Doda walczy z hejterami
ONS
Newsy

Dodę odniosła się do fali hejtu w Internecie

Gwiazdy walczą z nienawiścią w sieci

W mediach od kilku tygodni mówi się o pladze hejterów, którzy bezkarnie zamieszczają pełne nienawiści komentarze. O problemie zrobiło się głośno m.in. po samobójstwie Dominika z Bieżunia, śmierci blogerki modowej Maddinki, czy po śmierci synka Filipa Chajzera. W sieci pojawiło się wówczas wiele wulgarnych i chamskich wpisów, które oburzyły m.in. Karolinę Korwin Piotrowską.
Zobacz: Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich!

Karolina Korwin Piotrowska postanowiła walczyć z hejterami i na swoim profilu na Facebooku promuje stronę Hejty na fejsie. Pomysłodawcy strony pokazują na niej zdjęcia hejterów, którzy zamieszczają chamskie komentarze. Dziennikarka namawia swoich znajomych i fanów, aby udostępniali stronę.

Okazuje się, że pomysł publikowania zdjęć hejterów spodobał się również Dodzie. Piosenkarka  zamieściła właśnie link do strony, na której opisana jest akcja przeciwko nim.
 

- Pokaż buźkę ładnie - podpisała polecaną stronę.


Myślicie, że kolejne gwiazdy się przyłączą?
 


Doda podczas rozprawy sądowej
Dorota Zawadzka
Newsy
Dorota Zawadzka ostro o hejterach atakujących Filipa Chajzera
Co napisała?

Tragiczny wypadek w rodzinie Filipa Chajzera zasmucił tysiące ludzi, którzy składają mu kondolencje. Niestety znaleźli się również tacy, którzy krytykują dziennikarza nie zważając na to, że stracił w wypadku jedynego syna Maksa. Dorota Zawadzka o hejcie po śmierci syna Filipa Chajzera W obronie dziennikarza oprócz Karoliny Korwin Piotrowskiej stanęła również Dorota Zawadzka . Słynna Superniania jest oburzona zachowaniem ludzi wypisujących krzywdzące Filipa Chajzera opinie. Na Facebooku podkreśliła, że to, co dzieje się po tym nieszczęśliwym wypadku jest niedopuszczalne:  Nie mogę pojąć, nie ogarniam, budzą się we mnie negatywne emocje, gdy czytam o hejcie w kierunku człowieka, który stracił w wypadku dziecko.   Niepojęte ! Potworom, którzy piszą te straszne rzeczy po prostu, po ludzku życzę, by wróciło do nich to co wysyłają... Administratorzy powinni obowiązkowo usuwać, blokować a wcześniej namierzać IP i karać! Myślicie, że karanie hejterów jest w ogóle możliwe? Zobacz:  Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich!  

Filip Chajzer
Eastnews
Newsy
Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich!
"Zablokowałam 15 osób za chamskie komentarze", mówi nam Karolina.

  Nie żyje syn Filipa Chajzera   W niedzielę dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci syna Filipa Chajzera, 10-letniego Maksa. Chłopiec zginął w czwartek w wypadku samochodowym pod Płońskiem. Auto prowadził jego dziadek, który prosto z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala. Przyczyny wypadku nadal są badane. Najprawdopodobniej teść Filipa Chajzera zasłabł za kierownicą i uderzył w naczepę tira stojącego na poboczu drogi. (Zobacz: Tragedia Filipa Chajzera. Nie żyje jego 10-letni syn Maks ). O śmierci swojego syna, Filip Chajzer poinformował wczoraj na Facebooku. Dziennikarz napisał:   “Moi kochani. Ten wpis jest ponad moją siłę jak zresztą wszystko od zeszłego tygodnia. Straciłem moje dziecko. Syna, którego kochałem nad wszystko na świecie. Moje życie właśnie straciło sens. Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się go kiedyś znaleźć. Teraz nie wiem tylko jeszcze jak. Jestem w bardzo złym stanie. Jest ze mną rodzina i przyjaciele. Z góry bardzo dziękuję za wsparcie, modlitwę, zwykłą dobrą myśl. Wobec tak ogromnej tragedii proszę o uszanowanie prywatności rodziny i bliskich. Filip Chajzer” Fani Filipa wpisują pod postem kondolencje i wyrazy współczucia. ( Zobacz: Fani wspierają Filipa Chajzera po śmierci jego syna ) Niestety na stronach internetowych, które napisały o śmierci Maksa pojawiło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem Filipa. Zobaczcie sami: “Pluł Bogu w twarz, to Bóg napluł jemu. Jak Kuba Bogu - tak Bóg Kubie. “Karma tyle w temacie. Tragedia tragedią, ale doigrał się palant” “Arogancki pyszałek. Prosi o modlitwę, szkoda dziecka, szkoda młodego życia, ale Filipa NIE! “A taki był wyszczekany ostatnio” “Zasłużyłeś sobie na to”. Tego typu komentarze pojawiły się również na Facebooku Karoliny Korwin Piotrowskiej, która umieściła u siebie wpis Filipa...

Karolina Korwin Piotrowska o hejcie w internecie
ONS
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Figurskiego i Chajzera: "Nikt z tym nic nie robi, towarzystwo jest bezkarne"
Karolina Korwin Piotrowska o hejcie na Figurskiego i Chajzera: "Nikt z tym nic nie robi, towarzystwo jest bezkarne"

Karolina Korwin Piotrowska jest królową walki z hejtem w sieci. Udowodniła to już nie raz - chociażby w przypadku śmierci blogerki modowej - Maddinki. Teraz dziennikarka podsumowała połowę 2015 roku i wyciągnęła pewne wnioski. Pomimo wielu akcji przeciwko nienawiści w sieci - to nadal jest olbrzymi problem, z którym nikt nie jest w stanie wygrać.   W swoim felietonie dla Onetu dziennikarka wymieniła osoby, które padły ofiarą hejtu w sieci . Chodzi  m.in. o Filipa Chajzera, Michała Figurskiego czy Cleo. Ekspansja internetowego chamstwa. Sprawa Dominika, Maddinki, syna Filipa Chajzera, teraz choroba Figurskiego, śmierć Marcina Wrony ale i reklama i kasa zarobiona przez Dorotę Wellman czy transfer Kuźniara do DDTVN oraz kolejne "newsy" o śmierci celebrytów, ostatnio Wojewódzkiego i Cleo.…a pod newsami koszmarne komentarze, zionące nienawiścią teksty, pisane jak się domyślam przez zorganizowane grupy nastoletnich, zdebilniałych hejterów "dla beki". Nikt z tym nic nie robi, towarzystwo jest bezkarne, bo w necie liczy się tylko klikalność i zarabianie hajsu a nie przyzwoitość. Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?   Zobacz także: Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Marinę. Padło dużo mocnych słów   Karolina Korwin Piotrowska walczy z hejtem w sieci Karolina Korwin Piotrowska na ramówce TVN Style

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner