Małgorzata Rozenek-Majdan w kwiecistej sukience
Newsy

TYLKO U NAS! Wiemy, dlaczego Małgorzata Rozenek nie poprowadzi "Azja Express". Ma bardzo ważny powód!

TYLKO U NAS! Wiemy, dlaczego Małgorzata Rozenek nie poprowadzi "Azja Express". Ma bardzo ważny powód!

Nowa edycja programu "Azja Express" jest pełna niewiadomych. Zazwyczaj show TVN startowało w jesiennych ramówkach. Już w wakacje wiadomo było, kto wystąpi w programie. Tym razem jest inaczej. Jak udało się nam dowiedzieć, zdjęcia do "Azja Express" ruszą dopiero we wrześniu! Oznacza to, że program nie pojawi się na starcie jesiennej ramówki.

Nadal nie wiadomo, kogo tym razem zobaczymy wśród uczestników show. Co więcej, nie jest również jasne, kto poprowadzi program po tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z tej posady. Niektórzy uważali, że idealną kandydatką na jej miejsce będzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Okazuje się jednak, że gwiazda nie może przyjąć tej propozycji. Dlaczego? Zobaczcie poniżej! 

Agnieszka Woźniak-Starak żałuje, że "Amerykę Express" poprowadzi Małgorzata Rozenek?

Dlaczego Małgorzata Rozenek nie poprowadzi "Azja Express"?

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem wzięli udział w pierwszej edycji show TVN. Para dała się tam poznać z nieznanej dotąd strony. Kultowe stały się już teksty Małgosi, które kierowała do Radzia w chwilach wielkiego stresu. Widzowie pokochali tę parę i sporo z nich oglądało "Azja Express" tylko dla nich. Nic więc dziwnego, że wiele osób uznało, iż Małgorzata Rozenek byłaby najlepszą następczynią Agnieszki Szulim.

Choć gwiazda rozważała taką propozycję, niestety musiała odmówić. Jak udało się nam ustalić, Małgosia dostała od swojego lekarza kategoryczny zakaz podróżowania do egzotycznych krajów. Nie jest bowiem tajemnicą, że celebrytka i Radosław Majdan od dłuższego czasu starają się o dziecko. Sprawa nie jest prosta, ponieważ Małgosia i Radek muszą korzystać z metody in vitro. A to narzuca pewne zakazy i obostrzenia. 

Daria Ładocha poprowadzi "Azja Express"?

Ostatnio serwis Plejada podał, że następczynią Agnieszki Woźniak-Starak zostanie Daria Ładocha. Spytaliśmy o to menedżerkę gwiazdy. 

Daria aktualnie przebywa na wakacjach w Azji. Na tę chwilę nie możemy potwierdzić udziału Darii w programie. Jeśli coś się zmieni na sto procent was poinformuję - zapewniła nas Ilona Franczyk. 

Myślicie, że Daria sprawdzi się w roli prowadzącej "Azja Express"? A może wolelibyście jednak Małgosię?

Program "Azja Express" jest bardzo wymagający. Nic dziwnego, że lekarze zabronili Małgorzacie Rozenek wziąć w nim udział, jeśli w najbliższym czasie chce starać się o dziecko.

Małgorzata Rozenek-Majdan w pasiastym kombinezonie od Ewy Minge

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu po aferze, która wybuchła w 3. edycji. Widzowie uznali wtedy, że Tomasz Karolak i Filip Chajzer podczas wykonywania jednego z zadań dopuścili się molestowania kobiet z Ameryki Południowej.

Agnieszka Woźniak Starak o Ameryka Express
x-news

Czy Daria Ładocha jest odpowiednią kandydatką do roli prowadzącej show? Obecnie celebrytka przebywa w Azji wraz ze swoimi córkami. Czyżby faktycznie szykowała się do nagrań programu?

Daria Ładocha poprowadzi
East News

Zobacz także
Daria Ładocha poprowadzi "Azja Express"?

To ona zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w programie "Azja Express"? Mamy komentarz Darii Ładochy

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak wytypowała swoją następczynię w roli prowadzącej "Azja Express". Jej wybór jest... oczywisty!

 

Adam Zdrójkowski wystąpi w "Ameryka Express"?
East News
Newsy
Dlaczego Adam Zdrójkowski nie chciał wystąpić z Wiktorią w "Ameryka Express"? Powód jest ważny!
Dlaczego Adam Zdrójkowski nie chciał wystąpić z Wiktorią w "Ameryka Express"? Powód jest ważny!

Stacja TVN już teraz zaczęła myśleć o nowej edycji programu "Ameryka Express" . Pojawiło się jednak sporo znaków zapytania. Jednym z nich jest to, kto poprowadzi show TVN. Agnieszka Woźniak-Starak jest bowiem prowadzącą "Big Brothera" . Sporo emocji wzbudza jak zawsze lista uczestników. Mówi się, że w nowej edycji "Ameryka Express" zobaczymy  Adama Zdrójkowskiego z ojcem. Jaka jest prawda? Adam Zdrójkowski w rozmowie z Party.pl skomentował te doniesienia. Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się sami! Adam Zdrójkowski wystąpi w "Ameryka Express" bez Wiktorii? Zobacz także:  Ola Domańska zastąpi Agnieszkę Szulim w "Ameryka Express"?! Jej wpis na Instagramie wiele zdradza

Mat. prasowe/x-news
TV-Show
Finał "Ameryka Express"! Pamiętasz wszystkie wpadki, afery i kłopoty uczestników? Mateusz z Fit Lovers podpadł widzom nie raz...
Finał "Ameryka Express"! Pamiętasz wszystkie wpadki, afery i kłopoty uczestników? Mateusz z Fit Lovers podpadł widzom nie raz...
Aleksandra Domańska i Dawid Domański wygrali show Ameryka Express
x-news, tvn
TV-Show
Ola Domańska zastąpi Agnieszkę Szulim w "Ameryka Express"?! Jej wpis na Instagramie wiele zdradza
Ola Domańska zastąpi Agnieszkę Szulim w "Ameryka Express"?! Jej wpis na Instagramie wiele zdradza
Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner