Doda i Justyna Steczkowska zaśpiewają razem na Polsat SuperHit Festiwal 2022
VIPHOTO/East News
Newsy

Doda i Justyna Steczkowska w końcu wystąpią w duecie! Tak uczczą 20-lecie Dody na scenie

Doda i Justyna Steczkowska jakiś czas temu po latach konfliktów postanowiły wreszcie się pogodzić i stanąć na jednej scenie. Wiadomo, gdzie zobaczymy ich pierwszy wspólny występ

Justyna Steczkowska i Doda przez lata były wrogami numer jeden, a ich konfliktem żyli fani oraz media. Kilkanaście lat temu obie występowały w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" i to właśnie tam najczęściej dochodziło między nimi do ostrej wymiany zdań. Po latach jednak artystki postanowiły się pojednać, a idealną okazją okazał się koncert "Artyści przeciw nienawiści". Wtedy wówczas obie panie stanęły na jednej scenie. Okazuje się, że już niedługo będziemy mieli okazję posłuchać ich w czasie wspólnego występu. Jesteście ciekawi? 

Justyna Steczkowska o pracy z Dodą! Były zgrzyty? "Gniew, pretensje, zazdrość..."

Justyna Steczkowska i Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2022!

Rok 2022 jest dla Dody bardzo ważny - gwiazda świętuje 20-lecie swojej kariery muzycznej. Od kilku dni wiadomo, że artystka pojawi się w Sopocie na Polsatu SuperHit Festiwal 2022 i jak poczatkowo informował pomponik.pl, Doda wystąpi tam w duecie z Justyną Steczkowską.  

Latami były w konflikcie, ale do pierwszego "pogodzenia" doszło przy okazji projektu "Artyści przeciw nienawiści", gdzie Justyna na prośbę Dody wystąpiła. Teraz pokażą razem na scenie, że na dobre zakopały topór wojenny - zdradził informator serwisu. 

Doda potwierdziła właśnie, że Justyna Steczkowska będzie gościem podczas jej 20-lecia na Polsat SuperHit Festiwalu 2022.

Z ogromną przyjemnością i wielkim zaszczytem przedstawiam mojego pierwszego gościa @justynasteczkowska wystąpimy w duecie na moim recitalu z okazji dwudziestolecia na festiwalu w Sopocie 21 maja🔥

Zobacz także: Eurowizja 2022: Doda o Krystianie Ochmanie. Wierzy, że artysta może wygrać konkurs?

Justyna Steczkowska i Doda na jednej scenie
East News/WOJCIECH OLSZANKA

Konflikt Justyny Steczkowskiej i Dody trwał przez lata! 

Konflikt Dody oraz Justyny Steczkowskiej rozpoczął się w 2008 roku i stał się publiczny za sprawą programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Widzowie byli świadkami publicznej wymiany zdań oraz złośliwości między artystkami, a oglądalność show rosła z odcinka na odcinek. Nigdy nie ujawniono jednak powodów, dlaczego panie za sobą nie przepadały. W kuluarach mówiło się, że Doda denerwowała się, gdy Steczkowska zwracała się do niej po imieniu, inni zaś twierdzili, że między wokalistkami doszło do kłótni za kulisami. Justyna Steczkowska w wywiadach kilkukrotnie wspominała, że praca na planie nie była dla niej łatwa. 

Pierwszą osobą, która spowodowała poważne zachwianie mojej równowagi, była Dorota Rabczewska. Na przykładzie tego, co się stało między mną a nią, nauczyłam się, że nie można w sobie nosić gniewu, żalu, pretensji, że trzeba każdego dnia pozwolić sercu patrzeć na świat jego oczami i nie obarczać go tak ciężkimi emocjami. To była trudna, ale cenna lekcja. - mówiła w wywiadzie dla Party. 

