli Komitetu Norweskiego.     Pisząc uzasadnienie miałem do dyspozycji jedynie 2000 znaków, napisałem więc tak :"Jerzego Owsiaka nie da się opisać się w 2000 znaków, Jerzy Owsiak NIE POWINIEN BYĆ opisywany w 2000 znakach" - napisał dziennikarz.   Przypomnijmy, że Jerzy Owsiak był już nominowany do Nagrody Nobla 2 lata temu.    Przeczytaj:  Poruszające słowa Owsiaka dzień po rezygnacji: "Jestem w rozsypce"!   Zobacz też: "Przyłączamy się razem z Anią..." Poruszający apel Jarosława Bieniuka do Jurka Owsiaka   Jerzy Owsiak ma szansę otrzymać Pokojową Nagrodę Nobla Dziennikarz TVN zgłosił...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik