Doda w czarnym płaszczu
Newsy

"Na czworakach poszłam do lekarza". Doda w szczerym wywiadzie o rozstaniu i swoim stanie psychicznym 

Doda w bardzo szczerej rozmowie na temat rozwodu z Emilem Stępniem! Kto jej pomógł w najtrudniejszym momencie jej życia?

Doda cały czas czeka na rozprawę rozwodową z Emilem Stępniem. Kilka lat temu, tuż po ślubie, zaczęli razem tworzyć film - "Dziewczyny z Dubaju". Dziś wokół produkcji jest niebywale głośno ze względu na poważny konflikt małżonków. Doda w kilka wywiadach zdradzała, że ostatnie miesiące jej życia to prawdziwe piekło. Długo milczała, ale teraz ma dość - oto fragmenty z mocnego wywiadu z Dodą z nowego numeru "Party", który od dziś w sprzedaży! 

Zobacz także: Doda o Emilu Stępniu: "Będę musiała interweniować z policją"

Szybkie strzały. Doda o prokuraturze: "Traumatyczne i najgorsze wspomnienie w moim życiu"

Doda o swoim stanie psychicznym: "Na czworakach poszłam do lekarza"

Czujesz się oszukana?

Tak, bo chciałam robić wspaniałe filmy i wierzyłam, że „Dziewczyny z Dubaju” to dopiero początek mojej przygody filmowej. Na rzecz tego projektu na rok rzuciłam muzykę. Dałam filmowi swoją twarz, oddałam serce, pasję i energię.

A prywatnie też czujesz się oszukana?

... (długie milczenie)

„Zdruzgotana” będzie lepszym słowem?

Nie, ja prywatnie po prostu już nic nie czuję! Najgorsze piekło przeszłam wiele miesięcy temu. W ciszy, bez obecności mediów. Teraz powoli staję na nogi. Inaczej bym z tobą w ogóle nie rozmawiała.

Ani fani, ani dziennikarze nie wiedzieli, że jest z tobą tak źle. Dlaczego nie powiedziałaś?

Wydawało mi się, że nikt mi nie uwierzy.

Doda o swoim NFT i sprzedaży ciała

Kto ci wtedy pomógł? 

Przyjaciele... Ale powiem ci szczerze, że najbardziej pomogłam sobie sama. Ważne jest, żeby zrozumieć, że jak sama nie weźmiesz spraw w swoje ręce, to nikt tego za ciebie nie zrobi. Ja na czworakach poszłam do lekarza i powiedziałam: „Człowieku, musisz mi pomóc, bo inaczej ja skończę bardzo źle. Muszę mieć siłę!”. 

Byłaś kiedyś w tak złym stanie psychicznym? 

Nigdy!

Trudno ci było opowiedzieć o rozpadzie małżeństwa swoim rodzicom?

Oni i tak widzieli, co się ze mną dzieje, bo chudłam w oczach i pomału stawałam się wrakiem człowieka. Byłam uśmiechnięta tylko w pracy i na Instagramie, by „utrzymać” dobrą energię dla swoich fanów. 

Doda o rozwodzie Katarzyny Figury
Party.pl

Zobacz także: Zamyślona Doda wychodzi z prób do "Tańca z Gwiazdami". W trakcie pochwaliła się sporym sukcesem!

Cały wywiad z Dodą przeczytacie w najnowszym numerze magazynu "Party". Znajdziecie tam również sesję zdjęciową z gwiazdą, która otrzymała od Was tytuł Gwiazdy Roku Party.pl 2021!

Gwiazdy plebiscytu
Party.pl

Doda na sesji z okazji 14. urodzin Party
fot. Marcin Klaban
Newsy
Doda w szczerym wyznaniu o rozstaniu: "Chudłam w oczach. Stawałam się wrakiem"
Doda już dawno nie była tak szczera. Opowiedziała o rozstaniu, załamaniu psychicznym i problemach z "Dziewczynami z Dubaju". Co zrobi po rozwodzie?

Już dawno nie mówiła tak szczerze. Doda, która po raz czwarty zwyciężyła w plebiscycie „Party”, opowiedziała nam o tym, co ostatnio przeżyła. Stawałam się wrakiem człowieka – wyznaje. Po rozstaniu z mężem powoli staje na nogi, ale nadal nie jest jej łatwo. Dlaczego? Zawsze mogła liczyć na swoich fanów. Doda otrzymała ponad 144 tys. głosów i wygrała w plebiscycie „Party” w kategorii Gwiazda Party.pl. Konkurencję, m.in. Roksanę Węgiel, zostawiła daleko w tyle. Dla wokalistki to wyróżnienie ma szczególne znaczenie, bo nagroda pojawiła się w trudnym dla niej momencie życia. Doda rozwodzi się z mężem Emilem Stępniem i nie ukrywa, że ma za sobą ciężkie przeżycia. Teraz powoli staję na nogi. Inaczej bym z tobą w ogóle nie rozmawiała – mówi i dodaje, że dla swojego dobra woli zrezygnować z obecności na premierze filmu „Dziewczyny z Dubaju” , który produkowała wspólnie z mężem. Twierdzi, że nie została dopuszczona do ostatecznego montażu . Przeczytajcie najnowszy wywiad z artystką!  Zobacz także:  Doda szczerze o Maxie: "Nie ma potrzeby go zamykać w szafie" Doda w szczerym wywiadzie z "Party": "Piekło przeszłam w ciszy" Czujesz się oszukana? Tak, bo chciałam robić wspaniałe filmy i wierzyłam, że „Dziewczyny z Dubaju” to dopiero początek mojej przygody filmowej. Na rzecz tego projektu na rok rzuciłam muzykę. Dałam filmowi swoją twarz, oddałam serce, pasję i energię. A prywatnie też czujesz się oszukana? … (długie milczenie) „Zdruzgotana” będzie lepszym słowem? Nie, ja prywatnie po prostu już nic nie czuję! Najgorsze piekło przeszłam wiele miesięcy temu. W ciszy, bez obecności mediów. Teraz powoli staję na nogi. Inaczej...

Doda i Emil Stępień razem na imprezie
East News
Newsy
Rozwód Dody i Emila Stępnia! Dlaczego gwiazda zdecydowała się zakończyć swoje małżeństwo?
Ich związek przechodził kryzys. Teraz Doda zdecydowała się rozwieść z mężem Emilem Stępniem. Czy na jej decyzji rzeczywiście zaważyły kłopoty finansowe męża?

Kilka dni temu zszokowała wszystkich! Dorota Rabczewska-Stępień niespodziewanie ogłosiła, że po pięciu latach związku (w tym trzy lata małżeństwa) rozstała się z mężem , producentem filmowym Emilem Stępniem . O swojej decyzji poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. „Złożyłam pozewo rozwód. Decyzja była długo przepracowana i jest ostateczna. (...) Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną”, napisała Doda. Dlaczego Doda i Emil Stępień rozwodzą się? Dlaczego wokalistka zdecydowała się zakończyć małżeństwo? Jak donosi "Party", w związku Doroty i Emila nie działo się dobrze od dłuższego czasu. Ich małżeństwo przeżywało kryzys . Para próbowała walczyć o łączące ich uczucie. Niestety, bezskutecznie. Pojawiły się informacje, że duży wpływ na pogorszenie ich relacji miały nie tylko różnice charakterów, ale rzekomo także... kłopoty finansowe Emila Stępnia.  Doda i Emil długo ukrywali swój związek. Kiedy w 2016 roku paparazzi przyłapali ich razem na kolacji, oboje zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, twierdzili, że ich spotkania mają charakter wyłącznie biznesowy. Dorocie udało się zwodzić prasę i fanów przez dwa lata, do momentu gdy opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w sukni ślubnej, które było ostatecznym dowodem na to, że wyszła za mąż za Emila Stępnia . „W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego”, napisała o ślubie z Emilem Stępniem. Dlaczego tak skrupulatnie ukrywała tę miłość? Dorota tłumaczyła, że pierwszy raz w życiu chciała zachować rodzące się między nią a Emilem uczucie...

Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem
East News/Artur Zawadzki/Adam Jankowski
Newsy
Doda gotowa na sądową batalię z byłym mężem: "Jestem spokojna, bo nie mam nic na sumieniu"
Prokuratura postawiła byłemu mężowi Dody, Emilowi S., aż 45 zarzutów. Jej samej – tylko jeden. Mimo to oboje mają dozór policyjny. Rabczewska zapewnia, że jest niewinna i zdradza, dlaczego nie boi się procesu. Słusznie?

Dokładnie 15 listopada, po trzech lata małżeństwa, Doda rozwiodła się z byłym mężem Emilem S. Ale radość wokalistki nie trwała zbyt długo. Tuż po premierze „Dziewczyn z Dubaju” Emil S., producent filmu, został zatrzymany. Prokuratura postawiła mu aż 45 zarzutów dotyczących jego producenckiej działalności. Chodzi m.in. o to, że pieniądze, które należały się wierzycielom, miał lokować w spółce na Malcie. Dodzie też został postawiony zarzut „pomocnictwa w udaremnieniu zaspokojenia wierzycieli”. Chodzi o 12 mln złotych! W rozmowie z "Party" Dorota Rabczewska zapewnia, że nie ma nic na sumieniu. Co więcej, jest też gotowa na kolejne sądowe starcie z eks partnerem, podczas którego będzie bronić swojego dobrego imienia i dowodzić niewinności. Jak chce to zrobić? Doda znów spotka się w sądzie z byłym mężem! Nie da się ukryć, że do niedawna stosunki między Dodą, a Emilem S. nie należały do najlepszych. Powód? Oprócz problemów w życiu prywatnym para kłóciła się również o ostateczny montaż filmu "Dziewczyny z Dubaju", nad którym oboje pracowali. Było to trudne tym bardziej, że czekała ich rozprawa rozwodowa.  Rozstanie Dody i Emila Stępnia miało przebiegać w spokojnej i przyjaznej atmosferze . Niestety, sytuacja wymknęła się spod kontroli, bo o aferze wokół filmu rozpisywały się niemal wszystkie media. Doda nie ukrywała, że bała się spotkania z Emilem w sądzie. Powód? Nie wiedziała, czy jej były mąż w ogóle pojawi się na sali rozpraw i czy przypadkiem nie czeka na nią jakaś przykra niespodzianka. Tymczasem Emil S. zaskoczył wszystkich, bo skierował poruszające słowa do Dody .         Wyświetl ten post na Instagramie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik