Doda na premierze kalendarza "Mali Bracia Ubogich" Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień DODA
Doda na premierze kalendarza "Mali Bracia Ubogich"
EastNews
Doda i Emil zostaną kiedyś rodzicami?
1/4
Doda na premierze kalendarza "Mali Bracia Ubogich"
EastNews

 

Doda chce zostać mamą? Artystka przez wiele lat głośno mówiła, że nie planuje mieć dzieci, ale od kiedy kilka miesięcy temu w tajemnicy przed mediami wyszła za mąż za Emila Stępnia, wszyscy zastanawiają się, czy zmieniła zdanie w sprawie macierzyństwa. 

- Nie chcę mieć dzieci, ponieważ uważam, że unieszczęśliwiłabym tę osobę. Życie, które bym mu zaserwowała, nie byłoby odpowiednie. Dzieci powinny mieć osoby, które są w stanie oddać się w pełni, 24 godziny godziny temu dziecku - tak mówiła kiedyś w rozmowie z "Galą". 

Czy teraz, kiedy odnalazła szczęście u boku swojego męża, Doda chciałaby zostać mamą? Artystka w najnowszym wywiadzie odpowiedziała na to pytanie!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Czy będzie transmisja w telewizji? Kto wystąpi?

2/4
Doda, Emil Stępień
East News

 

Doda w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Gala" przyznała, że w tej chwili nie może odpowiedzieć na pytanie, czy kiedyś zostanie mamą. Dlaczego?

Łatwiej byłoby mi odpowiedzieć na to pytanie za parę lat, kiedy już się nacieszę małżeństwem i kiedy do mnie dotrze to, że nie zostanę sama - przyznała w rozmowie z magazynem. (...) za parę lat bezpiecznie osiądę w porcie. Poczuję, to co inne  dziewczyny: że po prostu mam normalnego męża, który niczego przede mną nie ukrył, że mam dokąd wracać po koncertach, że zawsze po kłótni wychodzi słońce i nie musi  się ona kończyć rozstaniem, do tego publicznym. 

Wygląda więc na to, że teraz Doda już nie wyklucza, jak jeszcze kilka lat temu, że w przyszłości może zostać mamą. 

 

Co jeszcze artystka zdradziła w wywiadzie? Gwiazda powiedziała, dlaczego zdecydowała się pogodzić z bratem! 

 

Zobacz także: Marina śpiewa "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena! W ten sposób wspiera akcję "Artyści przeciw nienawiści"!

3/4
Doda, Emil Stępień
Instagram

Kilka lat temu Doda pokłóciła się z przyrodnim bratem, ale w minione Święta Bożego Narodzenia gwiazda pochwaliła się wspólnym zdjęciem z Rafałem. Kto doprowadził do tego, że Doda pogodziła się z bratem?

Cieszę się, że spełniliśmy prośbę rodziców i pogodziliśmy się w te święta. Zmieniłam się i czuję ulgę, bo mam w sobie dużo spokoju - zdradziła w Gali. 

 

Dzięki rodzicom Doda pogodziła się z bratem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z bratem🎄

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

4/4
DODA

Myślicie, że w przyszłości Doda zostanie mamą? 

Więcej na temat Doda