Justyna Steczkowska i Doda przez lata były wrogami numer jeden, a ich konfliktem żyli fani oraz media. Kilkanaście lat temu obie występowały w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" i to właśnie tam najczęściej dochodziło między nimi do ostrej wymiany zdań. Po latach jednak artystki postanowiły się pojednać, a idealną okazją okazał się koncert "Artyści przeciw nienawiści". Wtedy wówczas obie panie stanęły na jednej scenie. Okazuje się, że już niedługo będziemy mieli okazję posłuchać ich w czasie wspólnego występu. Jesteście ciekawi?

Reklama

Justyna Steczkowska i Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2022!

Rok 2022 jest dla Dody bardzo ważny - gwiazda świętuje 20-lecie swojej kariery muzycznej. Od kilku dni wiadomo, że artystka pojawi się w Sopocie na Polsatu SuperHit Festiwal 2022 i jak poczatkowo informował pomponik.pl, Doda wystąpi tam w duecie z Justyną Steczkowską.

Latami były w konflikcie, ale do pierwszego "pogodzenia" doszło przy okazji projektu "Artyści przeciw nienawiści", gdzie Justyna na prośbę Dody wystąpiła. Teraz pokażą razem na scenie, że na dobre zakopały topór wojenny - zdradził informator serwisu.

Doda potwierdziła właśnie, że Justyna Steczkowska będzie gościem podczas jej 20-lecia na Polsat SuperHit Festiwalu 2022.

Z ogromną przyjemnością i wielkim zaszczytem przedstawiam mojego pierwszego gościa @justynasteczkowska wystąpimy w duecie na moim recitalu z okazji dwudziestolecia na festiwalu w Sopocie 21 maja????

Zobacz także: Eurowizja 2022: Doda o Krystianie Ochmanie. Wierzy, że artysta może wygrać konkurs?

East News/WOJCIECH OLSZANKA

Konflikt Justyny Steczkowskiej i Dody trwał przez lata!

Konflikt Dody oraz Justyny Steczkowskiej rozpoczął się w 2008 roku i stał się publiczny za sprawą programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Widzowie byli świadkami publicznej wymiany zdań oraz złośliwości między artystkami, a oglądalność show rosła z odcinka na odcinek. Nigdy nie ujawniono jednak powodów, dlaczego panie za sobą nie przepadały. W kuluarach mówiło się, że Doda denerwowała się, gdy Steczkowska zwracała się do niej po imieniu, inni zaś twierdzili, że między wokalistkami doszło do kłótni za kulisami. Justyna Steczkowska w wywiadach kilkukrotnie wspominała, że praca na planie nie była dla niej łatwa.

Zobacz także

Pierwszą osobą, która spowodowała poważne zachwianie mojej równowagi, była Dorota Rabczewska. Na przykładzie tego, co się stało między mną a nią, nauczyłam się, że nie można w sobie nosić gniewu, żalu, pretensji, że trzeba każdego dnia pozwolić sercu patrzeć na świat jego oczami i nie obarczać go tak ciężkimi emocjami. To była trudna, ale cenna lekcja. - mówiła w wywiadzie dla Party.

Zobacz także: Tak dziś wyglądają dzieci Justyny Steczkowskiej! Helenka ma już 9 lat [ZDJĘCIA]

East News
Reklama

W 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku doszło do tragedii. Te wydarzenia skłoniły Dodę do zorganizowania wyjątkowego koncertu, który miał połączyć wokalistów oraz muzyków. Gwiazda wyciągnęła wówczas rękę m.in. do Justyny Steczkowskiej, która mimo wcześniejszego konfliktu, zdecydowała się na udział w projekcie. Teraz panie chcą pójść o krok dalej i zaśpiewać piosenkę w duecie. Jesteście ciekawi, jaki wybiorą utwór?

Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama