Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Doda o Sablewskiej: Niemiłe wspomnienia blakną

Pogodzą się po latach kłótni?

Doda w swojej karierze miała już kilku menadżerów, ale tylko z Mają Sablewską współpracowała aż pięć lat. Ten czas obfitował w grom sukcesów obu pań. Doda solowo trafiła na szczyty list przebojów i stała się marką samą w sobie, a Maja wypromowała swoje nazwisko do tego stopnia, że po zakończeniu współpracy z Rabczewską trafiła do jury "X-Factor". Od tego czasu obie niechętnie komentują swoje poczynania, a jeśli już do tego dochodzi, ma to ostatnio raczej pozytywny odzew.

Kilka tygodni temu Maja gościła w panelu dyskusyjnym na temat rzekomego pobicia byłego menadżera, Jakuba Majocha, przez Dodę. Jako jedyna stanęła po stronie swojej byłej podopiecznej i do końca broniła jej racji. Zobacz: "Jak na pobitego wyglądasz dobrze"

Po tej akcji, spojrzenie Dody na Maję zaczęło się zmieniać. W rozmowie z dwutygodnikiem "Show" gwiazda stwierdziła, że nie wyklucza oficjalnego zażegnania konfliktu z Sablewską.

- Emocje w naszym kontekście już na pewno opadły, ale tu raczej nie o emocje chodzi, tylko o pewne wyrobione zdanie na czyjś temat. Oczywiście, z biegiem czasu na wszystko spoglądamy z innej perspektywy i niemiłe wspomnienia blakną. Jednak czy jestem gotowa na odnowienie tej znajomości? Może wróćmy do tego pytania za parę lat.

Ostatnio Doda coraz chętniej wybacza błędy ludzi z otoczenia. Niedawno spotkała się z Kubą Wojewódzkim, z którym wybrała się na wspólną kolację. Zobacz: Doda wybaczyła Wojewódzkiemu! Maja będzie następna?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maja Sablewska tęskni za Dodą
Newsy
Sablewska zaskoczyła. Tęskni za Dodą!
W końcu pogodzą się?

Czasy kiedy pomiędzy Dodą a Mają Sablewską dochodziło do spięć chyba powoli odchodzą w zapomnienie. Do takiego wniosku można dojść obserwując ostatnie opinie pań na swój temat. Niedawno Rabczewska w rozmowie z jednym z dwutygodników zapewniła, że nieprzyjemne wspomnienia z czasów współpracy gasną, a Maja od jakiegoś czasu sygnalizuje, że z Dodą pracowało się jej najlepiej. Nawet broniła jej w dyskusji na temat pobicia byłego menadżera, Jakuba Majocha . Zobacz: "Jak na pobitego wyglądasz dobrze" Jak poinformowała Agnieszka Jastrzębska w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry TVN", Maja ma wciąż bardzo dobry kontakt z mamą Dody , Wandą Rabczewską. Dlatego też dziennikarka zapytała ją co sądzi na temat Dody i czy jest gotowa by pogodzić się z nią. Oto, co powiedziała: - Ja jestem juź trochę na innym etapie w życiu i już t rochę zapomniałam o tych problematycznych kwestiach, które wytaczała Doda w moim kierunku i chyba to już nie jest istotne. Minęło trochę czasu, emocje opadły . Jeżeli miałabym wspominać dobrze jakś współpracę z gwiazdami to faktycznie z Dodą, ona była najfajniejsza i czasami zdarza mi się za nią zatęsknić . Wiele wskazuje więc na to, że podanie sobie rąk przez Dodę i Maję wydaje się być tylko kwestią najbliższych miesięcy. W końcu skoro Doda wybaczyła już Radkowi Majdanowi zdradę, Kubie Wojewódzkiemu wojnę medialną ( zobacz ), teraz pora na Sablewską? Chcielibyście, żeby się pogodziły? Zobacz: "Niemiłe wspomnienia blakną. Patrzymy na siebie z innej perspektywy" A tak Doda prezentowała się na ostatniej imprezie:

ONS
Newsy
"Doda nauczyła Majkę jednego - że nie można za często korzystać z solarium"
...czyli wzajemnych dogryzań ciąg dalszy

Co jakiś czas Doda przypomina sobie o swojej byłej menadżerce, choć ogólnie twierdzi, że Maja Sablewska jest dla niej kimś całkowicie nie ważnym. Przy okazji różnych wywiadów wytyka jej nieprofesjonalizm, lub oszustwa lecz nigdy nie powołuje się na konkrety. Ostatnio w wywiadzie dla "Dziennika Łódzkiego" zaatakowała Sablewską twierdząc, że Maja nie jest zbyt lotna w tym co robi. - Nie znoszę ludzi bezmyślnych. Łatwo ze mną pracują osoby, które wszystko łapią w lot i są kreatywne. Z Mają było zupełnie inaczej. Wszystkiego się ode mnie nauczyła, wyszkoliła się przy moim boku, ale za mną nie nadążała . Jurorka "X-Factor" nie mogła sobie podarować i na łamach "Na Żywo" skomentowała słowa Dody jednocześnie twierdząc, że nie ma na to czasu. - Doda już dawno straciła wiarygodność. Nie mam czasu na komentowanie jej kolejnych impertynencji - skomentowała jednak Maja. Dużo mocniej jednak oceniła Dodę, koleżanka Majki. Już nie możemy się doczekać co odpowie na to "Królowa". - To śmieszne, bo tak naprawdę Doda nauczyła Majkę tylko jednego - że nie można za często korzystać z solarium . - powiedziała na łamach gazety. Doda choć zapowiadała, że Sablewska w jej życiu to przeszłość, wciąż dogaduje jej wywiadach. Jak myślicie, czy w końcu zacznie się publiczne pranie brudów? Przypomnijmy, że według ostatnich doniesień Rabczewska miała namawiać Natalię Kukulską do zeznawania przeciwko menadżerce. Czy uda jej się w końcu kogoś przekonać, by wspólnie oczernić Sablewską? pijavka

Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską
ONS
Newsy
Nowy skandal z Edytą Górniak! Diwa grozi sądem Mai Sablewskiej. Zabolało ją, że... podziękowała Dodzie?
Wraca sprawa sprzed lat

Edyta Górniak nie ma teraz dobrego czasu w swoim życiu. Diwa co prawda twierdzi, że priorytetem jest dla niej muzyka i nagrywanie nowych piosenek, ale zamiast spędzać czas w studiu woli czytać kolorową prasę . Dowód tego dała przy okazji krytyki Joanny Horodyńskiej , która wytknęła jej zbędne kilogramy ( "Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu!" ). Chociaż afera żyje swoim życiem, teraz pojawiła się kolejna. Zobacz: Górniak o Sablewskiej: "Baran jeden! Ona o Herde?" Tym razem Edyta wzięła na tapetę Maję Sablewską . Przedwczoraj stylistka skomentowała słowa Dody , która odniosła się rzeczowo do ich sukcesów. Według Mai jedna z jej byłych gwiazd "(nie Doda)" nadal nie rozliczyła się z nią. Pewna Artystka (nie Doda) zapomniała sie rozliczyć, a kilka sukcesów wspólnie ze mną odniosła . I także za tę, która zamiast profitów przyniosła dużo ważniejsze wartości… Czuje wdzięczność, bo to wszystko co za mną doprowadziło mnie do tego miejsca i czasu w którym jestem tu i teraz. A obecnie, jestem bardzo szczęśliwa - napisała Maja na Facebooku Odpowiedź Edyty (której imię ani razy nie pojawiło się we wpisie Mai) jest bardzo stanowcza. Grozi Sablewskiej nawet zgłoszeniem sprawy do sądu : Wobec tych samych, kłamliwych informacji rozpowszechnianych po raz kolejny przez Panią M.Sablewską w kilkuletnich odstępach czasu - zdecydowałam o przekazaniu sprawy moim Pełnomocnikom Prawnym. Uściślijmy tylko, że w czasie swojej przygody z menadżerowaniem Sablewska współpracowała z plejadą gwiazd. Oficjalnie mówi się o Dodzie, Edycie Górniak, Toli Szlagowskiej i Marinie Łuczenko , ale wcześniej zajmowała się także karierami np. Bartka Wrony, Patrycji Markowskiej i Alicji Janosz . Zobacz: Tylko u nas! Alicja Janosz: "Mieszkałam z Mają Sablewską. Była moim guru" Skąd zatem pewność Edyty, że chodzi właśnie o...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner