Przed Dodą ciężki moment. Choć wydaje się, że ona i Dariusz Pachut są niemalże nierozłączni, teraz się to zmieni. Jej ukochany wyjeżdża na tygodniowe wakacje ze swoimi dziećmi. Doda z kolei zostaje w domu. Już zapowiedziała, czym będzie się zajmować pod nieobecność partnera. Nie brzmi to zachęcająco. Zobaczcie, co czeka piosenkarkę.

Reklama

Doda żegna ukochanego. Przed nimi cały tydzień rozłąki

Doda, po latach poszukiwań, dwóch nieudanych małżeństwach i kilku medialnych związkach, wreszcie, jak się wydaje, znalazła tego jedynego. Nim to nastąpiło, próbowała znaleźć miłość życia dość niekonwencjonalnie, bo pod okiem kamer we własnym reality show - "Doda. 12 kroków do miłości". Przewrotny los jednak sprawił, że właściwego mężczyznę poznała w zupełnie innych okolicznościach.

Tym okazał się Dariusz Pachut - podróżnik, ratownik medyczny i były policjant. Uczucie między zakochanymi wydaje się umacniać z dnia na dzień. W końcu Doda i jej partner okazują sobie uczucia nawet na sali treningowej. Teraz zostaną jednak wystawieni na próbę - para nie będzie się widzieć przez tydzień. Jak Doda to zniesie?

Zobacz także: Doda ogłasza radosną nowinę. Fani: "Wow! To się dzieje naprawdę?"

O wszystkim piosenkarka powiadomiła fanów za pośrednictwem InstaStories i TikToka. Nagrała krótkie wideo, w którym kołysze się w rytm muzyki, aż wreszcie zamyka ukochanego w uścisku i czule go całuje.

Zobacz także

- Kiedy twój facet wyjeżdża na tydzień z dziećmi pod palmę - zaczęła, ilustrując tę informację emotikoną z łezką

Instagram/@dodaqueen

Zobacz także: Doda na urodzinach Radia ESKA. Ta skórzana mikro mini robi wrażenie. Ale figura!

Co Doda zamierza robić w czasie, kiedy jej ukochany będzie wylegiwał się pod palmą? Okazuje się, że spędzi bardzo pracowity czas. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy, sugerując, że możemy się spodziewać kolejnego teledysku do utworu pochodzącego z płyty "Aquaria":

(...)Ale ty wiesz, że będziesz się świetnie bawić, wrzucając setny scenariusz klipu do kosza - zapowiedziała.

Instagram/@dodaqueen

Cóż, wygląda na to, że gwiazda to prawdziwa perfekcjonistka i dokłada wszelkich starań, aby wideoklipy do jej utworów były dopracowane w każdym szczególe, a nawet osobiście nad wszystkim czuwa - już na etapie zarysów scenariusza.

Instagram @dodaqueen

Fani zasypali parę komplementami:

Ale wy do siebie pasujecie! Dużo szczęścia i miłości

Oby to był ten! Z całego serduszka ci życzę, bo zasługujesz na tak piękne uczucie

Fantastycznie jest patrzeć na to szczęście! Dużo miłości, kochani

Reklama

Trzymamy kciuki, żeby tydzień przymusowej rozłąki zleciał, jak z bicza strzelił!

Instagram @dodaqueen
Instagram/@dodaqueen
Reklama
Reklama
Reklama