Agnieszka Woźniak-Starak na planie Ameryka Express
X-news

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia "Ameryki Express"? Jest komentarz gwiazdy!

Agnieszka Woźniak-Starak na planie Ameryka Express
X-news

 

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji programu "Ameryka Express"? O tym, że gwiazda TVN zastanawia się nad dalszym udziałem w popularnym show dowiedzieliśmy się już kilka miesięcy temu. Agnieszka Woźniak-Starak przeprosiła wówczas widzów i przyznała, że zastanawia się, czy dalej prowadzić program. Była to reakcja gwiazdy na to, co wydarzyło się w jednym z odcinków show - niektórzy uczestnicy całowali obce kobiety, nie pytając ich wcześniej o zgodę. 

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express - przyznała w swoim wpisie opublikowanym na Instagramie. (...) I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM - napisała wówczas na Instagramie. 

Teraz okazuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak rzeczywiście przestała być prowadzącą program "Ameryka Express"! Zobaczcie, co powiedziała gwiazda!

 

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi Ameryka Express

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że już wkrótce Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi reality-show "Big Brother". Teraz gwiazda TVN w rozmowie z "Faktem" przyznała, że w związku z nową pracą nie będzie dłużej prowadzić "Ameryki Express"!

Zrezygnowałam z prowadzenia "Azja/Ameryka Express". Od zawsze lubiłam nowe wyzwania i poczułam, że teraz jest czas na kolejne!- przyznała w rozmowie z dziennikiem.

Żałujecie, że Agnieszka Woźniak-Starak nie pojawi się w kolejnych edycjach show "Ameryka Express"? Jak myślicie, kto teraz poprowadzi hitowy program TVN?

 

Zobacz także: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU - FANI NIE KRYJĄ... ZASKOCZENIA!

 

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia "Ameryki Express".

Ameryka Express - zwiastun

Gwiazda TVN już wkrótce poprowadzi reality-show "Big Brother".

Agnieszka Woźniak Starak na wiosennej ramówce TVN

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44