Zobacz także: Tak dziś wyglądają dzieci Justyny Steczkowskiej! Helenka ma już 9 lat [ZDJĘCIA]

Justyna Steczkowska
East News
W 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku doszło do tragedii. Te wydarzenia skłoniły Dodę do zorganizowania wyjątkowego koncertu, który miał połączyć wokalistów oraz muzyków. Gwiazda wyciągnęła wówczas rękę m.in. do Justyny Steczkowskiej, która mimo wcześniejszego konfliktu, zdecydowała się na udział w projekcie. Teraz panie chcą pójść o krok dalej i zaśpiewać piosenkę w duecie. Jesteście ciekawi, jaki wybiorą utwór? 

 

Doda znów przeszła metamorfozę
Piotr Matusewicz/East News

Justyna Steczkowska i Doda
East News
Newsy
Justyna Steczkowska wspomina konflikt z Dodą. "To była trudna, ale cenna lekcja"
Niedawno doszło do pojednania Justyny Steczkowskiej i Dody. Jak wspomina to pierwsza z nich? Zobaczcie, co nam zdradziła!

Tym konfliktem od lat żył cały polski show-biznes. Doda i Justyna Steczkowska były wrogami numer jeden. Podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie obie występowały, doszło do eskalacji tego konfliktu. Justyna Steczkowska niejednokrotnie wspominała, że słowa, które kierowała do niej Doda podczas show, bardzo ją raniły. Ostatnio doszło jednak między nimi do pojednania. Jak to wyglądało? Justyna Steczkowska opowiedziała o tej wyjątkowej chwili w rozmowie z magazynem "Party". Justyna Steczkowska opowiada o konflikcie z Dodą Justyna Steczkowska w rozmowie z "Party" zdradziła, że konflikt z Dodą wiele ją kosztował. Była to pierwsza tak poważna sytuacja w jej życiu. Pierwszą osobą, która spowodowała poważne zachwianie mojej równowagi, była Dorota Rabczewska. Na przykładzie tego, co się stało między mną a nią, nauczyłam się, że nie można w sobie nosić gniewu, żalu, pretensji, że trzeba każdego dnia pozwolić sercu patrzeć na świat jego oczami i nie obarczać go tak ciężkimi emocjami. To była trudna, ale cenna lekcja. Cieszę się, że spotkałyśmy się podczas koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, uścisnęłyśmy sobie dłonie i bez zbędnych emocji każda poszła robić swoje - zdradza Justyna Steczkowska.  Justyna Steczkowska o koncercie "Artyści przeciw nienawiści" Po tragedii, do której doszło na początku 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, Doda postanowiła zorganizować wyjątkowy koncert "Artyści przeciwko nienawiści". Piosenkarką wstrząsnęła bowiem historia zamordowanego na oczach milionów Polaków prezydenta Adamowicza. Tuż po tym, jak ogłosiła swój projekt, zaczęli zgłaszać się do niej znani artyści, którzy chcieli wziąć udział w koncercie. Co ciekawe, Doda przy...

Justyna i Doda pogodziły się
Newsy
Doda i Justyna Steczkowska pogodziły się, ale nie mają żadnego wspólnego zdjęcia. Dlaczego?
Doda i Justyna Steczkowska pogodziły się, ale nie mają żadnego wspólnego zdjęcia. Dlaczego?

Podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści" doszło do przełomowego momentu dla fanów dwóch największych jego gwiazd - Dody i Justyny Steczkowskiej. Panie, po kilku latach medialnych kłótni, pogodziły się! Co więcej - udało im się porozmawiać, a następnie w wywiadach chwalić siebie nawzajem. Dlaczego więc w sieci nie znajdziemy wspólnego zdjęcia diw z tego wydarzenia? Doda i Justyna Steczkowska pogodziły się Na scenie w Łodzi podczas historycznego koncertu "Artyści przeciw nienawiści" zaśpiewało ponad 100 artystów. Idea była jednak jedna - walka z mową nienawiści i wszechobecnym hejtem. W imię solidarności i miłości największe gwiazdy polskiej sceny zjednoczyły swoje siły i dały niezapomniany koncert dla kilkutysięcznej publiczności. Tuż po nim nie zabrakło oczywiście wspólnych zdjęć, w różnych konfiguracjach. Ale nigdzie nie znajdziemy zdjęcia Dody i Justyny Steczkowskiej, które tego dnia miały okazję porozmawiać ze sobą.  Dlaczego? Jak wiadomo, na ich pogodzenie się czekało dziesiątki tysięcy fanów. Z pewnością ten fakt, obok samego koncertu, elektryzował najbardziej. Jak udało nam się dowiedzieć, Doda i Justyna Steczkowska nie chciały, aby ich wspólna fotka przyćmiła całe to wydarzenie i stała się najważniejszym tematem w mediach. Dlatego obie wolały rozmawiać bez udziału dziennikarzy i fotoreporterów. Dobra decyzja? Koncert "Artyści przeciw nienawiści" w Łodzi Gwiazdami tego wydarzenia były nie tylko Doda i Justyna. Na scenie zaśpiewali również: Grzegorz i Patrycja Markowscy, Cleo, Maryla Rodowicz, Sarsa, Margaret, Beata Kozidrak i Bajm, Kasia Skrzynecka, Golec Orkiestra, Blue Cafe czy Dawid Kwiatkowski. W łódzkiej Atlas Arenie pojawiło się kilka tysięcy osób. Zysk ze sprzedaży biletów był przeznaczony na organizację wydarzenia. W wywiadach Doda zapowiedziała, że chciałaby, aby odbyła się również letnia edycja tej...

Justyna i Doda pogodziły się
Newsy
Justyna Steczkowska zdradza kulisy głośnego spotkania z Dodą! Padły mocne słowa
Justyna Steczkowska zdradza kulisy głośnego spotkania z Dodą! Padły mocne słowa

Podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści", który odbył się w lutym tego roku w Łodzi, doszło do historycznego pojednania między Dodą a Justyną Steczkowską, które do tej pory unikały się i nie rozmawiały ze sobą. Teraz Steczkowska w rozmowie z Michałem Misiorkiem w portalu Plejada.pl opowiedziała o kulisach ich pojednania! Nie było łatwo! Justyna Steczkowska i Doda - kulisy konfliktu i pojednania Ich konflikt rozpoczął się od programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", który Justyna prowadziła, a Doda zasiadała w jury. Wokalistki nie szczędziły sobie złośliwości, w tle pozostali uczestnicy oraz sam taniec. Miliony widzów z wypiekami na twarzy co piątek czekało na kolejne kąśliwości wymieniane przez artystki. W ostrych ripostach przodowała Doda, która nie mogła darować Justynie tego, że wcześniej, w innym programie, naśmiewały się z niej wraz z Edytą Górniak (chodzi o "Ranking Gwiazd" nadawany w Polsacie). Od tamtego czasu minęło jednak ponad 10 lat. Dziś obie panie nie mają już do siebie żalu, choć Steczkowska otwarcie mówi, że żałuje udziału w show: Plejada.pl: Bywało tak, że zgadzałaś się na coś, czego później żałowałaś? J. Steczkowska: Tak, prowadzenia programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Co prawda nauczyłam się na jego planie wielu rzeczy, ale w pewnym sensie była to dla mnie olbrzymia strata czasu. Jedynym plusem było to, że w programie zarobiłam pieniądze na nagranie nowego albumu. Ale bywało mi wtedy naprawdę trudno, również ze względu na Dodę, która uprzykrzała mi życie za kulisami i nie tylko. Pół roku po zakończeniu show Justyna wybaczyła Dodzie: Po pół roku pracy nad sobą byłam już od tego wolna. Żal był we mnie, a nie w niej. To był mój problem, wiec musiałam sobie z nim poradzić...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik